mcv 29 / okt / 12:07

PLANC Pärnu Postimehes
Ees ootavast LANist kirjutati väike uudislooke. All pool olev on üks ühele Pärnu Postimehe koduleheküljelt.

Sütevakas pidutsevad arvutihuvilised
Kolmapäev 29.10.2003


Reedest pühapäevani saab Pärnus Sütevaka humanitaargümnaasiumis võistelda arvutimängudes ja näidata oma teadmisi miljonimängus.

Lõuna 20 humanitaargümnaasiumi aulas mittetulundusühingu Pärnu LAN Community (PLANC) korraldatav võrgupidu on järjekorras kaheksas.

Uksed avatakse reedel kell 12 ja 25kroonine pilet tagab sissepääsu kõigil kolmel päeval. Peo üks peakorraldajatest, Sütevaka lõpuklassi õpilane Mats Volberg ütles, et kohti jagub 37 arvutile.

Võistluskavas on üle maailma populaarsust kogunud meeskonnamäng Counter-Strike, peale selle Pärnu noormeeste Dan Bogdanovi ja Oliver Obergi loodud Tetrise versioon DarkSide Tetris ja televiisorist tuntud “Kes tahab saada miljonäriks?”.

Pidu pakub võimaluse võrrelda oma oskusi ja saada kogemusi. “Loomulikult ei jää kõrvale hea ajaveetmine omasuguste noorte hulgas,” rõhutas Volberg. Võrgupeol on olulised olukordade lahendamise strateegiate väljamõtlemine ja mängutaktikad.

PLANCil, mille Volberg, Oberg ja Andres Feldman asutasid tänavu aasta alguses, on liikmeid ligi 200. Arvutiürituste kõrval on PLANC endale võtnud populaarse kaardimängu Magic: The Gathering korraldamise Pärnus, mis Eestis on saanud lahutamatuks võrgupidude osaks.

Registreerimisinfo ja eelmainitud mängud leiab PLANCi kodulehelt http://planc.parnu.ee.

Merilyn Merisalu

originaal artikkel
 
 
mcv 29 / okt / 12:10  
ainus mille kallal nuriseda - nad panind PLANCi mitte PLANCu.
 
rnm:) 29 / okt / 13:01  
tean jah
aga muidu rockib:)
jah see on 6lu
 
Tsp2 30 / okt / 11:03  
Oot Mcv, mingi tüüp lihtsalt tuli sinu juurded ja küsis, et mida te siis teete.Või ronisid ise sinna, et meid tähtsaks teha?
 
MailmanMel 30 / okt / 19:10  
n00bs :/
 
One 30 / okt / 21:51  
tore, et artikkel ka valmis sai...