it's gonna kill me ehk ... karlek 5 / veebr / 23:16
karlek 5 / veebr / 23:16  
mida v***u?

Let's get loud, let's get dead now!

zerx 6 / veebr / 00:57  
i'm in

Trek 6 / veebr / 01:01  
yeah, we're doomed
Muudetud 1 korda, viimati 6 / veebr / 01:01 Trek poolt.

DarkStar 6 / veebr / 10:35  
Ma pole veel õnneks kuulnud, aga pidi jube olema küll.

No mida teha. Ehk saab viletsa koha?

Ja äkki hakkab tagantjärele meeldima?

Dan, ei ole kuulnud.

Trek 6 / veebr / 12:09  
See jura ei saa meeldima hakata, aga äkki muu Euroopa 12-13 aastased tüdrukud annavad kah sellele hääli, eeldades, et neil on sama arengutase kui meie omadel.

Dol Guldur 6 / veebr / 12:15  
http://www.etv.ee/eurolaul/Let's Get Loud.mp3
Muudetud 1 korda, viimati 6 / veebr / 12:16 Dol Guldur poolt.

sTeaLth 6 / veebr / 18:33  
kommentaarid vist oleksid üleliigsed?

Sp33d 6 / veebr / 20:52  
mnjaa... olen sõnatu

viirus 6 / veebr / 23:26  
:D miks kõik kiruvad.....? ise ei ole seda kuulnud muidugi....aga igal pool kirutakse :D on see tõesti nii saast..... nagu tavaliselt

m1sterX 7 / veebr / 00:18  
ma ytleks et 2 (4st) on lauluhääl olemas, üks laulis minu arust täitsa mööda ning laulu ennast polnud ollagi...

oh jah...

zerx 7 / veebr / 11:10  
laul on imo üks odav plikade garaaži punk. tõesti ühel-kahel neist on veel maybe muusika maailmas potentsiaali, häält ju isegi oli. üks ei osanud üldsegi inglise keelt, kuhu see siis kõlbab. üks järjekordne vanilje nina punt. joppakolla maivõi.

sTeaLth 7 / veebr / 12:58  
imo on kõige kurvem see et etv prof. meeskond näeb nii palju vaeva, ilmselt aasta kõige mahukam omaprojekt, sellise crapi korraldamises..

samas on müsteerium ka see, kust võetakse need vaatajate hordid, väidetavalt pidavat eurovisiooni vaatajaskond olema praegu kõige suurem ever.. mis toimub?

see on umbes sama teema nagu bushiga usas. et kõik kiruvad aga samas statistikat vaadataes on kõigil suu lahti

Sp33d 7 / veebr / 17:50  
müstika jah, mingi suhtkoht mõttetu lauluvõistlus ja terve euroopa vahib mokk töllakil.

laulu kohta veel seda, et nii puiselt inglise keeles laulvad noored plikad ei sobi imo mitte üks raas eestit esindama ... aga eks rahvas teab, mis teeb, ühe korra sai ju võit ka koju toodud mingi komejandiga

zerx 7 / veebr / 20:28  
padari ja bentoni show isegi imo oli midagi. aga jah, täna siis sai näha ka neid neiuhakatisi ka reporteri saates. esimene asi, mis silma torkas kõigil neljal olid suured valged labidad näos (loe: hambad). nagu wtf? miks on vaja selliseid kloune saata.

aga jah, häält neil ei ole, välimust veel vähem. laul ka saast. mis eesti läheb viimast kohta tooma vms?

viirus 8 / veebr / 10:18  
Nägin ka siis eile lõpuks asja ära...... masendav...... kõigepealt ajas see kogu jama naerma..... ja siis jõudis kohale, et nad lähevad Eestit esindama.... ja tekkis masendus....... see tuleks ära keelata krt. Aga nagu Eestlaste sitast maitsest võib aru saada, et sellised klounid on in :D, äkki europas ollakse samal arvamusel :D, et mida vähem laulda oskad ja mida rohkem marki täis teed..... seda parem ... lahedam jne. :D

Tsp2 8 / veebr / 16:35  
tramaivõi. ma pakun, et kõik head laulud jäätakse eel-eel voorus juba välja ja mingi europop jääb ainult sisse.
Muudetud 1 korda, viimati 8 / veebr / 16:36 Tsp2 poolt.

MailmanMel 8 / veebr / 17:52  
mina võin jälle uhkusega öelda, et ma pole yhtegi euro lugu kuulnud ja mul on täiesti ükskõik teie vingumisest?

btw, kas keegi ise ka helistas ja hääletas? kui ei siis pole vingumisel ka eriti mõtet ju ...

Alari 8 / veebr / 18:38  
Tsp2: Moonwalk, Nevermore Island, Have You ever jt olid europop??

DarkStar 9 / veebr / 09:32  
Kusjuures ma kuulsin seda nüüd. Aga ainult raadiost, pilti ei näinud. Ja muusikaliselt ei olegi ta nii kohutav. Aga siis selgitas hea tuttav mulle lavashow ära ja see oli küll viimne piisk karikasse.

Lihtsalt mõtlesin, et ütlen.

Sp33d 9 / veebr / 18:23  
eks see konkurss üks tsirkus ole nii või naa. ei võida "ilusaim" laul, vaid millegagi teistest erinev show. kahjuks ei sobi antud laul eurovisioonile ka selles kategoorias. kui tsikid oleks piltilusad ning väga hea liikumisega ning korraldataks vägev show, siis oleks võimalus (ning laulul endal polekski väga palju tähtsust enam :)

Tsp2 10 / veebr / 16:42  
nn3: Tegelikult suht suva. Lihtsalt mulle ei meeldinud ja kuna olen whiner siis seda praegu teengi. Vot.

mcv 12 / veebr / 15:30  
tähendab, et kui varasematel aastatel on Eesti eurolaul olnud hea lugu ning eelvoorudes on olnud teisi häid lugusi, siis see aasta on tegemist küll paraja kräpiga, mis puutub võitnud laulu. teiste kohta hetkel ei saa kommenteerida.

ja 4x turntable aga ainult üks ja sama biit tundub kuidagi totter.

zerx 12 / veebr / 16:53  
see on see uus värk, kõik on ilusti sünkroniseeritud. neli ühesugust biiti tuleb :)

karlek 13 / veebr / 23:59  
Täpselt. Ma kuulsin, et neil on praegu alles mingi eelvärk, et ei tohi normaalselt laulda, muidu rikub Kiievi ära. Seal näitavad nad oma tõelist palet ja vallutavad maailma mingi 49 minutiga umbes. Tõotab tulla väga ränk või siis nagu nad mulle CS-is ütlevad pidevalt: /rank