Lubade saamiseks vähemalt põ MailmanMel 29 / juuni / 14:05
MailmanMel 29 / juuni / 14:05  
Lubade saamiseks vähemalt põhiharidus?
* Kahe käega poolt
* Jah
* Kahtlane kuidagi
* Ei
* Ei oska midagi arvata

MailmanMel 29 / juuni / 14:08  
Aluseks siis kaheksa Keskerakonna fraktsioonist lahku löönud saadiku eelnõu mis kehtestaks igasuguste juhilubade taotlejatele põhihariduse omamise nõude.´

Mina poolt igatahes

Sebastian 29 / juuni / 16:43  
See põhiharidus on mingi 9 klass jah?

Siis jah, et mingid päris segased 3 klassi haridusega maakad traktori lube ei saaks

D3ndroid 29 / juuni / 17:33  
Otse loomulikult!

mcv 29 / juuni / 18:39  
see on see, et load näitavad, et sul on mingi inteligents ja vastutustunne ning järjepidevus. kui sa ei suuda 9. klassi kooligi lõpetada, siis millest me siin räägime.

muide, kas täiskasvanute gümnaasiumis saab põhikooli tunnistust kah teenida?

Alari 29 / juuni / 18:57  
Ei näe mõtet, ilma igasuguste lubadeta salaja sõitjaid külavaheteedele ka ei soovi.

sTeaLth 29 / juuni / 19:53  
need on seal niikuinii. maakad konkreetselt ei oska sõita. küsi ükskõik milliselt autojuhilt. olgu siis need vanad siksad linnas kus rooli keeravad perekond baretid ning ei vaata eriti kuhu nad keeravad või siis maantee peal kus mõni 20a vana sierrapann sulle lambist ette keerab ja siis paneb parema suuna sisse et vasakule uuesti keerata, ennast pole rooli tagant nähagi.

põmst ma ei näe kui suurt osa elanikkonnast selline eelnõu üldse mõjutaks.. mingi 2% ?

peet 29 / juuni / 23:39  
ma olen üks lubadeta sõitja külavaheteedel, aga seda harva ja suht hõre liiklus on seal enivei :)

cobra 30 / juuni / 09:12  
Minul on tegelt suht ükskõik! aga mõnes mõttes oleks selline seadus parem küll, siis ei oleks selliseid "raske jalaga" noorukeid linnatänavatel enam nii palju! :)

Alari 30 / juuni / 12:55  
Ei noh, mõte ei ole selles, kui palju neid praegu on või ei ole, aga siis on kahtlemata rohkem... selline keelamine ei muuda midagi ohutumaks.

Alg- ja põhiharidusega sõitjad on eriti kehvad juhid, keskharidusega keskmised, kõrgharidusega üle keskmise, magistrid ja doktorid aga vigateta? Kas see "ohutus" on osa sellisest "loogikast"? Fui! Odav populaarsus.

sanDMan:) 1 / juuli / 13:29  
njh...see lubade saamiseks vähemalt põhiharidus...mis naq selle rakendamisega täpsemalt muutuma peaks.Ma kardan, et see praegust liikluskultuuri kyll kuidagi viisi ei muuda.:P

MailmanMel 1 / juuli / 14:55  
no selle eelnõuga mõeldakse eelkõige seda, et kui sa ikka põhiharidust omandada ei suuda, siis sa nagu eriti ei teagi mis asi see "liikuluskultuur" yldse on

MailmanMel 1 / juuli / 17:33  
mnjah
valitsus ytles ka asjale ei ...

rnm:) 2 / juuli / 20:01  
jumala pohui!

Lyle 3 / juuli / 16:27  
kiirusepiirangud võiks kõik maha võtta
siis hakkavad inimesed surema
ja keegi ei taha enam autodega sõita

:P

a ja pohuj on ka

illu 7 / juuli / 00:43