sTeaLth 16 / mai / 16:14

PLANC @ eSports Arena
reede [16:16] sTeaLth
Saab veel viimased asjad kokku pakitud ning lähima tunni jooksul Saku Suurhalli mindud. Kohale on oodata PLANCust sTeaLth, MCV (arvutita), Dol Guldur, Sp33d, Dracula, HighT ja Illman; lisaks veel Londiste ja nn3. Kõik mis siin lähipäevadel toimuma hakkab, leiab kindlasti ka PLANCu veebis kajastamist, nii et stay tuned :P

reede [18:45] sTeaLth
We made it, peaaegu kogu tiim saabus üheaegselt kohale ning peale põhjalikku strip-searchi turvateenistuse poolt lasti meid sisse ka. Üldiselt tundub päris norm koht olevat, piisavalt õhku ja ruumi. Toolid on parajalt madald, a eks elab üle. Kiirusetest näitas kiiruseks 50 mb/s :) ping che-ga on nagu lanisˇ

reede [22:30] sTeaLth
Kohapeale on tekitatud miske raadiosaatjaga videokaamera (!!), mis mööda saali ringi tiirutab, kohalik ftp server töötab ikka veel talutava kiirusega ning vares möllab mis hirmus. Hetkel käivad q3 eelvoorud FFA-s. MCV sai eelvoorust 3. edasi (kokku said edasi 6 paremat), sTeaLth saab vist ilma mänguta edasi, kuna paar inimest lihtsalt ei ilmunud kohale. CSi tiim saadi kokku järgmises koosseisus: sTeaLth, Sp33d, Dracula, eke ja d3f.

laupäev [4:14] MCV
Just sai lõpetatud üks meeldiv maagia üritus (asi mille pärast ma üldse siin olen ja strip-searchist pääsesin) Nimelt Odyssey bloki draft, mis oleks läinud minu elu teine OD-TO-JU draft enam-vähem (2. kui mitte esimne koht) aga suutsin äärmiselt vähe loomi tõmmata ning Upheavali mängimine polnud mul päris selge. Seega tuli leppida 4. kohaga, Dol oli 5. koht. Muide alkoholivaba LAN see kohe mitte pole, selle kohta hoidke silmad kõrvad lahti, sest samad tüübid, kes kleepisid MTG Urkas reklaami turvakaamera ette tegid seda, millest paljud foorumitel rääkisid.

laupäev [13:00] sTeaLth
Üllatuslikult hakkasid q3 ja CSi võistlused ühel ajal ning seda kell 11.00 kui enamus rahvast magasid või polnud lihtsalt kohal MtG tõttu. Seega tulid MCV'l ja sTeaLth'il esimeses ringis vastu võtta kaotused. Napilt-napilt saime oma csi "tiimi" õigeks ajaks kokku (siin taheti ka meile peaaegu kaotus anda sest me jäime pool tundi serverisse hiljaks). Teine q3 ring möödus mõlemale plancu tiimi osavõtjale mitte-võidukalt, kuid see eest csi tiim tegi üllatuslikult puhta lehe :D sTeaLtH ja Donguldur omasid nii et vähe pole (inside joke)

laupäev [18:50] sTeaLth
Viimased 5 tundi on möödunud CSi mängides. Peale esimest võitu "Dongulduri" ja "sTeaLtH"iga (külalisesinejad mujalt) ei suutnud meeskond koosseisus speed, stelt, illman, j0linar ja mcv/londiste enam tempot jätkata, kaotati järjest 4 mängu ning moraal langes nii madalale, et otsustati viimane mäng vastastele loobumisvõit hoopis anda :( ning alagrupist, mis oli oodatust palju raskem, me enam edasi ei saanud.

pühapäev [10:40] sTeaLth
Vabandame delay eest, aga eile õhtu möödus pingeliste finaalide tähe all, et polnud mahti uudis updateda. Mis siis vahepeal uut? Dracsi Thugz sai läti noorte käest 8ses double-elim I ringis vaatamata oma kavalatele strateegiaplaanidele napilt kaela (lõpuks 7. koht) ning kogu võistluse pani kinni Kings (soome onarid feat Thing) ning teise koha sai KUNN. Q3 võistlusust jälgisid ilmselt paljud GTV ja shoutcasti vahendusel kyll pildi ja heli minutilise ebasünkrooniga, kuid idee oli päris hea. Kahju et kohapeal nende häält võimendusega ekraani juures ei lastud, seega kuulsid heali ja pildi sünkrooni ainult need kes kommentaatorite taga seisid/istusid. Hetkel lõppes just Colini regamine ning 32-mängijaga bracket saadi täis. Cmr2 finaalid (mõningatel andmetel ka q3 tdm, kuhu kutsuti ka plc, kuid pidime ilmselgetl põhjustel ära ytlema) on tõenäoliselt veel ainus huvitav sündmus mis täna meid ees ootab, sest sotskava, seminarid ja teised võistlused said eile tehtud.

pühapäev [16:15] sTealth
Sedapsi. Hetkel toimub autasustamine ning tiim pakib asju kokku. Kohe-kohe on minek. Peale kõigi võitjatega ühise pildi tegemist kuulutati ka VP lõppenuks. Mis siis korda saadeti? Noh, sTeaLth pani mingi ülinapi eduga colini kinni, plc csi tiim sai uusi kogemusi, vindid said jälle filme/mp3 täis tõmmatud ning palju muud huvitatud tehtud-nähtud. Mille üle nuriseda? Esmapilgul ei oskakski midagi halba öelda. Nii kohalik kui väline võrk töötasid ideaalselt, üldises korralduses oli kõvasti vaeva nähtud, ajakava ei nihkunud oluliselt ning mis kõige tähtsam: sai kõvasti mängida jälle. Huvitav millal saabub see aeg, kui PLANC suudab ühele suurele VP-le välja panna ühe korraliku Q3 või CSi tiimi. Siiani pole seda veel juhtunud, kuid loodame et tulevikus saab olema rohkem planklasi kes käivad väljaspool Pärnut VP-del. Jääme ootama järgmist võrgupidu, mis võib hea õnne korral toimuda isegi Pärnus. Over and out

18:00 [uudise väike delay oli sellest et peale VP lõpu kuulutamist olid rauntz ja techgtoup juba kättpidi switchides]
 
 
cobra 16 / mai / 21:40  
Õnn kaasa teile siis, loodan et panete mõne mängu kinni ka!
 
MailmanMel 16 / mai / 22:20  
more updates!
Muudetud 1 korda, viimati 16 / mai / 22:54 MailmanMel poolt.
 
cobra 16 / mai / 22:30  
Võiksite siia mõned pildid ka üles lükata ja demosid ka kui on võimalik. N:Q3
 
Dol Guldur 17 / mai / 05:16  
PILTE
http://www.lanparty.ee/vp/pildid.php?vp_id=17
http://planc.parnu.ee/alar/esports03
Muudetud 5 korda, viimati 17 / mai / 10:10 Dol Guldur poolt.
 
DracS 17 / mai / 22:18  
Sellem6ttes jah kahju sellest,aga reeglid on reeglid ja meil polnud enam võimalik "kylalistena"pelada kuna siis oleks võibolla main clan kahju saand:[
 
moochie 18 / mai / 04:46  
poisid teie päevik on unarusse jäänud, ärge magage raiks!!1
 
mcv 18 / mai / 15:20  
eino, mina kaotasin teises Q3 ringis puhtalt tehnilistel põhjustel, mis algasid sellest, et ma ei saanud oma hiirt kodust kaasa võtta.

shoutcasti live versioon oli täitsa normaalne, kuigi m3nthali küllaltki ära häxitud konfiga oli mitte-nii-hea pilt.

tüübid (mentu ja vikat) panid ikka mõnusasti segast ja pärast võitjaga intervjuud tehes ei tulnud meestel pähe, et küsida tema kommentaare mängudele.
 
DracS 19 / mai / 15:25  
Erm natuke valesti on järjestus pandud Counteris:P

1.e.Sports Kings
2.4THUG
3.Sync
4.[KUNN]
 
HighT 19 / mai / 17:27  
fak, kui ei tea 2rge pange :D
1. KiNG
2. 4Tus
3. sYnck
4. aSq
5-6. KUNN ja PM
7-8. team-kala ja thugz

kunn sai pmilt ja asqlt ju rape.
yldiselt lan oli lahe, aga korraldus imes vilinal.
molemas m2ngus kus ma osalesin ei suudetud scoresid kirja panna!!11 ja siis oli vaidlus. 4Tus oleks voinud voita jah, soomlased olid motetud zombid.
cs serveritel vois m2ngida mis hackiga tahes, mingit wwcli peal ei olnud.
ja ma luban.... enam ma kunagi ei joo kui eelmise 48h kohta olen 4h maganud - mudu oleks wc3 v2hemalt top3 saanud, aga pohm ei lubanud midagi teha.
oma misiooni sain tehtud, kunn sai voidetud.
ja tubli stelt et autoga 2sti soitsid :P
ja muideks, mu arvuti ventilaator logises selle tripi k2igus korda, misiis et sp33d oma autokiirust nagu sitta pilpa peal hoidis :D
niiet lopp hea koik hea
 
DracS 20 / mai / 02:46  
erm asq oli 4????
mnjah oli kyll mybad:P
Muudetud 1 korda, viimati 20 / mai / 20:06 DracS poolt.