World Of Pirates Alari 23 / juuli / 21:17
Alari 23 / juuli / 21:17  
Siia ka siis:

http://www.worldofpirates.de - tasuta, Open Beta.

Peaks sobima kõigile vana Pirates! GOLD fännidele, põhimõtteliselt sama asi massive multiplayerina. Esialgu veidi bugine, aga rahvas on sõbralik, kaart on SUUR (Kuuba rannikul idast läände purjetamiseks võib minna tund), ~120 linna. Pildid.
 
MailmanMel 26 / juuli / 04:03  
kuskil juuni lõpus jooksis selle kohta mingis kanalist link läbi ja siis sai vaadatud, et visuaalselt ei tundu asi kyll eriti hea olemine, aga praegu polnud nagu eriti vigagi, seega võiks isegi teoorias ära proovida
oskab keegi, kes juba proovinud on mingeid muljed jagada?
 
Alari 27 / juuli / 15:47  
Põmst olen seda statistika järgi kokku ~68h tundi mänginud. Kuna mängul on sama "feeling", mis 90. alguse hitil Sid Meier's Pirates! Gold, siis see graafika pool jätab mind suht ükskõikseks, kas on või ei ole :)

Mängu alguses on tähtsaim asi navigation skill üles saada, vähemalt 6. Nav skillist sõltub otseselt laevade ja spetsialistide (saab linnadest Pubist) arv keda võtta saab (parem hiire klikk > Fleet ja Crew alt näeb navi kasutamise seisu). Näiteks frigati jaoks on tarvis juba et nav skill oleks 14. Seega alguses tuleks lihtsalt ringi sõita, alguspiirkonna saarte ümber ja lähimad linnad ära avastada. Kaardi saab kodulehelt Media alt. Esimeste spetsialistidena tuleks palgata cook (annab moraali, meeskond ei hakka mässama), mate (annab laevale kiirust ja boonus nav skilli) ja soldier (annab boonus fencing või weapon skilli). Kui tahab veel lihtsalt navi koguda, siis soldieri asemel look-out-man (suurem avastamisraadius).

Esimesed lahingud NPC-dega (NPC = arvuti juhitav mängija) kaotab nii või naa, see on loomulik, aga annab natuke juba fencing skilli. Esialgu on soovitav rünnata ainult vaenulike riikide NPC sloop'e, mille meeskonna ikoon on tumeroheline (roheline hea, punane paha). NB! Piraatidel on tavaliselt suht palju elupunkte, seega neid madala fencing skilliga rünnata ei tasu. Kaotades tuleb minna parvega lähimasse linna (ükskõik kelle oma) ja kuberner annab uue laeva + 5k raha. Mängu abi asub "H" nupu all.
 
Alari 21 / dets / 17:37  
===amps-amps===
20. Dec. 2004: Payment system enabled

WoP 1.0 will be released in a few days. By the numerous requests it is already possible to buy an account. To purchase an activation a registration on the World of Pirates Website is needed. A link to the payment system of 4players can be found in the user profile.

The price is a one-time fee of 19,90 EUR. Once payed it is possible to play WOP as long as desired. There will not be more costs except of your own internet connection. The following payment options are available: Credit card, debit (inside of the EU) and bank transfer (inside of the EU). New players will get 10 hours of play time at no charge to test WoP copious. After the time expired the account will be freezed if no payment was made.

More infos and facts available at our website:
http://www.worldofpirates.com
===amps-amps===
Muudetud 1 korda, viimati 21 / dets / 17:37 Alari poolt.
 
MailmanMel 21 / dets / 18:51  
ei vea välja kuidagi
maybe kui viitsiks syveneda asjasse siis mängiks, aga WoW retail on kohe kohe tulemas ja kahe asja alla ei taha/jõua aega panna
WoW-ga hakkab nagunii ööpäevi nädalas minema, alguses vähemalt ;)