et siis kes? mcv 25 / juuli / 18:33
mcv 25 / juuli / 18:33  
küsimus lihtne. kellele töö see on.
ei, see pole mingi viktoriin
ei, õigesti vastanu ei saa auhinda

ma lihtsalt tahan teada, kes see on.

"See ei ole muusika. See on kõige primitiivsemate instinktide rütm ja teiseks ta on puberteetnikute rütm. See on niisugune seksuaalseärkamise kõige primitiivsem osa. See on puberteetnikute hormoonitalitluste rütm ja kui see jääbki püsima siis neist inimesi ja isiksusi ei saagi. Ja kui ma vaatan seda tühja nägu, mis mälub närimiskummi, idiootlikult tühja nägu, enesega absoluutselt rahul, siis küsid küll kus nüüd veel inimene on? kas see on veel inimene? Inimene on tunnetus, hing, vaim. Aga kui on tümps ja näts, siis ei ole enam inimest. Siis on homo...no ma ei tea consumes, homo tarbija, inimene tarbija. Manipuleeritud tarbija, kes vaatab seebioopereid, närib nätsu ja kuulab tümpsu. See ei ole enam inimene. See ei ole kultuurinimene. See on tsivilisatsiooni suurlinna ma panen kolm punkti, ma ei hakka ütlema, mida ma mõtlen sellisest. Muidu pärast jälle mõni ütleb, mida ma olevat öelnud. Aga nüüd ma ei öelnud."
MP3 versioon

Lyle 25 / juuli / 23:21  
keegi Jüri Aarma saatest - nime ei oska öelda

mats sa psühhoterrorit kuuland hiljuti ? :P

mcv 26 / juuli / 00:19  
ehk siis mees kes lõpusekunditel sõna võtab on Jüri Aarma, aga külalise nime ei tea?

MailmanMel 26 / juuli / 03:59  
kusjuures ma arvan, et ma tean kes see vend on, aga nime ei oska antud hetkel anda