Millal olid viimati haige? mcv 29 / sept / 20:38
mcv 29 / sept / 20:38  
Millal olid viimati haige?
* Hetkel olengi =(
* Paar nädalat tagasi
* Paar kuud tagasi
* Paar aastat tagasi?
* Ei meenu

mcv 29 / sept / 20:40  
nagu sain mingi totaka kurgu viiruse endale =/
et valutab and shit. hea oleks ikka enne pidu ja armeed lahti saada.

suvel olin osav ja sain endale mingi angiingi kah. see raisk võttis pikali maha kohe. ja nädalaks tuppa kinni.

aga enne seda polnud jällegi vääga pikka aega midagi olnud. kunagi üheksanda lõpus oli mingi värk et pidin mingi nahalööve pärast nädalakese haiglas istuma.

sTeaLth 29 / sept / 21:09  
mul on kevadest saadik mingi nohutaoline asi. vahepeal on ja siis jälle pole

xin Zeran 29 / sept / 21:19  
umm .. ei tea .. hetkel vist olengi .. no ma olen lihtsalt psühhiliste häiretega, haige vist ei ole ..

zerx 29 / sept / 22:27  
hiljuti sai oldud veidi haige. õnneks läks see kiiresti üle

Trek 29 / sept / 23:27  
Aga kus on variant, et kogu aeg haige. Mul on krooniline nohu, pidevalt angiinid, liigestest rääkimata.

sTeaLth 30 / sept / 00:33  
a mis puutub liigestesse, siis mul suvel oli nt vahepeal nii et kui pidevalt päevas ikka 6h sporti sai tehtud, siis õhtul jalga lihtsalt mingis asendis hoida ei saandu - krambid tulid :) ja üldse kõik kohad valutasid pidevalt

mcv 30 / sept / 10:15  
õnneks mul seda jama pole =D
küll on aga seda, et kui saab terve päev tugitoolis arvuti ees lösutada, siis õhtul pikali visates annab selg tunda. et poleks ehk pidanud nii pehmel ja nii kõverasti istuma.

Sickboy 30 / sept / 11:06  
Te arvutipeerud olete üldse põdurad, iga väiksem tuuleiil, mis sisaldab ohtralt värsket õhku, paneb teid suitsetaja kombel läkastama. Suvel olete te lumivalged ja muidu ka luitunud. Üks asi on positiivne, teatavasti ei ole soovitatav ennast iga päev pesta(samuti ei ole soovita kasutada Safecard... või kuidas see ka ei kirjutata... seepi, sest inimene vajab organismi kaitseks mikroobe. Kurat aga õiged lännipeerud ju ei pesegi ennast, kuid ikka jäävad haigeks. Huvitav, kas pole?

karlek 30 / sept / 11:43  
Suisa hämmastav, julgen nentida. Ja selle pehmuse koha pealt niipalju, et teadupärast viimase uuringu tulemuste alusel väidavad arstid, et seljavaluga ei ole mõtet magada kõval pinnal. Seega võib oletada, et ega siis suurt vahet ole ka kõva või pehme seljatoe mõjul füsioloogilisele heaolule.

rnm:) 30 / sept / 14:07  
like
külastage sauna!

Dol Guldur 30 / sept / 14:17  
Alles eelmine nädal hakkas mingi kangem külmetus külge.
A muidu vist samas pundis Trekiga..

MailmanMel 9 / nov / 15:57  
nn korralikult haige, et yle 38 palavik jne oli vist kuskil 1997, 1998. aasta kandis, vist

mcv 19 / nov / 17:31  
meil siin kaitsevägedes öeldakse selle kohta "sööge rohkem küüslauku härrased"

aga hetkel on kurk kergelt haige - mingi paar päeva/ööd metsas lume ja tormi käes.
ja siis tehniliselt läheb see armiga pöial kah haiguse alla.

aga siinkohal tahaks tsiteerida oma rühmavanemat "tänapäeva eesti noor on palju nõrgem ja põduram kui aastad 4-5 tagasi. nende euroopa liitude ja asjadega mis siin on tulnud ei jõua noored isegi enam oma enda kehakaalust poolt seljakotina kanda"

mõnes mõttes on tal isegi õigus. et 7 nädalaga on ~200 mehest mingi 15 venda reservi läinud/kohe läheb.

MailmanMel 19 / nov / 18:06  
no seda on aastaid räägitud, et noored nõrgad jne jne, aga selleks ongi komisariaat, kes välja praagib. Paraku see eriti ei toimi, mingilmääral.
Selleks et keerata võetakse kari mingeid inimesi sisse, kes ise ei taha ja samas sisuliselt terved ja ise väkke minna soovjad jäetakse välja.

sanDMan:) 18 / mai / 14:37  
hetkel olen suht haige, aa mingi 4 päeva tagasi oli ikka suht koomas...