Alari 5 / märts / 17:09

Anarhia tungib peale
MMORPG Anarhy Online valmistaja Funcom Norrast käitub juba mõnda aega agressiivselt ja jagab mängu tasuta.

Mängu algse täisversiooni eest ei tule maksta kuumaksu kuni 15. jaanuarini 2006 ja tirimine on tasuta. Kontojääki peab vähendama, kui on soovi mängida ka põnevate nimedega lisapakette nagu Shadowlands, Alien Invasion ja Notum Wars. Mängu Sci-Fi maailma sisulise poole kirjelduse maakeeles võib leida mõnevõrra vananenud AM artiklist.

Kui traditsiooniliselt näidakse reklaami ad- ja jaosvara programmide kasutajaile a la Opera, siis Funcom on sõlminud lepingu firmaga Massive Incorporated, kellel on õigus näidata reklaami mängu tasuta versiooni mängijaile.

Väidetavalt ei ole tegu aga bännerite või pop-upide vms, vaid alates märtsist peaksid ilmuma populaarsetesse kohtadesse mängumaailmas sees dünaamilised reklaamitahvlid, mis näitavad reklaami päris elu toodetele. Tasu eest mängijad saavad silmi rikkuda ilma reklaamita edasi.
 
 
Tankam2n 5 / märts / 23:27  
niih minu 2 komm yldse naq rk1-d tulge asja m2ngima eksole ma lykkann mingit eesti tiimi kokku www.anarchy-online.com #AO.ee - sse tulge siis r66msalt ja me saame koos miskit rape teha :) tulge palun kenasti Rimor (rubi_ka 2 ) servi :)
 
MailmanMel 7 / märts / 10:24  
Võib olla kunagi proovib asja ära.
Antud hetkel WoW ja WoW only :)
 
MailmanMel 7 / märts / 10:24  
kusjuures, ei saa mainimata jätta
tere tulemast meie postitajate sekka :)
 
xin Zeran 7 / märts / 10:25  
Tirin lelu ära ja viskan pilgu peale. :) (Y)
 
DracS 7 / märts / 15:41  
Pole ime et seda mängu tasuta jagatakse imo, vaadake esiteks millal see välja tuli:P
Igatahes mul endal on olemas kõik paketid va alien invasion, ning kokku kuumaksudega sai kopsakas summa välja käidud ning mäng oli seda raha väärt kah siis...Aga nüüd kus selle mootor on vana,playerid lahkusid ja neil ei jäänud muud üle kui teha esimene pakett tasuta, et siis natukenegi rahvast tagasi tuleks:P
Btw see esimene pakett ehk mis on tasuta ei anna ühtegi skilli iga 10 lvl-i pealt ja pmst char saab kõvasti kannatada:(
 
Tankam2n 7 / märts / 21:30  
Dracs mis chari sa endale siis valmis pumpasid l6puks? Kas neid perke p2rast j2rgi ei saa panna? Kui lisa 2ra ostad... aa kuuled kui sul char alles on ja sa ei m2ngi eniveis tule anna mulle like paarsada milli :D...
 
Halekiller 7 / märts / 21:49  
Proovisin ka seda -siil udus, olematu graafika. Tulge parem projectentropia.com vat see on tegija :)
 
Tankam2n 8 / märts / 15:24  
Ai kuidas mulle see postitus meeldib... Halekiller graafikat tahad siis naq m2ngi FPS-e. RPG-dega puhul on vast ikka v6imaluste hulk t2htis. Selle ongi nagu k6ik 2ra unustanud... see m2ng l2heneb juba UO-le v6imalustelt. Ja halekiller kui sa siil udus effektist lahti tahad saada 2kki paned view distancit juurde =D... Naq korduvalt 8eldud asi on tasuta, pole m6tet bitchvainida et see on paha ja see on paha. So what et graafika pole p2ris sinu maitse (ma eelistaks ka RPG-de puhul BG v6i NWN graafilist lahendust v6i Fallouti oma n2iteks). Minu silmis on tegemist ikkagi v2ga mitmekylgse m2nguga... Ja sai vist ennist 8eldud ka aa huvilised tulgu #AO.ee-sse =)

PS! Kiruge veel m2ngu =)
 
DracS 8 / märts / 18:23  
Tankman ma annaks meeleldi, aga minu kontoga mängib teine inimene Pärnust:P
Ja sa saad oma pergid siis kah panna, kui su char on kasvõi lvl 200 või more, peaasi et sa omad seda lisapaketti:p
 
Halekiller 14 / märts / 13:22  
Pe ongi RPG. Sinu jutust järeldan et Sa pole minu poolt tutvustatud mängu proovinud. Ka siin on palju võimalusi oma avatari arendada, mäng on samuti tasuta, erinevalt AO on pilt ilma kruttimiseta kena ja ka klaverit annab häälestada. Iga natukese aja pärast tuleb uuendusi jne.
Ma pole väitnud, et AO on paha, lihtsalt ütlesin mis mulje jäi. Udune ja raskelt mängitav. Paljud PE mängijad käisid seda proovimas ja arvamused enamvähem samad.
Mul kama kaks mida keegi mängib, lihtsalt avaldasin oma arvamust, sest ühed ajatapjad mõlemad, parem siis juba kvaliteetsem.