MSNi popupid ja hääled? sTeaLth 30 / mai / 22:13
sTeaLth 30 / mai / 22:13  
MSNi popupid ja hääled?
* Kõik helid ja popupid sees
* Kõik popupid ilma helideta
* Ainult messagete popupid
* Mõni teine variant
* msn? keegi tahab sellest midagi lähemalt rääkida?

sTeaLth 30 / mai / 22:14  
popupid on nagu need alertid mis keset kvaagi mängimist sinna alla paremasse nurka tulevad ja fpsi 10 peale viivad.. noh saate aru küll
Muudetud 1 korda, viimati 30 / mai / 22:15 sTeaLth poolt.

sTeaLth 30 / mai / 22:20  
üldiselt ma ei kujuta ette et ma saaksin tööd teha või mängida kui ma peaks kogu aeg neid va sisselogimiste alerte nägema. ning helid - milleks? kui keegi midagi saadab siis ta hakkab vilkuma ja nii või naa on näha

a eks harjumise asi kuidas kellelgi :]

Sp33d 30 / mai / 22:24  
tõsi, ainult siis, kui keegi midagi räägib, on mul seda näha/kuulda, muidu oleks võimatu elada... msn plus on ka abx, saab paremini enda meele järgi sättida asju ;)

rnm:) 30 / mai / 23:21  
ja siis te norite mcv'd
rofl

mcv 30 / mai / 23:34  
ah? mis norimine?

mul on nii, et sissetulekud ja vestluste algused on alertiga. teinekord kui midagi olulist on siis panen konkreetse kontakti jaoks miskid muud setingud.

kõik helid on maas. nagu ma ei saa arvuti taga olla kui mingid klõpsud ja kapsud käivad. windowsi enda omad kah. telefonil kah klahvihelid väljas.

tean inimesi, kellel on aga kõik peal, et sisse ja välja ja nimed ja staatused. suht omg oleks vist mul tubli 125+ kontakti, mängimine tuleks vist ära unustada vms.

ja Plus! rokib.

Dol Guldur 31 / mai / 00:47  
kõik helid ja popupid maas

Trek 31 / mai / 08:30  
sTeaLth, kuhu jäi variant, et kõik helid ja popupid maas???

sTeaLth 31 / mai / 10:10  
planc sõi ära

zerx 31 / mai / 15:44  
helid maas. mängides lähen msn'ist üldse välja, kuna tõsiselt ei meeldi kui keegi sinuga vestlema hakkab keset mängu, kuigi oled märkind, et oled away või busy. paljudele see lihtsalt ei jõua kohale :|

pealegi ei ole suur msn'i kasutaja. vahetevahel saab seal ikka käidud, kuid on väheke ära tüütanud

mcv 31 / mai / 16:07  
eino mis "ei jõua kohale" nagu kui sa oled msnis sees siis alustan sinuga täpselt siis vestlust kui tahan. mine siis offline kui ei sobi.

ega ma ei eeldagi, et vastad, kui oled busy või away. meibi ma lihtsalt tahan midagi edasi öelda vms.

karlek 31 / mai / 17:52  
mul on heli uue sõnumi saamisel, popup-aken uue vestluse alustamisel ja kontakti sisse logimisel. Kuna kvaaki ja kaunterit ei tao, siis ei häiri need aknad, pigem tulevad kasuks. Loomulikult heliks on vaikne klõps, mitte see tavaline üüre. See on haige.

Alari 31 / mai / 18:19  
Linnukesed ja
veel linnukesi.

peet 1 / juuni / 09:56  
asd, yeah, need linnukesed on kasuks :), sest ikka tõsiselt käib pinda, kui ma mängin q-d ja siis lööb sign in popupi ette ja kui keegi vestlema hakkab, seega mängimise ajal ei ole msn-s.

MailmanMel 7 / juuni / 00:32  
kui nüüd järgi vaatasin, siis on nagu suht kõik asjad peal (helid, popupid jne) ainult see on maas, et MSN fullscreen asjadesse sisse ei jookse
suht närvidele käib kyll kui mingid vennad sisse-välja hyppavad koguaeg, aga ausaltöeldes ma pole isegi mõelnud selle peale, et näiteks helid maha võtta

samas kui aus olla, siis ma ei kasuta MSNi absoluutselt, kuigi asi on 24/7 ei räägi ma seal suht mitte kellegiga; kokku keskmiselt 20-30 rida nädalas 140 contacti peale