Counter-Strike Source MailmanMel 3 / mai / 01:38
MailmanMel 3 / mai / 01:38  
Kuidas meil Sourceiga lood on. Sellest pole mõtet rääkima hakata kuidas CS sureb ja CS:S on nagunii parem mäng jne jne ...

Küsimus selline, et paljud inimesed seda aktiivselt mängivad. Ma tean, et DracS on päris käpp CS:S'is meil juba, NC teamis vist isegi, aga kuidas ülejäänud rahvaga lood on.
Ma teoorias mõtlen isegi hankida võib olla, teoorias.

Sp33d 3 / mai / 13:33  
proovisin seda mängu alguses, kui ta saadavale ilmus - meeldis ning võiks isegi veidi pelada, AGA ma ei saa aru, miks ma pean uue key ostma, kui mul on olemas tavalise CSi key, sisuliselt tegu ju enamvähem sama asjaga... kräkkimisega ka ei viitsi tegeleda ning eks siis paistab, kuidas suvepoole aja ning rahaga on.

MailmanMel 3 / mai / 21:55  
Come on Sp33d. Mis juttu sa ajad nüüd.
Mis otsast sul tegu sama mänguga on? Mootor on uus kõik on uus.
CS:S'i puhul on tegemist HL2 mootoril jooksve CS'iga, 5 aastat uuema tehnoloogiaga või mida iganes.
Sa tahad väita, et kui sa ostad nt ühe mängu, siis kõik järjed pead tasuta saama kuna mäng on ju sama. Näiteks, oleks keegi siin ma ei tea mis aastal CMR1-e ostnud, siis kõik ülejäänud mängud peaks saama niisama.
Doomi puhul oleks pidanud ka kõik, kes kunagi rohkem kui 10 aastat tagasi esimese Doomi ostnud, nüüd Doom3- tasuta saama, kuna tegu on ju sisuliselt sama mänguga ...?
Muudetud 1 korda, viimati 3 / mai / 22:04 MailmanMel poolt.

Sp33d 4 / mai / 15:17  
heh, HL2 engine indeed... nii palju kui mina seda proovisin, see küll mingi revolutsiooni muljet ei jätnud, helid olid natuke tõetruumad. samas nagu ei olnud väga aeglane ka minu iidse arvuti peal, seega kohe ei kahtlustanudki sellist asja. edasiminek on, kuid imo suht väikene.

MailmanMel 4 / mai / 17:27  
Ei oska isiklikult kommenteerida kuna HL2-de pole ma veel reaalselt näinud. CS:S'i on natukene mängitud küll ja päris tore oli CS:S > CS igatahes.
Samas HL2 pole eriti kunagi istunud, tegelikult pole seda eriti proovinudki. Jälestus Valve vastu tõrjub kuidagi, tegelikult ei oskagi täpselt öelda, miks HL suhtkoht ei meeldi

rnm:) 5 / mai / 02:28  
ikkä ostan ära viguri
varem olen loomulikult piraati näppinud ja mulje oli positiivne

illu 6 / mai / 11:31  
25 päeva pärast ostan ära :D

karlek 6 / mai / 18:15  
sa hui saad siis nahui juba või?

illu 6 / mai / 19:09  
mm

illu 8 / mai / 17:42  
23 days and counting.....

DracS 11 / mai / 15:41  
Tavamängijatel ma soovitaks oodata oma ostu puhul veel oma pool aastat, kuna siis mängu hind langeb atm oli ta vist 590 eeku...
Ja CS 1.6 ei kao kuhugi niipea, CSS pandi alles nüüd clanbase üles ja järgmisel CPL-il alles see kavas kui ma ei eksi, niiet aega on :)

Sp33d 11 / mai / 22:24  
oo, dracsi ka lõpuks näha :) kus kadunud olid vahepeal?

MailmanMel 13 / mai / 13:24  
1. CPL Winter :)
2. Alati saab üritada kuskilt mingi kasutatud asi osta ...

illu 5 / juuni / 18:42  
3-4 päeva pärast uus masin käes ja siis hakkab pihta mu cssori karjäär :)
Muudetud 1 korda, viimati 5 / juuni / 19:14 illu poolt.

MailmanMel 14 / juuni / 15:35  
kuidas CSSeri karjäär antud hetkel edeneb siis juba?