Eesti parim telekanal? MailmanMel 20 / veebr / 13:22
MailmanMel 20 / veebr / 13:22  
Eesti parim telekanal?
* ETV
* TV3
* Kanal 2

sTeaLth 20 / veebr / 13:26  
pildikvaliteet, tehnilised oskused & know-how, saatejuhid ja muidu kaine mõistus on vaieldamatult ETV eelised, milleni teised kanalid oma "kollalisuse" tõttu vist ei peagi jõudma. tv3s oli veel "midagi" olemas kui eesmaa seal oli, aga nüüd ...
Muudetud 1 korda, viimati 20 / veebr / 13:26 sTeaLth poolt.

mcv 20 / veebr / 15:35  
etv on minu jaoks natuke liiga "rahva televisioon", et mingi maahommikud ja klassikalise muusika saated ei eruta kohe üldse mitte.

kanal2 on minu jaoks natuke liiga "keskklassi televisioon", et nagu intelligentsetele inimestele on vähe vaadata.

tv3 aga on nagu see, mis sobib täpselt.

samas on ka etv ja kanal2 pealt teinekord häid asju ning tv3'st kräppi.

tsiken 20 / veebr / 17:33  
100% matsiga ühel arvamusel

sTeaLth 20 / veebr / 18:10  
ee.. mats, võta silmaklapid eest ära. mingid maahommikud ja klassikalise muusika saated on suht väike osa kogu etv programmist.

mida ma tahan öelda on see, et etv oskab teha kvaliteetseid ja mitmekülgseid, samas objektiivseid omasaateid ning leida kavva huvitavaid filme. ses suhtes, et mingeid 5+ aastat vanu blockbustereid või muidu usa meinstriim vilme sisse osta ja siis neid aastas vähemalt korra näidata nii et 1/4 ajast pead mingeid mõttetuid ida-regiooni jaoks toodetud reklaame kõrvale ahmima.. noh.. jah..

karlek 20 / veebr / 22:03  
Matsilt kuidagi imelik kuulda, et etv "rahva tv" on, mida sa täpsemalt silmas pead?. olen-jaagup-kreem-seisan-keset-stuudiot-hirnun tüüpi saated kuuluvad ju ikka sellise snõrrluse hulka, mida kanal 2-s ja tv3-s näidatakse.

etvi plussideks tuleb pidada omasaadete osakaalu ja kvaliteeti. Saadete põnevuse kohta ei ütle ma midagi erilist, põhimõtteliselt ei viitsi vaadata. Mati Undi dubleeritud nõuka-aja mälestused on kõvad. On häid asju, on halvemaid. Kanal 2 omasaated on kõige sitemad üldse: rooside sõda, politseikroonika jne. Ja pealegi pole nad ise suutnud eriti midagi leiutada. ok: auh show. samas- kamoon.
Põhimõtteliselt kõik toodavad ilge kuhja saasta, mõned aga pisut rohkem. Õnneks saab alati teleka välja lülitada ja raamatut lugeda, või juua nämmat õlut või isegi plancu foorumis segast peksta.

tegin just kõike.
Muudetud 1 korda, viimati 20 / veebr / 22:04 karlek poolt.

MailmanMel 21 / veebr / 01:07  
jah ...

üldiselt olin päris üllatunud kui Matsi postitust lugesin ...

ETV on kindlalt ja vaieldamatult parim kanal Eestis.
Eliidi televisoon tegelikult. Saated, filmid, seriaalid. Programm ise on väga proffesionaalne jne jne. Samas on tegemist ka ainukese avalikõigusliku kanaliga ning riigikliku kanaliga, seega peavad olema ka Maahommiku tüüpi asjad, mis tegelikult on väga asjalik ja informatiivne saade kui seda vaadata.

Kanal 2 on kõige enam rahva televisioon - selline "teine eesti", "hall mass" jne jne. Programm on selline mis on lihtsalt vaatamiseks, mõtte tegevus kui selline pole reeglina nõutav.

TV3 on ka suht talutav, programm on keskmine ei ole kyll midagi erilist samas eriti kurta ka ei saa

Peab ka muidugi mainima, et TV3 ja Kanal 2 on erakanalid, seega nende programm peabki olema massile ning äriliste eesmärkidega ja selline suund ei suuda ega peagi vaimset kvaliteeti pakkuma

kui mingeid arvamusi veel ilmub, siis kirjutab pikemalt edasi

rnm:) 21 / veebr / 08:18  
eesti serverid on kõik nõmedad

Melter 21 / veebr / 13:11  
rain, sul on alati mõistust jagunud :)

mcv 25 / veebr / 22:05  
like, wtf?

Reede, 25. veebruar
06:08 Tänane kava - neile kel pole telekava või und. ebaoluline
06:10 Hommikumuusika - vaevalt et mingit head mussi sealt tuleb. ma mõtlen minu jaoks head,
06:25 Terevisioon - igav ju!
08:45 Terevisioon* - igav ruudus
11:00 Teletaip* - vaadatav oli vanasti, nüüd enam ei tea
11:25 Foorum* - politics!
12:15 Parlament* - politics!
12:45 Mõtõlus. Ago Ruus* - keda huvitab sihuke saade?
13:15 Suusatamise MM 2005 Oberstdorfis. - sport.
15:55 Tasakaal - ja keda see saade huvitab?
16:20 Kitsa kinga laulud (ETV 1987) - old! kuid meibi vaadatav
16:58 Keno Loto - ajatäitja
16:59 Õhtune kava - ajatäitja
17:00 Aktuaalne kaamera - vaadatuim reality show. heak sobib.
17:05 Tweenie-põngerjad: Võlumagnetid (Inglise)* - lastekas ju
17:25 Animasari Tule lapsed (Prantsuse 2003)* - lastekas
17:50 Suusatamise MM 2005 Oberstdorfis. - sport
18:45 Aktuaalne kaamera (vene keeles) - venelastele ka midagi
18:58 Ülekanne Oberstdorfist jätkub - sport
20:00 Aktuaalne kaamera - uudised ju
20:05 Komöödiasari Minu pere IV, 43/47 (Inglise 2000)* - mingi sari. ise pole näinud, aga inimesed kiidavad. meibi ongi hea
20:35 Avatud toimik - igav ju!
21:00 Aktuaalne kaamera. Ilm Sport - uudised
21:34 Keno Loto - ajatäitja
21:35 Krambambus - ei eruta
22:15 Lühisari Teenijarahvas, 5/6 (Inglise 2003) - mingi sari "...jälgib elu 1850. aastate Inglismaal ühes maamõisas..." sorry aga natuke vale aeg ja koht.
23:05 Ellujäämise kunst. Metall/ehe/sepis - põnev jaa!!!
23:30 Pealtnägija* - hea saade
00:20 The Corrsi kontsert Wembley staadionil (Inglise 2000) - hea, aga old ju!
01:15 Homne kava - ajatäitja

mitu head asja me siis saime, kui uudised ja sport välja arvata? ning mitu asja ei olnud kordus selles saatekavas?

samal ajal pakub tv3 - mitmeid häid [ning mitte nii häid kuid vaadatavaid] multifilme, retrosarja, viimati täiesti korralikku noortesaadet ja lõpuks ka igati tublit mängufilmi.

mcv 25 / veebr / 22:06  
ja siis veel muidugi see väike fakt, et ma tglt ei vaata ju telekat. ma isegi ei vaata neid asju mida ma pean headeks saadeteks/sarjadeks ja filmideks. isegi neid väga häid ei viitsi vaadata.

Sp33d 27 / veebr / 22:15  
siit siis järeldus, et suht savi mis telekast tuleb, niikuinii eriti selle ees aega ei veeda. õige kah, eestlased löövad (statistika kohaselt) niigi hirmuäratavalt palju aega teleka ees surnuks...