Millist browserit kasutate? D3ndroid 19 / sept / 12:20
D3ndroid 19 / sept / 12:20  
Ja miks just seda?

Selline küsitluse topic.

Ise kasutan Operat. Enne kasutasin IEd. Operale läksin üle parema kiiruse ja turvalisuse saavutamiseks.
Pole Opera kohta ühtegi halba sõna öelda. IEst ma siin parem rääkima ei hakka..

MailmanMel 19 / sept / 12:44  
IE suht koguaeg
Opera harva
Firefox on ka olemas ja leiab kasutamist vahepeal

IE eelkõige sellepärast, et ma olen harjunud vajutama kolmandat quicklaunchi ikooni brauseri avamiseks :)

Opera mulle eriti ei meeldi kui aus olla. pole seda muidugi konfinudki, aga defaultina võiks asi ikka parem olla imo. jube aeglane vidin on ka minumeelest

sTeaLth 19 / sept / 14:01  
ie - siiani pole turvalisusega probleeme olnud (loe: nav+winupdate). lihtne mugav ja kiire. mozilla on ka peal a see on kole veits

peet 19 / sept / 17:18  
kasutaisn miski pool aastat tagasi IE-d veel, nüüd Firefoxi

mcv 19 / sept / 18:35  
IE, sest mul ühtki muud brauserit pole. ja nagu tõepoolest kui see asi töötab ja töötab nii nagu mulle meeldib ja sobib siis miks peaks vahetama?

tõsi minevikus olen kasutanud Operat, sest tõesti üksikud leheküljed tulenevalt ilmselt minu IE seadetest pole korralikult funganud. ühelt poolt pakub see teatavat plusi IE ees, kuna kõik brauseri aknad on ühes kohas koos, ei võta visuaalselt nii palju ruumi, samas kahe lehe vahel ei saa Alt+Tab trikki teha.

ja kui te küsiksite kust üldse selliseid asju nagu Netscape ja Firefox ja asjad saab siis ma ei suudaks teile kindlat vastust anda. ei tea ja ei tahagi teada.

Dol Guldur 19 / sept / 18:46  
Mozilla. Linuxi peal IEd ei ole :p (mitte et ma seda sinna tahaks)
Võibolla kasutaks isegi Firefoxi, kuid seal on mõned seaded puudu Preferences all võrreldes Mozillaga.

xin Zeran 19 / sept / 19:23  
Mozilla Firebird 0.6.1
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

peet 19 / sept / 19:36  
miks nii vana? kui küsida tohib

MailmanMel 19 / sept / 19:42  
ju tal on siis mingid head vidinad mis inimestele meeldivad ja midasid uutel versioonidel ei ole
ma kasutan ka poolteist aastat vana mircu imo või veel vanemat, sest sellega on Windowsiga yhildumise probleeme sitaks vähem

xin Zeran 19 / sept / 19:50  
Just, täpselt nii ongi.
Ma olen proovinud 0.5, 0.7, 0.8 ja 0.9, kuid vana 0.6 jookseb kõige kiiremini ja stabiilsemini kui uuemad versioonid.
Ei ole jõudnud veel v1.0 proovida.

MailmanMel 19 / sept / 20:35  
päris vanade ja heade asjadega on vahel see probleem, et Windows nt ei käivita neid ja sunnib updatesid tegema

ma tahaksin tegelikult proovida MSN Messengere mis on varasemad kui 4.0. Kunagi sai vist mingi 3.x asjaga alustatud VIST

aga alla 4.0 asju niisama Wini all tööle ei saa

Alari 19 / sept / 21:30  
Mozilla Firefox
Muudetud 1 korda, viimati 10 / nov / 18:07 Alari poolt.

peet 19 / sept / 21:51  
nn3, 1.0PR on ka juba väljas

ahjaa IE juures sakib ta dl manager imho, FF oma on nii hea, et miskit eraldi manageri ei pea kasutama, vhmlt minule ta meeldib.

DarkStar 19 / sept / 22:15  
firefox

Alari 19 / sept / 22:37  
Jah, aga see on "preview release".

D3ndroid 19 / sept / 23:19  
re:"Opera mulle eriti ei meeldi kui aus olla. pole seda muidugi konfinudki, aga defaultina võiks asi ikka parem olla imo. jube aeglane vidin on ka minumeelest"

Milles see aeglus nagu kajastub??

Mul on küll vastupidi - Opera ülikiire ja IE.... mnjah.
Muudetud 1 korda, viimati 19 / sept / 23:35 D3ndroid poolt.

MailmanMel 20 / sept / 00:00  
aeglus kajastub selles, et asi on aeglane
kasvõi tavalist plancu esilehte loadib vähemalt 3-5 korda kauem kui IE või firefox

viirus 20 / sept / 14:48  
netscape, mozilla ja IE......netscape kohati aeglane

zerx 20 / sept / 15:13  
ie ja siga rahul. aeglusi ega turvalisuse probleeme ei ole esinenud

rnm:) 21 / sept / 08:07  
vanasti netscape
nüüd ie

druid 21 / sept / 21:19  
Firefox 1.0 Preview @ gentoo

Alari 10 / nov / 18:08  
Kes pole veel märganud, siis:
Mozilla Firefox 1.0

Alari 12 / nov / 03:57  
Kui keegi veel tahab Firefoxi/Mozilla ribale uut Delfi või SubClubi otsingut, siis siit saab.
Muudetud 1 korda, viimati 9 / jaan / 23:25 Alari poolt.