Star Wars KotOR II väljas Trek 9 / veebr / 18:30
Trek 9 / veebr / 18:30  
http://www.lucasarts.com/press/releases/97.html

Peale pikka ootamist, kus mitmeid kordi plaanitud jälle kotor käsile võtta kuid viitsimisest puudu jäänud, on lõpuks Star Warsi temaatilise RPG teine osa ametlikult PC'le väljas.

Kui kunagi kätte saab räägin muljetest, teie tehke sama;)

May t3h force be with U

MailmanMel 9 / veebr / 19:06  
jah, öösel DracS tegi maatasa mind, kui ma ei teadnud, et asi on juba 2 päeva väljas olnud. PC versioon st siis

Kui keegi näeb/leiab asja kuskilt siis andke teada
Just eile tekkis mõte, et võiks kiirelt SWKotOR'i läbi mängida, aga kui nyyd SWKotOR 2 väljas on siis mängib vast ikka seda :)

DarkStar 11 / veebr / 08:36  
BitTorrent on sinu sõber.

MailmanMel 12 / veebr / 02:29  
selliste asjade puhul on torrent suh/päris/väga aeglane

peet 12 / veebr / 09:50  
melil täiesti õigus :<

DarkStar 12 / veebr / 10:10  
no ei

poolteise päevaga sain kätte

peet 12 / veebr / 11:05  
hmm, kust sa tirisid? Samas ma nüüd panin elitetorrentsist tirima ja tuleb päris ilusti...

Trek 12 / veebr / 11:49  
köh-köh piraatlus on paha, aga üldiselt jah torrentist tuleb nii aeglaselt, et ennem ootad ära millal mängud meie armsatesse FTPdesse jõuavad ja tirid sealt ära, kui torrentist kätte saad.
Üldiselt sai neljap natuke pelatud (~8h+) ja jättis täitsa mõnusa mulje. Ei jõua ära oodata pühap, millal jälle koju kotorit taguma saab:D

peet 12 / veebr / 12:38  
Kustutatud 12 / veebr / 12:40 peet poolt.

peet 13 / veebr / 17:40  
lahe pela, BUT I'M STUCK ehk siis suht ei oska aimata, mida teha, et edasi pääseks. :S
Muudetud 1 korda, viimati 13 / veebr / 17:59 peet poolt.

zerx 13 / veebr / 19:09  
use teh force peet!!!!11

peet 13 / veebr / 19:20  
:), eks ma ürita, ahjaa, mu eesmärk on võimalikult hea olla ehk siis light side.

MailmanMel 13 / veebr / 19:40  
Darkstar, mingi 3 giga sikutamine pooleteist päevaga on ikka suht väga väga aeglane. Filme võib jah torrentist tõmmata, sest filmid tulevad reeglina isegi kiiremini kui eest FTP serveritest.

peedile - light side is for the weak, but since you are weak then i guess it's pretty ok for you to be on the light side :P

Ping_Lagen 13 / veebr / 20:14  
Strong, the Dark Side is...

Trek 13 / veebr / 22:55  
peet, kuidas seal stuck saab olla? See nii lineaarne pela ju:S
Aga üldiselt tore sai just väike 6h sessioon tehtud, nüüd masin koomas:(

karlek 13 / veebr / 23:56  
Te olete ogarad, kamoon 6 tundi taguda järjest mingit värki. Kas seal saab mingit eri Ultra Dark Gay-Kind of Side'i ka valida vä.

MailmanMel 14 / veebr / 01:24  
jah karlek, õige märkus.
kas inimesed on tõesti nii nõrgad, et ainult 6 tunniga piiruvad. Ma saaks aru, et 36h ja siis sööma ning pärast edasi mängima. SWKOtoR'i gametime on kuskil 20 tunni ringis vist, oleneb kui kiirelt ja põhjalikult mängida muidugi.

zerx 14 / veebr / 09:47  
no igatahes mind ei köida mitte ükski mäng, et ma teda suht terve päev mängiksin. max on vist 10h, mida olen kulutanud päevas ühe mängu mängimiseks. aga poolteist päeva mängida midagi? masendav

peet 14 / veebr / 19:42  
pff, kusjuurs enam ei ole stuck.
But i'd say that the dark side is for teh weak.

MailmanMel 15 / veebr / 03:43  
hmm, väga väga imelik
ma installisin mängu ära, aega oli väga väga vähe ja seega vaatasin ainult swkotor 2-e traileri ära ... jaaaa ... traileris oli main charecter täpselt sama välja nägemisega see millega ma viimati suvel juuli lõpus swkotor 1-e läbi mängisin

freaky ...

peet 16 / veebr / 18:50  
noh, aga story pmst ongi ju järg...5 aastat hiljem kui kotor1-s.

MailmanMel 16 / veebr / 21:56  
10 ei peaks olema suht?

peet 19 / veebr / 17:10  
5 ikka.
Five years after the events from the award winning Knights of the Old Republic, the Sith Lords have hunted the Jedi to the edge of extinction...

Sai siis esimest korda läbi tehtud nüüd. Lõpp oli kuidagi kahtlane :/ s.t. ma ei osanud taolist lõppu arvata. Samas kuna ma KoTOR 1-e pole kunagi pelanud, ei saanud ma poindile täiesti pihta ka...