xin Zeran 14 / apr / 10:48

SecureFest 2005
On tulemas järjekordne lõbus üritus nagu SecureFest 30 aprill - 1 mai. Tegemist on adnmeturbe üritusega, kus saab tasuta enda teadmisi jagada ja hankida nimetatud valdkonnas.
[quote]
On suur rõõm teatada, et Securefest toimub jälle! Seekord juba kahes kohas korraga, videokonverentsi vahendusel saab loenguid kuulata nii Tallinnas IT Kolledzhis kui Tartus TÜ Arvutiteaduse Instituudis. Loengud toimuvad laupäeval, 30. aprillil ning praktiline osa 1. mail. Osavõtt on kõigile tasuta, kuid kindlasti tuleb ennast eelnevalt registreerida.
[/quote]

rohkem infi siis: http://securefest.unix.ee
 
 
xin Zeran 14 / apr / 12:40  
ma panin end vähemalt tartu üritusele end kirja
 
Dol Guldur 14 / apr / 16:02  
mina võtan ka Tartu üritusest osa
 
xin Zeran 1 / mai / 21:17  
Käisime kohal, nägime rahvast ja saime uusi ja huvitavaid teadmisi juurde. Väga hariv üritus oli. Videolink Tallinnaga toimis ilma suurtemate tõrgeteta ja asinejad olid loomulikult asemel. Kahjuks hakkasid kohati ajapiirid sutsu lõhki minema, oli siiski väga palju mida tuli rahvale ette näidata ja ära seletada.
Kuid tõsiselt positiivne mulje jäi kogu üritusest.

Loodan, et järgmine kord oleks ka sutsu rohkem rõhku praktilisele poolele pööratud ja kahjuks jääb selline ajakava sutsu kitsaks. Võiks siis a'la LAN sarnast korraldada, kus rahvas saaks ka öösel teemadega tegeleda ja kätt proovida :)