Pärnu omas noortekarikal DarkStar 1 / nov / 23:51
DarkStar 1 / nov / 23:51  
Kiirkokkuvõte: Pärnu omas.

Pikem kokkuvõte:
Ühes poolfinaalis omas Pärnu Poeg Jan Bogdanov pooleks Tallinna parima poja Priit Lume (kes eelvoorus siin ülbamas käis) ja teises poolfinaalis omas Pärnu Poeg Olgerd Petersell pooleks Tartu parima poja (Eesti 9. asetusega) Martin Metsa.

Finaali võitis Olgerd, kes ilmselt sõidab ka Helsingi Grand Prix'le.

Veel pikem kokkuvõte: vt. maagia.net lähema nädala jooksul.
Muudetud 2 korda, viimati 2 / nov / 18:05 DarkStar poolt.

DarkStar 1 / nov / 23:57  
Veel omamisest:

1) Üldse oli kohal 26 venda, 13 (16 võimalikust) olid Pärnust, teised mujalt.
2) TOP 8 oli 5 pärnakat, 1 tallinnlane ja 2 tartlast.
3) 26-st auhinnabuustrist jäid 19 Pärnusse.
4) Pärnu importist (rippis) Tartu ja Tallinna reitinguid ikka hoolega.
5) Näiteks M. Metsal (Eesti 9. mees) oli ikka eriti sitt päev, eelringis sai ta J. Bogdanovi käest ka kolki (meenutame, et poolfinaalis karistas teda O. Petersell).
6) Bussis rääkis mulle A. Punt (Tartu), et tegi passi, et saaks GP Helsingile. Ta ei saanud kahjuks isegi TOP 8-sse.

0wned.
Muudetud 1 korda, viimati 2 / nov / 00:14 DarkStar poolt.

zerx 2 / nov / 00:14  
hahaa, mis nad tulevad siis meie õue peale määdžikut mängima :)

Trek 2 / nov / 00:30  
mcv: eesti vaieldamatult parim alla 16 aastane mängija Martin Mets on samuti pro ja ei saa osaleda.

wtf kuidas ta mängis siis? Aga tore on see et tallinnlased/tartlased peksa said:)

DarkStar 2 / nov / 00:45  
Probleem selles, et meil polnud ametlik JSS, seega Mets SAI osaleda. Mina kartsin teda ka kõige rohkem. Eriti pinda käis see, kui põhiturniiri viimases ringis (see aeg, kui tegelase tahtlikke viike teevad) Mets Janiga mängida tahtis (mõlemad kindlalt top 8). Mets tahtis ilmselt põhiturniiri esikohta napsata (ma oskan pakkuda, sest olen sellises positsioonis tema vastas olnud).

Ma igatahes kartsin, et kas Jan saab jagu. Esimese mängu sai Jan kolki, aga siis hakkas 1337 tech tööle ja 2-1 Jan võitis. Ning poolfinaalis kasutas Olgerd luck-režiimi ja tegi Metsa ülima hate'iga (1 Echoing Ruin sinu kolme Vault of Whispersi pihta if you know what i mean, Mountain -> Detonate sinu länd etc) maatasa.

Kribu judge'is vähemalt normaalselt. Kuigi ta ahistas Pärnu mehi ikkagi rohkem. Eriti tulemuste teatamisel. Ta kasutas iga võimalust, et minu vendi kohale karjuda :)

Üks hea juhtum oli veel, nii absurdne, et annab olla. (Dialoog lihtsustatud ja kujundlik)

1) Mängivad kaks tüüpi (ühel miski affinity või smth, teisel Krark-Clan Ironworks combo).
2) Ühel hetkel küsib üks teiselt, et "Kas mäng on läbi?".
3) Teine vastab "Jah."
4) Mõlemad panevad kaardid kokku, uskudes et tema võitis.
5) Kribu tuleb kohale, karjub mind sinna ja küsib "Kas teil Pärnus siin kogu aeg nii mängitakse?"
6) Mina: "Ei."
7) Kribu: "Näed siin blaah..."
8) Mina: "Need pole Pärnu mängijad."
9) Kribu: "Aa..."
10) Kribu hoiab kahe käega peast kinni, sest nii idiootlikku juhtumit pole üheski karistuste juhendis kirjeldatud.

Aga normaalne ikkagi - kaks venda panevad KORRAGA kaardid kokku, arvates, et just tema võitis. Super.

Ukut ei olnud, sellest oli kahju. Oleks veel nalja saanud.

druid 2 / nov / 17:50  
Hea töö Pärnakate poolt!

Sebastian 4 / nov / 12:04  
Ja nagu ma aru sain siis koos Olgerdiga sõidab Soomemaale kaasa igati ära teenitult turniiri Pärnu poole suur organiseerida hr Dan Bogdanov. Sõidke siis ikka põtradele kõvasti sisse ja tooge üldse Eesti satsiga suur hulk punkte kodumaale algajatele lajali jagamiseks.

zerx 4 / nov / 12:13  
ja siis tulete saaremaale mängima ja kaotate meile "meelega" :), et saaremaa mängijad ka korralikult punkte saaksid.

muidu edu teile seal põhjala kargetes linnades. et teil kaart lippaks :)

DarkStar 4 / nov / 18:12  
Teate, kuidas selle sõidu korraldamine käis?

Olgerd helistab, küsib, kas ma tuleksin, ma olen nõus. Mina helistan Ozile, kuidas korraldamine käib - vastus "Mis see sinu asi on?" Selgitasin, et asi on nii, et mina kaasas, ja siis ta jäi rahule.

Igatahes ei olnud meil eile veel laevapileteid ega elamispinda.
Laevaga sai korda, Oz broneeris meile laeva. Hotelliga ütles ta nii, et võtke 2k EEK (=125 EUR) ja elage 2 ööd. Minu reisikorraldajast tädi otsis täna hommikust õhtuni hotelli, kus 2 inimest saaksid 2 ööd selle rahaga ära elada. Mõned hetked tagasi sain teada, et saime koha, mitte eriti kaugel ja tuleme "isegi" 138 EURiga välja. See on nüüd broneeritud ka nii et kõik peaks korras olema.

Mul olid vahepeal närvid nii ära juba (mina nagu vastutan Olgerdi eest jne), et jube. Aga nüüd, kus ma isegi tean (aitäh, Internet!, aitäh! Espoo kaart!, aitäh, Helsinki ühistranspordi veebileht), mis bussiga ma hotelli saan, on kõik vist OK ja saab süveneda mängimisse.

Edu on aga tõesti vaja. 8 raundi sealed decki....mmm....
Ma olen seda 1 kord elus teinud, see oli pre-rel.

Teise päeva jõuda ei looda, seega on ravager kaasas ja mingi standard ikka toimub.

w00t.

Dan

zerx 4 / nov / 21:34  
see on ikka tüüpiline oz - "mis see sinu asi on"
:D

DarkStar 8 / nov / 16:47  
Minu kõige õnnetum turniir eales.

3 võitu, 5 kaotust. Hea cardpool aga 4 ülinappi kaotust. Ühele mängijale kaotasin 2-0, teistega oli kõigiga napid mängud. Kogemusi jäi puudu ja alguskäe-õnne ka.

See-eest Olgerd tegi 4-4 (esimene sealed deck temal üldse) ja meie oma Pärnu mees (tehniliselt...) Erkki Sisask oli 11.

Mina olin 305 ja Olgerd miski 214 vms.

Lahe oli.

Järgmine kord tulge ka.
Muudetud 1 korda, viimati 8 / nov / 18:19 DarkStar poolt.

mcv 8 / nov / 19:29  
ple mahi k6ike lugeda. lihtsaly - minu pakid ja minu 6pilased =)

DarkStar 8 / nov / 21:30  
Mmm.... pigem nagu mcv minu õpilane (vähemalt alguses).

Aga ma tunnistan, et olen Matsilt palju õppinud ka. Meil on selline koostöö värk :)

DarkStar 8 / nov / 23:28  
Ja GP Helsingil ei olnud tegemist mcv pakkidega :)

MailmanMel 9 / nov / 15:46  
tore tore, et asja saab Pärnust lõpuks :)
nyyd olekski uut lainet vaja, sest MCV ja Temo istuvad kinni ja jooksevad metsas oma Mtg skilli ära

DarkStar 9 / nov / 18:34  
Uus laine on täiesti tulemas, eesotsas hr Peterselli, vendade Trummalite, vendade Paistete, vendade Bogdanovite (nooremad) ja veel mitme mehe näol. Hoidke alt, Talsinki ja Tartu!

zerx 10 / nov / 09:46  
selle aasta suvest saati on tulnud välja, et pärnu inimesed on ikka tunduvamalt aktiivsemad kui tartu/tallinna omad.

huvi on ikka veel suur mtg vastu ja loodetavasti see ei lakka nii pea. väga hea on mõelda, et pärnu omad ei virise, et neil ei toimu midagi. siinkohal tahaksin dan'i, matsi ja otti, kes on selle kõik heaks teinud.
keep up the good work

Dol Guldur 10 / nov / 13:14  
tahaks tänada ka Oz'i, kes on palju panustanud Kuressaare Mtg elu arendusse ja sealsete sanktsioneeritud turniiride toimumisse.

DarkStar 10 / nov / 17:39  
1) Beats me, mida zerx ja dol kahe viimase postiga öelda tahavad.

2) zerx ütleb, et ta tahab dani, matsi ja otti. Sorry, vähemalt mina pole selline (kas selle teema peab nüüd läbulasse tõstma?). Aga ma olen siiski meelitatud ka. Loodan ainult. et zerxil ka millalgi kõik õnnestub ja kuressaaregi maagiakaardile jõuab.

3) doli post on iroonia, eks? vastasel juhul vt punkt 1

4) Täna tulid üles GP ja noortekarika järgsed DCI reitingud. Olgerd Petersell on Constructedis eesti 8. mees. Erkki Sisask tõusis GP-l Limitedis 1950 peale (mis on kõige suurem number, mis ühel Eesti inimesel kunagi olnud on). Ja Pärnus tegid jõhkra tõusu ka teised noortekarikal käinud.

keep up the good work!

P.S. dol ja zerx, ma tõesti loodan, et oz lõpetab selle stallimise ja te saate turniire sanktsioneerima hakata. Dol vähemalt... saaks vahel mõnest draftist osa võtta.

zerx 10 / nov / 19:08  
uups. tjah, asi on tingitud sellest, et ma hommikul veidi uimane olin :p tahtsin teid tänada :)

Tsp2 11 / nov / 16:59  
Kõik on tore ja lõbus, et Pärnus on palju noori mängijaid. Aga kui need ilusad, toredad ja targad noored nüüd Tallinnasse ja Tartusse ülikooli jooksevad ja (võibolla) sinna elama jäävad, siis on Pärnu jälle tühi. Punkt.

zerx 11 / nov / 18:49  
ei ole midagi punkt. siis kui oli pärnus mängijaid, kes nüüdseks tartu/tallinna ülikoolidesse läinud on, tulid uued noored asemele ja arvan, et ajalugu kordab ennast, kui hetkesed noored millalgi pärnust lahkuvad

Tsp2 13 / nov / 10:38  
Pärnu on nagu siis mingi toormassi tootja, mida siis Tallinnas ja Tartus lihvitakse?

DarkStar 14 / nov / 16:55  
Ei ütleks. Praegusel hetkel on Pärnu kõige kiiremini arenev MTG linn Eestis. Mujal on juurdekasv kaunis olematu, meie registreerime uusi mängijaid lademes.

MailmanMel 14 / nov / 17:21  
Darkstar'i ja MCV kutsikad omavad kõik Eesti ära varsti ... :)

mcv 19 / nov / 17:17  
ennast kiitmast ma ei väsi [teistel ennast kiita ei käsi - nad teevad seda niikuinii ]

aga nii palju kui ma olen siin varemalt just eelkõige Tallinna inimestega rääkinud siis see edasihüpe ja aktiivsus mis meil suvel siin oli ja nüüd sügisel ära tasus on ikkagi organiseerijate töö. et rahvas ei saa areneda kui pole üritusi kus mängida ja arenda. aga see teema on mnetis mingi miljon korda läbi nämmutatud ja ei hakka sinna uuesti minema.

aga siis nüüd veidi hilinenud au avaldused Danile korraldamise eest ja Olgerdile võidu eest. GP kohta tahaks ka midagi kuulda siis.