Alkoholu tarbin ma ... MailmanMel 22 / jaan / 01:26
MailmanMel 22 / jaan / 01:26  
Alkoholu tarbin ma ...
* Koguaeg
* Päris tihti
* Vahetevahel
* Harva
* Mitte kunagi

Trek 22 / jaan / 08:35  
Vahest ikka juhtub, aga tundub, et mel on küsitlust tehes küll tarbinud, et i ja u sassi lähevad:)

peet 22 / jaan / 09:52  
suht harva seni

zerx 22 / jaan / 11:38  
viimasel ajal tarbin seda vahetevahel, isegi harva. kui võrrelda möödunud aastaga, siis oli suht koguaeg kui võimalus oli :)

MailmanMel 22 / jaan / 12:11  
siin pool ka vahete vahel, kui päris aus olla, siis tahaks ja võiks märgatavalt rohkem tarbida, for a changes :)

sTeaLth 22 / jaan / 12:37  
koguaeg

karlek 22 / jaan / 17:38  
õlu on elu!

Trek 23 / jaan / 04:53  
jälle sai veidi tarbitud:D

mcv 23 / jaan / 11:28  
no panin harva, sest tulenevalt põhisedusest ei ole mul seda võimalust just kuigi tihti.

aga muidu läheb vahetevahel. aga palju olulisem minu arvates on see kogus mis sa endale sisse ajad siis kui tarbid. et 1 õlu per õhtu teleka ees pole ju midagi hullu, aga iga nädal laupäeva õhtul endale 7 õlut korraga sisse ajada on hoopis teine asi.

karlek 23 / jaan / 19:23  
korraga ajamine läheb tõepoolest keeruliseks, ei mina ole üle liitri suutnud järjest juua.

rnm:) 24 / jaan / 23:14  
köh köh
pean piiri nüüd:D

tsiken 24 / jaan / 23:54  
ema sul peab

tsiken 24 / jaan / 23:55  
õlu on mu naine, ema ja mentor ühes

viirus 25 / jaan / 11:04  
mel sina vahete vahel? nii palju kui mina sind näen... on sul enamus kordadel õlle näpus või 4 pakk ja kes on alati esimene, kes mainib, et läheme poodi õllet tooma...... Ise tarbin suht koht tihti õllet ei saa öelda, et päris tihti ja ka harva! nii, et midagi vahepealset

karlek 25 / jaan / 13:56  
õlle puhul pudel päevas ok, pudel viis korda päevas tihe graafik.

Cole 25 / jaan / 18:26  
nõustun karlekiga......et õlle on elu....on kyll jh
Muudetud 1 korda, viimati 25 / jaan / 18:27 Cole poolt.

mcv 27 / jaan / 10:27  
ps.
mailman @ oma parim õigekiri
"Alkoholu tarbin ma... "

sTeaLth 27 / jaan / 12:51  
mc, vaata threadi teist posti

viirus 28 / jaan / 13:49  
melil oma murrak! :P

T10 28 / jaan / 17:46  
klge...üks küss.......MIKS te joote? st miks üldse inimesed joovad...

Trek 28 / jaan / 17:55  
right back at ya

mcv 28 / jaan / 19:43  
#1 - õlu on sama kallis kui vesi, teinekord isegi odavam. limonaadist ja mahlast rääkimata.
#2 - hea külm õlu on lihtsalt mõnusa maitsega
#3 - visata jalad seinale [ehk siis lösutada kuskil pehmel diivanil] ja võtta üks eelmainitud külm õlu on see mis kohe lõdvestab kogu keha ja vaimu.

viirus 30 / jaan / 08:28  
fluffy on lõpuks outis....magab ühika ees.... kuna purjus inimesi sisse ei lasta.... 4 päeva võttis küll aega, aga hakkama sain :)

Trek 30 / jaan / 12:16  
gj viirus:P

sTeaLth 30 / jaan / 12:33  
-15ga võib päris lahe olla

m1sterX 30 / jaan / 14:42  
ei noh... no on lapsed :oP

viirus 30 / jaan / 17:12  
pika rääkimise peale mel moosis ikka valvuri ära ja sai sisse :)

MailmanMel 8 / veebr / 17:49  
lies, all lies

zerx 8 / veebr / 23:20  
true. nothing but the truth

sanDMan:) 18 / mai / 14:36  
kogoaeg on käpp maas

karlek 19 / mai / 16:16  
alko! alko! alko!

viirus 19 / mai / 16:33  
Kustutatud 24 / mai / 17:57 MailmanMel poolt.

viirus 19 / mai / 16:34  
ei taha hetkel alkot nähagi......... :S

MailmanMel 24 / mai / 17:58  
jah viirus!
Seda kindlasti, mina võin sind küll uskuda, aga olgem ausad - sa ei ole eriti usutav kui sa sellist juttu ajad

tsiken 24 / mai / 21:19  
kohtun regulaarselt

viirus 25 / mai / 23:40  
mel mel mel! loe korralikult..... rõhutan sõna hetkel...... ja see hetk oli eelmisel nädalal..... Pärast korralikku läbu, kui sai alustatud ITK sünnal ja edasi pubisse ja hommikul ärgatud krt teab kus...ehk siis õismäel, mingis korteris....ja noh siis oli küll kohutav olla..... sellest ka see, et ei tahtnud näha

karlek 12 / nov / 22:14  
totaalne alkoholilembus on hakanud maad võtma. Depressiivne.

D3ndroid 13 / nov / 01:35  
/me on muidujooja, analoog muidusööjale.. :p

illu 13 / nov / 23:37  
/you on naljamees....

illu 13 / nov / 23:38  
*mitte kunagi :|

viirus 14 / nov / 15:13  
ärge kuritarvitage alkoholi

zerx 14 / nov / 17:23  
laske alkoholil kuritarvitada ennast

MailmanMel 15 / nov / 07:06  
Kaotage kuivseadus.

viirus 15 / nov / 08:09  
on sellest suurt kasu??? nii kui nii on enamik juba harjunud ostma suuremaid koguseid, et kindlasti puudus ei tekkiks mingil lambi ajal öösel, kui enam alkot ei saa. ja kui juhtubki nii, et saab otsa, siis kasiino aitab :P need ju hommikuni lahti kui mitte 24h.

MailmanMel 15 / nov / 09:37  
Kasiion on muidugi hea lahendus jah. Samas suur hulk alkoholi tarbivaid inimesi ei saa kasiinosse vanuse tõttu sisse. Suur hulk ei saa poest ka alkot kätte tegelikult, seega võiks/peaks vanuse piiri alandama.
15-16 oleks täiesti normaalne juba ...

viirus 15 / nov / 10:03  
sa tahad juba noorest inimesest alkohoolikut teha? kuhu jääb siis õnnelik, mürkide vaba lapsepõlv? :D

MailmanMel 15 / nov / 13:02  
Õnnelik ja mürgivaba lapsepõlv on nagunii ainult neil, kes elavad maal ja ei puutu absoluutselt meedia ja kõige muuga kokku.
Kui elad linnas ja oled koguaeg kursis toimuvaga siis alkohol just teebki lapsepõlve rõõmsaks.

viirus 15 / nov / 13:46  
f*** meedia, meedia valetab nii kui nii, aga on vaja juba varases nooruses oma tervis meelemürkidega ära rikkuda?

karlek 15 / nov / 15:34  
mel sa oled ikka ogar, alla 18 alkot ikka müüa ei tohiks, see et niigi saab on juba piisav. kui oleks luba 15-16 võiks see realiseeruda selles, et noorimate tarbijate iga läheb sellega võrdelisse seosesse. 10-13 pole veel päris see vanus kus tingimata peaks endale igasugu asju sisse kallama.

mcv 15 / nov / 16:38  
no mel on see poiss ka kes on agent smithiga ühel nõul, et inimkond on paha viirus, mis tuleks maa pealt hävitada.

Nightmare 15 / nov / 19:26  
sedant, et seadus on olemas olnud kogu aeg, samas see pole takkistanud (umbes 15 aastaselt olin mina igatahes stabiilselt täis), ehk siis ega see seadus mürkidest eemale ei hoia

viirus 15 / nov / 22:57  
raskendab kättesaadavust igal juhul. ja peletab ehk eemale kõhkleva ostja, kes ei tea, kas ikka tasub. Padu joodikud saavad alati kätte, isegi siis kui raha ei ole.

karlek 16 / nov / 18:25  
täpselt nii, viirusega ühel meelel. !5 on niigi juba alkoaldis iga, aga 12 aastased veel ei peaks. ja kujutage ette kui lihtne on mingit 16 aastast tüüpi keelitada noorematele jooki ostma, mitte et 18 ei oleks lihtne, aga siiski.
Muudetud 1 korda, viimati 16 / nov / 18:26 karlek poolt.