Oled kunagi Narvas käinud? sTeaLth 18 / märts / 16:06
sTeaLth 18 / märts / 16:06  
Oled kunagi Narvas käinud?
* Jah
* Ei

Trek 18 / märts / 16:24  
Ei, olen küll vahetus läheduses viibinud, kuid Narvas mitte, aga varsti on võimalus kambaga elioni arvet Narva viia:P
Paistab, et Narva pole eriti populaarne, kuna praegu vastanutest ei ole keegi seal käinud.

sTeaLth 18 / märts / 16:39  
a iseenesest keegi kes on käind võiks ju kummutada neid kohutavaid kurjusele viitavaid jutte mis kuluaarides levivad

viirus 18 / märts / 16:48  
isiklikult ei ole käinud, tean ühte inimest, kes kunagi elas seal ja noh kõige hullem ei pidanudki seal olema, kohati on asi meedia ja rahva poolt liiga ülesse paisutatud.

Tankam2n 18 / märts / 17:26  
olen k2inud Narvas... v2gev pommiauk on... yhtegi eestlasest myyjat ka polnud... nii et kui tahad midagi sellist natuke asjalikumat mille vene keelset vastet ei tea siis olgu sul pikad ja t2pselt asju kätte juhatavad n2pud et tyyp/tyypinna aru saaks mida vaja on... ...ytleme esimese 4 korra jooksul..

yhes6naga ei tekitanud sympaatiat...

DarkStar 18 / märts / 19:00  
Käisin sõudeergomeetrite võistlusel. Võimla oli superlahe. Peldik oli auk põrandas ja seinad olid kusega immutatud. Duširuumis mingist torust tuli vett ja torustik ragises ja karjus koguaeg. Mingi luckiga sai pestud. Ostsin ühe lihapiruka (mis oli suure %-ga vana) ja sain seedehäire.

Aga see oli 10 aastat tagasi. Nüüd on ilmselt parem.

peet 18 / märts / 20:53  
Läbi sõitnud ainult, viimati kaks ja pool aastat tagasi.

mcv 18 / märts / 21:58  
käisin venemaal, siis viibisin seal, kuid ainult bussis olles.
aga ekskursiooni raames olen vist et 2x isegi tolles linnuses käinud ja paari kenamat kohta linnas vaatamas käinud.

kunagi oli kaasvõitlejatega plaan, et kuna kõigile ajateenijatele on ette nähtud üks edasi-tagaso bussipilet Eesti piires puhkusekohta. Ja et Narva on kõige kallim pilet siis riigilit võimalikult palju raha kätte saada - rühma külastus Narva. ainult jutuks see jäigi...

dasiim 19 / märts / 16:10  
Eks ikka käidud. Hästi mäletan et üks rajoon oli peaaegu ainult garaazid.Ei tea kas neid ka kasutati.Nende raha teenimis viisid on jah kahtlased.Peldiku eest küsisid ka 7eeq.Ja see lehkas ka nagu oleks selle sita poti sita sees.See pole normaalne.
Nii et Narva üks suur pommiauk ta jah.

MailmanMel 21 / märts / 10:11  
Kahjuks olen ma Narvas ainult paar korda käinud ning ühe korra läbi sõitnud ja sellepärast ei oska ka eriti kommenteerida.
Samas ma julgen väita, et senised negatiivsed arvamused on rohkemal või veel rohkemal määral põhjustatud sisuliselt üleriigilisest negatiivsest suhtumisest Ida-Eesti suunal.
Narva on tegelikult ikkagi suure ja pika ajalooga põline Eesti linn, vahepealne nõukogude periood lihtsalt muutis seda linna peaaegu tundmatuseni, millest on väga kahju muidugi.

karlek 21 / märts / 17:37  
Põline Eesti linn?

zerx 21 / märts / 21:05  
pole narvas käind. ei kutsu ka eriti sinna. ausalt öeldes ei kutsu ükski suurlinn. olen oma väikse külaga ära harjunud. hetkel tundub isegi pärnu liigu suur minu jaoks.

põlise eesti linna koha pealt nii palju, et, jah.. seda ta vist ikka ei ole ka. käis ta ju pidevalt siin sõdade ajal käest kätte (võin ka ekside, ei meenu ammused sõjad). pean ma teda ikka päris pikka aega juba suht venamaa omaks. ja eestlasena, kellel vene keelt suus pole, on seal ikka väga raske hakkama saada.

aga ütleks siis veel, et narvas pole käind ja arvatavasti ei lähe ka. vähemalt vabatahtlikult küll mitte.

Tsp2 23 / märts / 14:33  
To zerx: Kui vabatahtlikult ei lähe, siis sunnime.

MailmanMel 8 / apr / 18:21  
Põline eesti linn siiski, suhtkoht.
Narva on aasta sadu eesti kubermangude alla kuulunud. Kui ma õieti mäletan, siis Pärast Põhjasõda oli Narva ainukene linn, kus ametlikuks keeleks ei olnud vene keel vaid hoopis rootsi. Seega põlisest vene linnast kui sellisest ei tohiks rääkida.
Asi mis Narva "ära rikkus" oli nõukogude aeg, kui sinna piirkonda massiliselt välistöölisi toodi ...

karlek 9 / apr / 11:57  
See see ongi, et räägitakse mingist müstilisest Eestist. Pole olnud eriti värki nagu. Võrdlemisi kaua on olnud alad, millel asub Eesti Vabariik, aga enne seda pole ju olnud värki tegelt. Tõsi, rahvale võime meelevaldselt "eestlaste" nime külge pookida, kuid päris nii ilmselt ikkagi ei olnud. Narvas oli jah "eesti" hõimu elupaik, ning isegi linnus, aga linna ehitasid sinna ikkagi taanlased, kelle käest see edasi liikus teistele vallutajatele. venelaste käes on aga narva päris kõvasti olnud. Seega ma ei ütleks, et tegu on põlise eesti linnaga, ega see mingi pulli asula ei ole, mida idealiseerida.

mcv 15 / apr / 13:25  
selles mõttes, et käisin nüüd see nädal Sirglas [või oli see Sigrala] no ühe sõnaga - Vene Föderatsioon ja Narva polnud kaugel [~30 km või nii] ja midagi pole teha: seal oli lumi maas. Et nagu see pole mingi eelarvamus, et Venemaal on külm ja paha.