xin Zeran 2 / aug / 23:03

eSportsArena '04
Nendele inimestele kes ei külasta sellist lehte nagu www.lanparty.ee ja kes on liiga n00bid IRC teenuste jaoks, siis annaks veel toreda ja kireval PLANC lehel veel teada, et tulemas on suuremat sorti võrgupidu, eSports Arena '04, 3 septembril Tallinnas, Kalevi Spordihall, Juhkentali 12.

[quote]
Osavõtutasu on 200 krooni olenemata soost ja vanusest. Soovitame võimalikult vara ennast registreerida ja ära maksta. Saad endale aegsasti sobiva koha valida. Korraldajad ei tegele kohtade ümberpaigutamise ega kellegi välja/ümbertõstmisega.

Osavõtutasu palume maksta Eesti Arvutiklubi pangaarvele 221015073296 (Hansapank).
Maksmisel palume kindlasti märkida selgituseks "Võrgupeole tulija alias, eesnimi ja perekonnanimi". Näiteks: "Võrgupeo pilet esports04, unemati-alias, Une Mati".

Kui korraldaja on saanud kinnituse, et osavõtutasu on laekunud ning märkinud maksnuks, siis kasutajale saadetakse e-maili teel vastava sisuline teatis!
Võta kaasa!

Kaasa võta vastavalt sinu istekohale vajaliku pikkusega pikendusjuhe (voolu saab lauarea keskelt ja lauarea kogupikkus on 24m, mis teeb kummalegi poole, ehk äärmistele kohtadele 12m), arvuti ning hea tuju. Kindlasti võtta kaasa magamiskott ja pehme magamisalus (madrats või poroloonist alus). Täispuhutav padi või kaelatugi ei tee ka halba. Kes luksusest lugu peab, võib kokkupandava välivoodi kaasa võtta.

Igaüks PEAB sissepääsuks võtma kaasa PILDIGA dokumendi (ID-kaart, Pass, Juhiluba, sobib ka üliõpilaspilet ja õpilaspilet)
Lisainfo

Lisaks Võrgupeol mängimisele on võimalus osaleda ka seminaridel, mis toimuvad laupäeval, 4. septembril. Ajakava ja täpsem teemade loetelu selgub lähiaja. Ei puudu ka traditsionaalseks saanud sotskava ja korraldatakse CaseModding võistlus.
[/quote]
... bla bla bla ja kõik mu info ja registreerimine www.lanparty.ee lehel.
Osalemine vabatahtlikult kohustuslik ;)
 
 
illu 8 / aug / 09:28  
tvaj lähme lännima:D
 
MailmanMel 12 / aug / 17:57  
lähmegi