Mingi jama fpsiga Steamis D3ndroid 7 / juuli / 21:28
D3ndroid 7 / juuli / 21:28  
Lugu selline: vertical sync off, Steamis konsooli tipitud fps_max 100

Kuid mängus kõigub kiirelt 50-80 või 50-70.

Kui vahid põrandale, on 99 või 100.

Kui trükid konsooli fps_max 20, siis alles jääb paigale. Isegi kui kirjutad 60 sinna, hakkab too number kiirelt virvendama.

Normaalne oleks, kui fps püsivalt 100 või 99 igal pool. Kast on CSi jaoks küll abs. piisav.
Olen konfi ka muuta proovinud siit sealt, reso, erinevaid vertical sync kombinatsioone, 16/32 bit... jne.

On mõnel midagi analoogset probleemiks? Või noh, oskab keegi anda nõu, mida konfis muuta, et saada püsiv fps?
Muudetud 3 korda, viimati 7 / juuli / 21:29 D3ndroid poolt.

DracS 8 / juuli / 19:51  
Äkki ikka mainid mis kast sul on:)?
Sa võid ju graafiliselt natsa maha võtta ala gl_maxsice vms aitab kah.

D3ndroid 9 / juuli / 14:26  
Kast: Board: Abit MB KX7-333, graafika: Power Color ATI Radeon 9600 pro, mälu: 512 MB (2 x 256) DDR Apacer PC 2700 333 MHz CL 2.5, prose: AMD Athlon XP 1900+, Creat. Inspire 5,1 jne.

Praegu juba lahjaks jäänud, aga CSi peaks vedama välja päris ilusti kohe.

Dracula, ehk täpsustad seda gl_maxsice asja.

DracS 10 / juuli / 10:48  
Mida väiksemaks paned oma gl_max_size numbri seda fps-i sõbralikumaks sul cs läeb,aga liiga palju alla võtta on Haxx juba ja VAC püüab selle kinni:)
Mul on ta ofc sama sest pole vajadust olnud seda muuta,aga sa vaata oma kaardi driv. et sul ei oleks AA ja FFSA peal,mine tea äkki sul kahe silma vahele jäänud vms...
Ja kui ikka midagi mäda on siis proovi korra minu konfiga vaata kas seal kah langeb,kui jah siis ei oska aidata:/
[url= http://www.zone.ee/dracs/userconfig.cfg] [url]http://www.zone.ee/dracs/userconfig.cfg

D3ndroid 10 / juuli / 17:40  
No tore, aitüma Dracs!

Ma proovisin seda gl_max_size asja ja nagu muutus midagi küll :)

Seda AA FFSA asja ei leidnud, aga tühja temaga praegu.

Muidu panin selle gl_max_size numbri 192 peale, mis oli enne 256. Nüüd olekski vaja teada, kas 256 on liiga palju teadjamate arvates vms.
Muudetud 1 korda, viimati 10 / juuli / 17:41 D3ndroid poolt.

DracS 10 / juuli / 20:08  
192 võis olla kindlalt,aga mina ei suuda liiga udune pilt on:D

D3ndroid 11 / juuli / 14:13  
Pikema proovimise järel selgus, et see ei aita siiski :(

DraCs, ehk oskad selgitada, kust pääseb ligi AA FFSA asjadele, et proovida neid muuta.

illu 11 / juuli / 21:57  
rofl
gl_max_size "1" on yberhage:P:P

DracS 12 / juuli / 05:17  
No minul on Nvidia kaart ja selle menüü on teistsugune,aga pildi tegin et näeksid kuidas nad kirjutatud on jne:p
Atiga pole ma elusees veel kokku puutund kuna lihtsalt olen Nvidia fänn:D
[url= http://www.zone.ee/dracs/Monitor.JPG?2] [url]http://www.zone.ee/dracs/Monitor.JPG?2

illu 14 / juuli / 00:02  
erm äkki on videokaardi jahutus perses?
sest et nagu kui ikka radika ribid on paska täis siis asi läheb soojaks ja hakkab nussima
tseki järgi;)

D3ndroid 14 / juuli / 23:55  
irw

CSi fps ei ole kohe kindlasti seotud tolmu kogusega radikate vahel. See ei ole lihtsalt võimalik. Imho oleks sam hea arvata et mingi bemmi rehvisegu mõjutab kojameeste tööd..

Aga siiski, mine tea, eksole.. . Muidu, mul on video päris hiljuti välja vahetatud, niiet tolmu prakt. ei ole.

See konfide asi on selle kaardi puhul ikka päris keeruline.. niiet siinne rahvas ei saa mind praegu vist aidata. Olen kõike muuta proovinud, mis vähegi peaks mõju avaldama, miski ei muuda fpsi.

Ah, vahet ei ole, las ta olla 50-90.
Muudetud 2 korda, viimati 15 / juuli / 00:03 D3ndroid poolt.

illu 15 / juuli / 00:19  
erm
dendroid?
kui videokaart läheb kuumaks ja lollakaks siis fps ei lange ega ju ?
sry sa oled geenjus!!!

m1sterX 15 / juuli / 00:25  
eieieie

sa praegu mõtlesid bemmi rehvisegu ei mõjuta asfaltiga haardumust ikka :)

vastasel korral oli kuidagi seosetu seos, võimis ?

edit: AH mida kuradit ma ka tean !!!!!
Muudetud 1 korda, viimati 15 / juuli / 00:26 m1sterX poolt.

D3ndroid 15 / juuli / 16:16  
Võta rahulikult Ivar.

Mina sind sinu jutu pärast halvustama ei hakka. Katsu ka ise viisakas olla!
Nagu juba ütlesin, videokaart on uus, seega seal palju tolmu pole.. Nii, ja peal olev radikas peaks asja ära ajama küll. Videokaartidele ei panda ju reeglina liiga nõrka jahutust peale. Või pannakse? Vast tuleb ikka sel puhul jahutust muuta kui overclockid.

Või mis?
Muudetud 1 korda, viimati 15 / juuli / 16:18 D3ndroid poolt.

m1sterX 15 / juuli / 18:11  
Ma arvan, et kysimus pole selles, et kaartidele nõrk jahutus pannakse, kysimus on selles, et keskonna tegurite mõjul võib selle jahutussüsteemi effektiivsus ajapikku langeda...

ma sain ka sellest aru kui ma omal vanal arvutil pärast 3 aastat nii prose kui ka videoka radika puhtaks tegin :o)

aga see oli ammu...

ja steamist ei tea ma nagunii midagi :P

D3ndroid 15 / juuli / 18:52  
Mul on mõlemad suhteliselt hiljuti vahetatud, so nii prose jahutaja kui videokaart. Arvan et pole hullu. Juhiks selle teema nüüd softi peale tagasi..

Lord Nikon 19 / juuli / 13:14  
D3ndro:

Desktopil properties->setings->advanced->3D->Direct3D
Seal pane liugur keskele ehk siis balanced.

HTH

D3ndroid 19 / juuli / 23:45  
Panin Direct3D alt selle üldisest reguleerijast balanced. See on ka enne nii olnud, aga ei mõjutanud seda fpsi, thnx anyway.
OpenGL olen ka proovinud erinevatena. Kombinatoorika kohaselt võiks erinevaid konfe väga palju proovida läbisegi, lolliksminemiseni.. seetõttu, ütlen ära mis praegu active: OpenGL menüüst on see hetkel high quality peal. Proovin ka seda "balanced" peal koos D3Dga.
Igatahes, liiga "performance"i poole minnes muutub pilt mängudes üsna viletsaks..

Btw, misasi on HTH?

Ahjaa, Steam jookseb mul OpGL peal.. Kuigi, ei tea, ehk peaks valima D3D toe, sest ATI kaardid on D3D osas paremad kui OpGL. Vahepeal proovisin, fps langes veelgi, aga eks see sõltub ka muust konfist.
Muudetud 1 korda, viimati 19 / juuli / 23:49 D3ndroid poolt.

peet 20 / juuli / 03:07  
hmm, cs/steam üldiselt ongi ju d3d, et vb see opengl peale olemine oligi su fps jama.

m1sterX 20 / juuli / 12:41  
kle jah CS on alati d3d mäng olnud OpenGL võtab sul umbes 10 äärmisel juhul 20 fps'i maha

mu vana arvutiga oli nii, et kui confitud cs 1.5 näitas d3d all umbes ~18~28 vahel seda fpsi, siis open GL'iga too yle 12 ei tõusnud

DracS 20 / juuli / 13:02  
/me aint irvitab üha rohkem:)

D3ndroid 20 / juuli / 13:31  
Mis viga DracS?

Üldiselt, proovisin su konfi, panin nii OpGL kui ka D3D "balanced" peale..

ei aita, seega end of the topic. Ma ei viitsi jamada sellega.

illu 20 / juuli / 14:17  
dendroid viska minema oma masin või anna inimestele kes saavad hakkama x] (mulle mulle mulle)

ja misajast openGL madalama fpsi csis annab kui d3d?

D3ndroid 20 / juuli / 17:46  
Viska aga ise oma masin minema. Ainult Steam jamab, ülejäänud kraam töötab ja Steamigi saab mängida. DracSi konf muutis asja natukene paremaks küll.
Davai, kui tuled Tallinna lanile, muuda mu masinas Steami fps 100ks, kui seda suudad, saad... ma ei tea.. Battery minu kulul :)

Vaatame siis....

Okei, end of the topic.
Muudetud 1 korda, viimati 20 / juuli / 17:47 D3ndroid poolt.

DracS 20 / juuli / 18:06  
Viga pole midagi aga naerma ajas MisterX jutt, et d3d on parem csis:D
Ta ajas segamini vist selle koha et d3d võtab 20 fpsi maha mitte openGl:D

m1sterX 20 / juuli / 19:01  
eieieieieie

jumala tõsi on !!!

20 ei võta... 10 võtab vabalt...

m1sterX 20 / juuli / 19:04  
krt teid võtku !!!!

mitte OpenGL ei võtnud maha, vaid see oli kuradi software :o(

*me ei räägi kunagi enam cs confi teemal*

peet 20 / juuli / 20:42  
*ma ka mitte*

illu 20 / juuli / 23:37  
aga viska oma masin minema ja battery minu kulul

T10 21 / juuli / 01:32  
dendroid tee endale ise conf...ma tegin ja asjad paranesid tunduvalt:)

illu 21 / juuli / 22:32  
enam ei ole seinad nähtavad ega pilt liiga kirju jah ?

T10 25 / juuli / 03:59  
umbes nii

Sickboy 7 / dets / 11:09  
Noh? Kus te olete?

DracS 7 / dets / 16:33  
Kõik pelavad sourci:(

MailmanMel 7 / dets / 16:50  
väga tore minumeelest
välja arvatud see, et ma ei suuda CSSi cracki saada kuskilt uuele patchile
CSS on suht talutav isegi minumeelest