csi serverid KPZ 15 / nov / 21:46
KPZ 15 / nov / 21:46  
Tere! on selline küsimus et kas kuidagi saax oma dedicated serverit teha nii et saax sõbrad sinna mängima kutsuda jne.....ootan vastust.

Tänud ette!

Snz 15 / nov / 21:46  
Jap mul täpselt sama kyssa tõesti äkki keegi aitaks ! =) sänx

Dol Guldur 15 / nov / 21:58  
Kas see ei tööta, kui sa paned 'Start internet game' ning annad sõpradele oma IP aadressi, kuhu nad saavad otse ühendada ('Add IP address')? IP aadressi saab teada http://www.whatismyipaddress.com/. Ja see, kes serveri teeb, tema arvuti peab asuma otse internetiühenduse taga, mingit jagavat arvutit ega ruuterit ei tohi vahel olla.
Muudetud 1 korda, viimati 15 / nov / 22:00 Dol Guldur poolt.

KPZ 15 / nov / 22:09  
njah ma proovisin ma räägin naq broadwayga skaibis ja selle ip mis sealt http://www.whatismyipaddress.com/ sain selle ja siis pordi lõppu (27015) ja temal tuli mingi not responding ette...==88

DarkStar 15 / nov / 22:55  
Mis operatsioonisüsteem sul on? Kui Windows XP/2000, siis võta Start->Run, kirjuta cmd ja sinna kirjuta ipconfig. Loe sealt rida IP Address. Kui aadress on sama, mis seal www.whatismyipaddress.com-is, siis peaks teoorias saama. Kui aadressid on erinevad, siis sa kahjuks serverit teha ei saa.

KPZ 16 / nov / 08:04  
Määäää.........Ja mina lollakas arvasin koguaeg et mul ei ole muutuv ip.....=( aga kas sa oskaksid soovitada mis ühedus olema peax et IP oleks sama......ma saan endale alates 1 detsembrist Elioni ühenduse.....kas see on äkki parem?

rnm:) 16 / nov / 13:13  
(isegi plc lehelt saab ip´i vaadata)

Dol Guldur 16 / nov / 16:06  
Muutuv IP ei ole see, mis sa arvad, ning ei puutu asjasse.
Kui see IP aadress, mida sa näed www.whatismyipadress.com'is, ei sisaldu ipconfig'u all, siis see tähendab, et sinu arvuti ei asu otse internetiühenduse (avaliku IP) taga - mingi teine arvuti või ruuter jagab netiühendust.
Kui sa Elioni ADSLi saad, siis läheb asi paremaks ainult siis, kui sa sinna mingit teist arvutit või ruuterit vahepeale jagama ei pane.

KPZ 16 / nov / 16:43  
aga mul ei ole ruuterit ega teist arvutit kodus...=S

Dol Guldur 16 / nov / 18:45  
Mis IP aadressi sul ipconfig'u all näitab?
Mis ühendus sul on?