Alari 29 / juuni / 02:03

Jalgpalli rahvuskoondis Pärnus
2. juulil ehk laupäeval kell 18:00 esineb Pärnu Kalevi staadionil jalgpallis Eesti rahvuskoondis, vastaseks Pärnus sündinud "tähed".

Rahvuskoondisse (treener Jelle Goes) on kutsutud teiste hulgas Kotenko, Kaalma, Kruglov, Haavistu, Reim, Smirnov, Teever, Saharov. Pärnut esindavad näiteks Allas ja Zelinski Eesti A-koondisest.

Täispilet on 75 ja õpilased 25 krooni. Aeg näitab, kas pärast Tallinna Lilleküla staadioni ehitamist ka mõni rahvusvaheline koondise mäng veel Pärnusse jõuab.

Allikas: Soccernet.

MailmanMel 5 / juuli / 15:27
Väga mannetu mäng oli.
Eesti võitis 1:0 kuigi Pärnu vääris seda võitu märgatavalt rohkem. Mõlema meeskonna mäng oli hale tegelikult, eriti Eesti koondise oma.
1/6 mängust kadus ära lihtsalt, sest esimene poolaeg oli vaevu 40 minutit ning teine poolaeg kõigest 35 minutit pikk.

peet 6 / juuli / 01:52
god damn rookies sel juhul.

zerx 7 / juuli / 19:01
kui ma eurospordilt mingid maailma staaride mängu vaatasin, siis seal tehti ikka esimese poole tunniga ~10 väravat. vot see oli vinge. kahjuks kestis poolaeg ka aind mingi 35 minti.