Magades on mul.... mcv 22 / juuli / 17:49
mcv 22 / juuli / 17:49  
Magades on mul....
* ...kett [vms] kaelas/käe peal
* ...kell käe peal
* ...rohkem kui üks jubin kuskil
* ...midagi pole

mcv 22 / juuli / 17:51  
et nagu nüüd kui olen taaskord värske käekella omanik avastasin üks kord, et ma ei kipugi seda ära v6tma. ja siis jäin m6tlema nende ameerika filmide peale kus tüübid magavad nii et terve garderoob on seljas, et mis moodi meil siin see asi on? ja üldse kui paljudel on miskiseid artefakte keha küljes rippumas vms...

peet 22 / juuli / 18:45  
Nojah, üldiselt ei ole jubinatest midagi küll käel/kaelal/vms, riideesemetest on ainult aluspüksid.

m1sterX 22 / juuli / 18:55  
ma ka yldiselt võtan jubinad ära
ei mäleta ka olukorda, kus oleks midagi peale jäänud
(joomisel ära kustumine välja arvatud)

illu 22 / juuli / 19:18  
väike mentaalse väärtusega kee vms on kaelas ja kell on käepeal.
muud pole midagi, palja ****iga magan:P

zerx 22 / juuli / 20:04  
istub puidu jubinatest kee kaelas, rõngad kõrvas. sõrmust viimasel ajal ei kanna üldse. kella pole elu sees käe peal olnud.

mcv 22 / juuli / 20:37  
no minu arust poleks eriti loogiline jah et sa mingi k6rvar6onda v6i s6rmuse ööseks ära v6taks.

pariisi kuumuse käes olin sunnitud kah ühe öö täitsa pilla palla magama, käis kah. aga eelistan siiski omad püksid jalas hoida, mine sa tea kunas on vaja kähku välja karata voodist ja jooksu panna v6i midagi :D

peet 22 / juuli / 21:56  
tõsi :D

sanDMan:) 22 / juuli / 22:25  
hmm...kaelas 3 ketti...

eduardovits 22 / juuli / 22:41  
mina magan alati peaaegu täisvarustuses. näiteks kui juhtub turvise kandmise päev olema või kiivri, siis need üldjuhul ei sega. aga kellaga ma ei maga iiialgi ja sõrmused võtan ka ära. ma ei tea, öösel lähevad näpud kuidagi paiste. aga jah ketid ja muu varustus jääb nii nagu on.

doggy 23 / juuli / 09:17  
Füüsilist kella ei ole öösel peal, kuid üks päevitunud kell on.

m1sterX 23 / juuli / 12:22  
füüsiline kell ja loogiline kell :P