mcv 19 / aug / 22:27

Lisaks Arenale ka FNM
Alates sügisest Pärnus ka Friday Night Magic.

Mis on Friday Night Magic (FNM)? See on Arenale sarnane üritus, kus igal reedel toimub turniir - formaatideks: Standard, Draft, Sealed Deck ja Block.

Mis on auhindadeks? FNMl on selline reegel, et võitja saab auhinnaks foili ja kaks foili läheb loosimisele kõigi osalejate vahel. Nood foilid on enamasti mängitavad kaardid ja omavad head vahetamisväärtust. Näiteks augusti kuus on selleks Smother

Kuidas asi siis toimib? Iga kuu reedel alates oktoobrist (esimene on siis 3. okt) toimub GameArenas turniir, arvatavasti hakkab Constructed asju rohkem olema kui Limited. Aga kõike saab inimeste soovile vastavalt muuta. Oluline on, et alati oleks vähemalt 8 inimest kohal.

Lisaks veel: FNMi K-väärtus on alati 8, mis tähendab, et võidu korral saad juurde maksimaalselt 8 punkti ja kaotuse puhul kaotad maksimaalselt 8. Asja mõte on selles, et esiteks algajad ei kaotaks liialt palju oma reitingut sellistel üritustel osaledes ning et inimesed poleks liialt pinges nende pärast [hint]ei pea alati igasugu maailmameistri pakki mängima[/hint]. Põhiline on see, et kuna foilid tulevad Wizardist ning muud auhinnafondi pole siis on see kõik tasuta!

Kohtume oktoobris. Ametlik leht
 
 
mcv 19 / aug / 22:38  
lisainf minult. nagu alati.