Gta: San Andreas KPZ 25 / jaan / 13:39
KPZ 25 / jaan / 13:39  
Helo!
Nonii kuulsin et see mäng jõuab Eestisse 10 juunil (PC peal)

Ja pidavat väga pandav mäng olema.....mis ise arvate?

Ja kas äkki kellegil juba olemas see?

Minu isiklik arvamus on see et see mäng eksisteerib juba arvuti peal ainult, Seda ei ole müüki lastud kuna R* games sõlmis mingi nõmeda lepingu PS2 vendadega, et San andreast enne 10 Juunit PC peal välja lasta ei tohi, kuna siis mittekeegi seda ei osta PS2 peale vms. Eniwei Mis pretensiooni ja arvamusi selle mängu kohta on siis =D?

Susi 26 / jaan / 13:15  
Kustutatud 26 / jaan / 13:19 Susi poolt.

tsiken 26 / jaan / 21:30  
Mängisin umbes 10 minutit ps2'e peal ja juba loo sissejuhatavast videost alates sain aru et see on vägagi positiivne. PC versiooni muretsen endale kindlasti.

KPZ 6 / veebr / 01:19  
Noonii.......asi liigub....keegi mingeid uudiseid ei tea ?? :D

zerx 6 / veebr / 15:06  
trailer'eid olen näinud. screenshot'e ka. graafika on päris kena, aga ega rohkem pole ma midagi uurinud.

MailmanMel 8 / veebr / 17:44  
ma olen ka mingit trailerit ja reviewd näinud
reviews päris kiideti asja

KPZ 11 / veebr / 18:47  
Nooohh.....ja veel???

KPZ 11 / veebr / 18:48  
Kes veel uvitub

zerx 11 / veebr / 20:25  
no mäng ise on päris kobe, aga ei usu, et hakkan seda tõsiselt mängima. masin nimelt ei vea välja. aga mida olen teiste käest kuulnud, et üks paras geto neegrite mäng see paistab olevat. mitte midagi halvas mõttes, aga jutt seal pidi olema selline, et ala: "vatsap nigga mään. fuck you bitch lallalalaaa......" :)

muidu võiks isegi mängida, kuna gta3 ja vice city läksid väga hästi peale. natuke nokitsega kunagi ikka kavatsen seda