Kõige rohkem eelistan? MailmanMel 2 / mai / 03:49
MailmanMel 2 / mai / 03:49  
Kõige rohkem eelistan?
* Lauaarvutit
* Sülearvutit
* Pihuarvutit
* Mingi muu varjant

Sp33d 2 / mai / 09:23  
See selleks, tegelikult on sülearvuti väga mugav asjandus - Pärnu-Tallinna tee peal saab rahulikult kas õppida, tööd teha või filmi vaadata; lisaks saaks nädalavahetuseks koju kaasa võtta õppimist, seega saaks ka tihemini Pärnus käia; saab kohvikus või raamatukogus vms kohas oma asju ajada, ei pea kogu aeg kodus nelja seina vahel istuma jne. Kahju ainult, et kogemus põhineb elukaaslase laptopi peal ning endal päris isiklik puudub. Normaalsemad on kallid, lauaarvutit on niikuinii vaja ning varnas seda raha veel ei ripu..
Muudetud 1 korda, viimati 2 / mai / 21:53 MailmanMel poolt.

rnm:) 2 / mai / 10:21  
sickboy ostis enadle korraliku läpi u 7 tonni eest.
küsimustega pöörduge tema poole

ise eelistan lauakat loomulikult

sTeaLth 2 / mai / 11:35  
läpparit.. kui ta ainult nii raske mul poleks :)

Tsp2 2 / mai / 16:34  
Kui ma tassin autoaku peal töötavat lauaraali kaasas kas see siis on läppar?

peet 2 / mai / 16:41  
hmm, üldiselt lauaarvutit, samas kuna läpakat pole kunagi olnud, ei oska kommenteerida, üliõpilastel trendikas ja parktiline omada vast....
Muudetud 1 korda, viimati 2 / mai / 16:41 peet poolt.

DarkStar 2 / mai / 18:42  
Kui ma sõtta ei läheks, ostaks liisinguga iBooki.
Mac on nii lahe...

MailmanMel 2 / mai / 21:56  
Lauaarvuti all the way. Läptop võiks ka muidugi olla, lisaks veel lauaarvutile.
Mac'i läpakas oleks eriti tore veel muidugi, Mac rules

Sp33d 2 / mai / 22:27  
mnjah, lauaarvutit notebooki vastu ei vahetaks, aga tagavaraks võiks üks olla küll... uurisin, et mingi kasutatud IBM'i (PIII700, 256MB RAM, 20GB hdd jne) saaks 5000 krooniga kätte isegi ning sellega annab kõik vajalikud asjad ära teha peale mängimise. paneb mõtlema

MailmanMel 3 / mai / 02:23  
Kui ostaks, siis ostaks ikka sellise läpaka millega saaks kõiki asju mängida, oleks mugav LANidel käija jne. Niisama trükkimiseks või loengus rate.ee's käimiseks läpaka ostmine on minumeelest mõttetu. Pigem ostaks varsti mingi telefoni, millega annab netis käija ja infot kanda jne

Sp33d 3 / mai / 13:40  
sul siis pole ilmselt vaja kooli- ja tööasju teha teise linna minnes, kui sa arvad, et 5000 kroonine läpakas oleks ainult loengus netis käimiseks...

mängimine on tegelikult üldse nii tahaplaanile jäänud elus, et üle paari kuu mänging mingi tunnike-paar, muu elu tungib peale. seega mängu-laptop oleks nii või naa priiskamine minu puhul

MailmanMel 3 / mai / 22:00  
Kui juba midagi osta siis võiks ikka midagi korraliku osta, mitte mingit suvalist kasutatud vidinat osta.ee-st või mida iganes.

viirus 4 / mai / 10:42  
eelistan läpparit!

Mel ära tee seda osta.ee nii maha, sealt võib vahest väga head kraami saada hea hinnaga

MailmanMel 4 / mai / 14:38  
ma ei teegi osta.ee-d maha
osta.ee on suht tore ja tegija koht
asi on aga sellest, et seal ei saa kunagi päris kindel olla mida sulle täpselt müüakse; keegi võib sulle ka ise teadmata mingi mitte eriti töökorras oleva asja müüa.

Sp33d 4 / mai / 15:23  
mel, sa ei saa ikka aru mu mõttest - läpaka näol mul EI OLEKS VAJA MIDAGI KORRALIKKU, sest lauaarvutiga saaks karmimat nõudlust vajavaid asju niikuinii jooksutada. töö- ja kooliasjade tegemisest piisab täiesti vanemast äriklassi läpakast (mille töökindlus on üldjuhul väga hea). teine variant on osta mingi selline äriklassi kasutatud notebook, millel on veel näiteks 3st aastast 1 aasta garantiid järgi; 7-8k eest oleks see igal juhul parem variant kui mingi 9k-ne uus mõttetu celeroni-junn.

aga eks igaühel on oma arvamus selle asja kohta. mina kui vaene üliõpilane lihtsalt ei suudaks lambist 15-16k välja käia...

mcv 4 / mai / 20:52  
vana harjumuse kohaselt panin laua arvuti, kuid igasuguse töötegemise ja sellise koha pealt on läpakas umbes kuubis parem. kuid kutsuge mind vanakooli meheks vms aga mängimine ja filmide vaatamine peaks olema ikka selliselt ekraanilt mis ei ole LCD ja läpakate jõudlus jääb laua omadele alla(?)

D3ndroid 5 / mai / 15:18  
LCDdel on 12msi juba. See on täiesti piisav. Kui tahad kuskil üle 90ne fpsi, siis on tõesti mõtet (veel) CRT juurde jääda. Kuid erilist vahet ei ole enam. LCD on muidu palju kergem ja tervislikum silmadele.

zerx 5 / mai / 16:54  
mida mina eelistaks? hmm... ikka lauaraali, sest olen pea sama laisk kui laiskloom ise. niiet pole mul isu, mingit läpakat kuskil koolis või kus iganes kaasas kanda. pealegi pole mul midagi teha sellega kas klassiruumis, kohvikus või mine tea kus veel. iganes tore on jah omada konspekti arvutis, aga eelistan ikkagi lugeda teksti maha paberilt.

teise linna minnes arvestan ma sellega, et ma ei pea tegelema ei töö ega kooli asjadega. parem magan bussis/autos või vaatan mööduvaid puid-põõsaid kui susserdan läpakaga. tore jah filmi vaadata, aga mulle jääb pildi kvaliteet ikkagi tunduvalt alla normi. kohvikusse lähen ma kohvi või eine pärast, mitte, et olla seal oma läpakaga ja veeta "mõnusat" aega mingis wifi alas ja lürpida kohvi. sama võin kodus istuda ja kuulata, kuda kohvimasin kragiseb (kohvi hulka odavam). pealegi olen kohvikus/pubis alati mingite teiste inimeste, niiet puuduks aeg tegeleda läpaga.

igatahes eelistan lauaarvutit ja läpakas suht sakib minu vaatenurgast.

karlek 6 / mai / 18:18  
tuleb nentida, et läppar oleks tugev küll, kui ta oleks, aga pean zerxiga nõustuma, et peale kooli eriti ei kepiks see riistapuu. Huinjaa need lcd variandid jms käkid. Paras kerekas kast on ikka tõsine pill, millega asju teha.

DracS 11 / mai / 15:45  
Karlek sul on õigus, aga töö juurde toodi müüki 8 ms LCD-d mida sain proovida ja ütleme ausalt et mul juba pisike mõte oma samsung ära visata:P