mcv 19 / sept / 21:34

PLANC @ Experiment Sügis 2003
Nagu igal suuremal võrguüritusel on PLANC jälle kohal. Seekord on kogu tiim kohal - Dol Guldur, MailmanMel, MCV ja sTeaLth (!)

Lugu algas sellega, et sTeaLth korjas Pänus elava rahva auto peale, mis sai lõpus juba väga-väga täis, ja kimas siis Tartu poole. Muu rahavas pole veel kohale ilmunud ja on peagi jõudmas.

Meeleolu on ülev. Suurem osa rahvast on kohal ja ajakava järgi juba Counter-Strike regamine juba käib. DarkSide Tetris Second Blocki viimased testimised käivad ja loojad lähevad homme raadiosse oma loomingust kõnelema.

Counter-Strike võistluses sai hobikorras mängiv PLANC tiim edasi teise ringi, ning seal saanud professionaalsetele vastastele NARVA.RU (miskised dISLA, Flashback, Cop, etc.) tuli alla vanduda. Tulenevalt veidrast bracketi süsteemist on sellega võitslus meie jaoks lõppenud.

Siiski ilmnes, et miskine kahtlane loosers-bracket on siiski olemas. Kohtudes seal 6un nimelise klaniga, mis koosneb peamiselt Quake owneritest - Reaper, M3nthal, etc. PLANCu esindus loomulikult omas eelnimetatud isikud ära. Ning peab nüüd looserite bracketi finaalis kohtuma NARVA.RU\'ga uuesti.

Pildid on siin (täienevad pidevalt)

Laupäev

PLANCu (feat atsaca ja nn3) osa CSi võistlusest on läbi saanud: 1 võit (quakerite üle) ning 2 kaotust (mõlemad cop, disla jt prod tiimile). Q3 2v2 compos said Mailman ja sTeaLth esimest voorus Scienti ja Phoe käest kaela. Vahepeal on DarkSide\'i võistlus ka täie hooga käima lükatud. Päeval toimus mingisugune sotskava ka kuhu keegi (parandus: teadagi kes) ei viitsind minna :)

Muidu on päris kenasti siin sujunud. eile anti torti ja puha. yhes nurgas saab tasuta kohvi/teed/külma_vett. Akendele on suvatsetud seekord isegi katted ette panna (+), kõlaritest isegi kuuleb mida räägitakse (++). Ainus miinus oli vahepeal see et csi serverid läägisid, gf, aga lõpuks läks ikka normi tagasi. Stay tuned..

Dol Guldur, 21.09.03 01:15
Ürituse alguses pandi tõesti 20 kilo (!) torti hakkama. Uuenduslik on see, et kõik külastajad said endale rinda suht hea nimesildi.
Päeval toimus õues ulatuslik sotskava. Tehti nn arvutimaadlust (6 inimest võtsid üksteisel ringis ümbert kinni, 486 oli ringi sees nende keskel, ning üritasid vastastiimi mehi mõne kehaosaga arvutit puutuma suruda - kes vastu läheb, langeb võistlusest välja), meeskondlikku klaviatuuritõmmet, paberist lennukite voltimist ja siis kauguse peale lennutamist ning diskettidest torni ladumist. Vaadake piltidelt.
DarkSide Tetrises kaotas Trek miinusringi poolfinaalis nn3'le. Master of the Darkside tiitli pälvis juba teistkordselt Soolakala.
Igasuguseid võistlusi on Experiment VPdel traditsiooniliselt palju. Graafika/muusika- ja casemod-võistluste kõrval sai hoo sisse ka andmeturbevõistlus (maakeeli häkkimine).

Dol Guldur, 21.09.2003 13:49
Seminarid said ära kuulatud ning võitjad said autasustatud. Taas kord saab järjekordne võrgupidu läbi. Kell 14:00 lubasid affid võrgu ära võtta... :( Tagasi Pärnusse ja jälle kooli :@
 
 
Dol Guldur 20 / sept / 01:44  
http://www.hot.ee/onstream/Lanparty.html
 
zerx 20 / sept / 09:25  
päris palju rahvast on pärnust
vaadake et DarkSide Tetrise tiitle taas pärnu toote
 
Sp33d 20 / sept / 21:14  
palju siis CSi ka mängite?
 
DracS 21 / sept / 17:38  
Enyways ylik6va vp oli nii minu jaoks ,kui ka teiste planclaste jaoks arvan ;D
 
cobra 21 / sept / 19:44  
äkki saaks mõned q3 demod ka?
 
mcv 21 / sept / 20:43  
tegija. järgmine lan tuleb Dracsi 6000 USD eest :D
 
xin Zeran 21 / sept / 20:57  
Vägev üritus oli :)
... ja talvel jälle tartu võrgutama.
 
illu 21 / sept / 23:42  
tavai talveks juba olen kas siis q3 kõva käsi või sõjaväes :\
igatahes, tapan kõik maha !
 
Sebastian 23 / sept / 15:33  
suht norm ka minu arvates, ehkki eriti kohapeal ei viibinud oli üld ilme positiivne a´la nänn, mida jagati, akn/põranda katted, turvad etc. Seega väga bro üritus
 
sTeaLth 24 / sept / 15:55  
jep, kõik said ühe tooriku ka :)
 
Sp33d 24 / sept / 23:14  
kas sellega propageeritakse piraatlust eestis?
 
Alari 27 / sept / 14:23  
Märkimisväärsed plussid, millest eeskuju võtta:
+ Tasuta soe vesi, kohv, tee, topsikud.

Paar miinust ka:
- Nilbelt peale surutav muusika. Segab, eriti kui võistluse ajal kõlari kõrval istuda. Lasku muusikat siis, kui võistlused ei käi.
- Magamisruumis "naljategemisega" magajate und segavad lapsed, järjest rohkem probleemiks viimaste VPde ajal.

Aga üldiselt oli väga hästi korraldatud VP, meeldis rohkem kui eSports-Arena'03 :) Kiitus korraldajatele.
Muudetud 1 korda, viimati 27 / sept / 14:24 Alari poolt.
 
sTeaLth 11 / okt / 16:14  
ma avastasin et mul oli tagant akna pealt toonklaasi veits maha tulnud selle doli kastiga mille me sinna klaasi vastu surusime ja siis räigelt pagassi lahti tegime :P a noh, mida muud ikka 50 kroonisest kilest ja oma lollist peast oodata