Et siis... mcv 18 / sept / 01:31
mcv 18 / sept / 01:31  
Et siis...
* Rammstein
* REM
* Mõlemad
* Ei kumbki
* David Copperfield 4 ever?

mcv 18 / sept / 01:31  
ei ole nagu seda mahti. vägi on ees. ja raha natukest on kah natuke. muidu ehk võtaks küll kui oleks. aga eriliselt taga nutma ka ei jää neid.

MailmanMel 18 / sept / 01:54  
R.E.M.

tahaks mõlemat muidugi, aga R.E.M. kaalub tegelikult yle saksa industriaalrokki.
ja kuna mõlemale kontserdile minemiseks nagu raha ei ole eriti, peaks vist mainima, et Rammsteinile ei ole pileteid enam, siis tuli valik teha. kuigi R.E.M.ist sain ma teada alles pärast seda kui Rammsteini odavaimad piletid lännud olid
Copperfieldile sai mõeldud hetkeks, siis kui see välja kuulutati, aga noh, who cares :)

zerx 18 / sept / 08:15  
fuck dude. 17.09 oli tallinnas terraariumis Diesel Boy. kui paljud teda ikka taevad. aga kurat käimata jäi. niiet ei kumbki nagu. ei kuula sellist saasta kuigi 1 lugu vist on päris kuulatav.

out!

illu 18 / sept / 14:23  
mul copperfieldi jaoks 8 piletit :P aga ma olen sõjaväes siis vist :
btw diesel boy on väga kõva asi
Muudetud 1 korda, viimati 18 / sept / 14:23 illu poolt.

Alari 18 / sept / 16:28  
R.E.M. iga kell.

D3ndroid 18 / sept / 18:42  
offt.

Kahju et Maidenit Eestisse ei tule..

MailmanMel 18 / sept / 20:24  
nu paljud asjad võiksid eestisse tulla, aga kahjuks on see nyyd enam-vähem võimatu, sest kohalikel pole ju raha, et artistid/bändid siia tuua

R.E.M. tuleb Tallinnasse puhtalt bändi produtsentide ja bändi enda algatusel. Nad kysivad kuskil 4-5 korda vähem raha kui nad nt Stockholmis või Helsingis kysivad

sTeaLth 18 / sept / 22:42  
ma näen kergeid ühiseid jooni eelmise posti ja selle teema juures

MailmanMel 18 / sept / 23:27  
yhised jooned on kaudsed antud hetkel

mcv 19 / sept / 01:06  
stealth miks sa tuled niimoodi mind mustama? ah? mis ma sulle teinud olen?

sTeaLth 19 / sept / 01:48  
okei okei, ma pean vist veits rohkem oma mõttekäiku selgitama. noored ja vallatud (näpuga ei näita mcv poole) ehk ei taha nagu jälgida seda.

ehk siis - eesti on väike ja artistid ei tule siia sellepärast et inimesi on lihtsalt liiga vähe (seega ka potentsiaalseid kuulajaid eri artistidele vähe jne). nii et paarikümnaaastase perspektiiviga ma soovitan inimestel mujale elama kolida :)

MailmanMel 19 / sept / 07:26  
ega artistid ise eriti ei lähe kuhugi. kui tuur välja kuulutatakse siis kutsutakse artiste erinevatesse kohtadesse esinema, aga kuna eestis läksin paar aastat tagasi kontserdipiletid maksu alla, siis kohalikud ei saa enam artiste siia vedada, sest nad kannataksid suhteliselt suurt majandusliku kahju

xin Zeran 19 / sept / 19:24  
Rammstein all the way.
Pilet on ka juba ammu ära ostetud.

Alari 19 / sept / 21:34  
Mtak see pileti maksu alla minek on korraldajate mõttetu nutt ja hala. Ei viitsigi seletada miks.

karlek 20 / sept / 23:21  
Tähendab, ega need bändid nüüd päris minu maitse ei ole. Rammil on vähemalt hea lavašõu. Dieselboy on ikkagi kõige toitvam artist, mis siiani nimetatud.