mcv 30 / mai / 22:19

GameArena ja Magic
Täna istusid PLANCu, ProCardi ja GameArena esindajad läbirääkimiste laua taha ning pidasid maha ühe pika ja olulise diskussiooni.


Meeldivas õhkkonnas jõuti tulemusele, et GameArena hakkab edasi müüma ProCardi tootet ehk siis Magic: the Gathering kaarte ning tulevikus ka Pokemon'i ja Star Warsi.

Sellekohased plakatid läksid juba üles ja toode, mis tuleb palju soodsam kui praegu Apollos, peaks kohale jõudma teisipäeval-kolmapäeval. Siis kõik jooksuga ostma! Pikemas perspektiivis tuleb sinna ka üksikute kaartide müük.

Seni aga võib vabalt GAs käia lihtsalt mängimas ja kaarte vahetamas. Lisaks veel hakkab seal ka turniire toimuma. Tõenäoliselt toimub ka Arena edaspidi seal.

Arenast täpsemalt: kuna eelmised kaks nädalat on erinevatel põhjustel asi ära jäänud, siis seekord toimub Arena nädalavahetuse päeval ning hommikust õhtuni ja sisaldab endas kaht Arena õhtut, millest üks on juba pikalt lohisenud "Tee pakk vastasele" ja teiseks on "PCD, ON - Celestial Assault" ehk siis kõik mängivad üht ja sama pakki, proxy'd lubatud, aga korralikud! (decklist siin). Arena aeg on 7. juuni. algusega kell 11.
 
 
MailmanMel 31 / mai / 02:05  
eile õhtul oli seal juba mingeid papp asjakesi näha jah

star wars? :D (ivel grin)
 
mcv 2 / juuni / 11:20  
et siis päev, mis sisaldab endas kaht Arena õhut on 7. juuni, algusajaks 11.00 ja asukohaks GameArena.
 
sTeaLth 2 / juuni / 13:37  
kle te peate sellele magicu üritusele mingi uue nime mõtlema sest kõik lanid mis edaspidi gamearenas toimuvad, otsustasime doliga nimetada Arenadeks :P
 
DarkStar 2 / juuni / 15:16  
No can do. Arena League on ametlik asi ja meie pole sellele nime pannud. See toimub Tallinnas ja Tartus ka. Lähem info: http://www.wizards.com/default.asp?x=events/magic/arena
 
sTeaLth 2 / juuni / 16:12  
2in1
 
Dol Guldur 2 / juuni / 16:50  
:P jah
"Arena" ja "Arena Legaue" on ikkagi erinevad.
Äkki on kellelgi "Arena" asemele mõni parem nimetus pakkuda? "GameArena", "GA", "AIP", ...? (See tähendab - nimetus tähistamaks väikese LAN tüüpi üritusi, kus mängitakse kohapealsete arvutitega.)
 
DarkStar 2 / juuni / 17:03  
Beware of ... LAN-Action!!! Every [pick day] at 10pm at GameArena!

Sobivad ka ActionLAN jms
 
sTeaLth 2 / juuni / 17:51  
kõlab nagu Action-man
 
DarkStar 2 / juuni / 18:31  
Can you hs the evil Dr. X?
 
D3ndroid 9 / juuni / 20:57  
Ma tean, pange Spider-LAN (ehk siis ämbliku kohtvõrk või midagi ;)

kõlab nagu Spider-man :p