EM 2004! Sebastian 13 / juuni / 22:00
Sebastian 13 / juuni / 22:00
Pakkuge oma favoriit (mitte lemmikuid), Läti saavutusi ja lisage jooksvat infot mängude kohta.

Sebastian 13 / juuni / 23:39
JA suurpärane mäng lõppes kahjuks Inglismaa 1-2 kaotusega. Hea mäng aga väiksed britid ei jaganud matsu välja ja Zidane vormistas 89-ja 91 minutil 2 värvat kusjuures Becham lõi teisepoole keskel penalti mööda.

Tulemus
Inglismaa-Prantsusmaa 1-2

mcv 13 / juuni / 23:43
omatud!

FRA võidab. see mäng pani aluse paika ja nüüd on kõik olemas.

MailmanMel 14 / juuni / 00:49
kobatsetud tegelikult :)
ja ma siiski loodan, et Inglismaa saab ka edasi ja omab kuskil maal Prantsusmaa ära ja kui mitte Inglismaa siis lootetavasti keegi teine

zerx 14 / juuni / 08:37
sisimas arvan, et itaalia võidab või siis pääseb vähemalt esikolme.
kui juba prantsusmaa nii alustas, siis on nende poolt midagi suurt oodata.

läti jalgpalli oskustega pole üldse kursis. eks nad alagruppi stoppama jäävad või siis pääsevad läbi imede sealt välja.

vaatame ja näeme

Sebastian 15 / juuni / 12:58
14 juuni tulemused

Itaalia-Taani 0-0, mäng oli küll huvitav ja kummalisel kombel oli Taani suruvam pool aga tänu mõlemapoole väravavahtide heale tööle jäi skoor avamata.

Rootsi-Bulgaaria 5-0, hiilgav väravate sadu. Kusjuures esimene poolaeg lõppes ainult 1-0 aga teisepoole esimesel veerandil tegi Larsen kas väravat järjest (´58 ja ´59) ja peale seda oli bulgaarlaste selgroog murtud. Penalti ja viimane värav löödi veel 92 minutil.

Täna saame jälgid samuti kahte mängu, mõõtu võtavad
Saksamaa-Holland & Läti-Tsehhimaa
Muudetud 1 korda, viimati 15 / juuni / 12:59 Sebastian poolt.

m1sterX 15 / juuni / 17:48
ma olen hollandi poolt...

Sebastian 15 / juuni / 20:59
Läti-Tsehhimaa 1-2 (1-0) Läti kobistas natuke ja tsehhid ei saanud lihtsalt pihta, kahju et Läti kaotas. mängu kunn oli Pahars, kes lihtsalt üritas endale käega ettesööta ja peaaegu oleks ka õnnestunud. Ootame siiski päeva hitti Hollandi-Saksamaa mängu.

tsiken 15 / juuni / 22:25
ja hetkel on käimas 40 minut, väga närviline on raisk, ise olen hollandi poolt, aga sakslased juhivad kurat :( loodame parimat

zerx 19 / juuni / 11:15
jaa, see oli väga hea mäng. oleks kohtunik ainult näinud, et see prantuse ründaja (trazegaut vms) mängis käega oleksid horvaadid võitnud ka. ise olin ka täiega horvaatia poolt.

eilne mäng itaalia ja rootsi vahel oli väga pingeline. rootslased suutsid ikka lõpus itaalastele ära susata ja viigi vormistada. kuigi oleks tahtnud, et itaalia võidab.

peet 19 / juuni / 12:42