CS> Sa oled cheater!!! k2w 24 / mai / 22:10
k2w 24 / mai / 22:10  
Viimasel ajal cs mängides muud ei kuulegi enam eesti public'us kui ''XIIT või CHEATER''. Kas eestis on siis nii palju inimesi kes on mänginud või mängivad nn koodidega ? Lihtsalt nii üle viskab pea iga tapetud tüübi üle, kui ta hakkab sind kohe cheateriks süüdistama...eriti ajab närvi veel kui su skoor on 20:1 ja siis mingi tüüp vastuipidise skooriga väidab, et sa oled lihtsalt lucky ja n00b ( mitte et ma arvaks et skoor on ainus näitaja ega midagi), kas tõesti siis eesti servudes ei saaa nagu rahus pelada.....U.S.A servudes kui keegi hakkab mingit whine ajama siis ta kickitakse....enamiks cool.hot.ee servudes istud korraks maha ja lased paar tüüpi maha oled kohe campar...nii pinda käib!! Mis teie asjast arvate?

MailmanMel 24 / mai / 22:16  
sa pole vist CSi eriti kaua mänginud ma pakun?

mcv 24 / mai / 22:41  
see on nagu delfi.ee kommentaarid või vaikselt nagu orkuti Eesti kommuun - kui inimesi on liiiga palju siis läheb tahest-tahtmata läbuks ja jamaks ära.

Sp33d 25 / mai / 10:22  
pole kyll ka CSi paar kuud publicus mänginud, aga eks seda juhtub seal jah päris tihti (asjakohatut sõimu)... aga kõike ei maksa nii tõsiselt võtta. Dracs oli selles osas hea näide, iga kord kui midagi öeldi, siis kas ignoreeris või viskas selle yle nalja :)

don't worry, be happy :P

DracS 25 / mai / 19:14  
Mmmm tõsi ta on,aga bindi endale mõni nupp ära.bind "F1" hud_saytext 0= mingit texti sa ei näe,ja kui sul igav hakkab bindi teine nupp ära "F2" hud_saytext 1 :)
Muidugi,kui palju nalja tahad saada siis tee fake nicki,kõik kisavad ja paanikas,ning tagalõpuks tuuakse adminn sisse või näidatakse sys_messaget servu poolt,et VAC CHEAT FOUND vms:D

MailmanMel 25 / mai / 23:14  
Eesti public servudes on pidev whine minumeelest alati kombeks olnud. Keegi ikka karjub "XIITOR!!" jne

illu 26 / mai / 01:25  
aga samas te ei tea ka kui palju on häkkereid kes omale mingeid skripte leiutavad koguaeg
väga moes on no recoil skript.: mõeldud rilflitele et saaks ykstapuha mis situatsioonis nii lasta et recoil puudub.
siis veel olen tõmmanud mõnede eesti mängurite cfg faile nende kodukatelt kus ntx siiamaani kõige haigem oli tyybil nimega "satakas"
kutil oli graafika kuidagi nii sätitud et muidu läbi seina ei näinud aga siis kui oli mingi vereplekk või mõni muu püsiv sprite fail siis oli seda läbi seina näha(cw ajal mis viga nii rsk)
lisaks saab ka graafikat nii sättida et ei ole mingeid trepikäsipuid ega redeleid ja muid taolisi asju näha.

kõige parema mänguelamise saamiseks soovitan default konfigit
ära muutke ainult oma nupud ja kas siis fastswich 1/0 autowepswitch 1/0

illu 26 / mai / 01:26  
a see kaa et ma vihkan csi
cs on jube närviderikkumine ja steam on asja suht perse keerand oma 2-3 viimase updatega!!1

MailmanMel 26 / mai / 01:27  
online saab jah igasuguseid asju teha, eriti kui veel mingid lambi CWd on
sellepärast ongi ainuke asi mis taset näitab LAN :)

illu 26 / mai / 01:28  
kunagi mingid csorid tegid filmi kus õpetati leethäksoriteks loodan et olete näind seda, sealt ka se:
if someone kills you in counterstrike it must be cheaating!

MailmanMel 26 / mai / 02:08  
parem oleks: "if someone is playing CS it must definently be cheating"

DracS 26 / mai / 05:50  
"lisaks saab ka graafikat nii sättida et ei ole mingeid trepikäsipuid ega redeleid ja muid taolisi asju näha".
EI SAAA SÄTTIDA SEDA:D
See on serveri bugi,näiteks präägast on uuesti CH4-s laksust kadund Prodigy T spawni klaas,ning saab ronida teisis6nu kaardist välja:)
Mingil hetkel mõnes serveris kaovad ära Inferno aknaraamid ja Azteci käsipuud mis "SITAX" hõlbustavad laskmist:)
Aga see et vereplekke ja spritesi näeb parandati nüüd ära,sest khm pss proovisin ise kah ja Steam viskas errori encouteri kohe,kui connisin cooli:p
Teine asi mis ma täheldanud olen on see,et vaadake Inferno keskel kus T välja jookseb seal on kohe puidust sillaalus,mina nägin vastase pead täna seal kaks korda ja lasin awp-ga ta maha kah,kujutage ette CT kallakult vana laksust laseb 1 vs 1 olukorras crouchiva ja sneakiva mehe läbi põranda maha:D
Ja see on õigus et skilli näitab ainult lan,ei taha midagi halvasti öelda,aga teatud meestest sai nö lollitades ülejoostud Voidi aeg,aga paar päeva ennem võitsime neid aint 2 roundiga :I
Muudetud 1 korda, viimati 26 / mai / 05:50 DracS poolt.

karlek 26 / mai / 15:10  
Tähendab, seda, et kõige lihtsam on minna serverisse, tekitada paanika, saada ise kohe mingi 7 korda järjest surma. Siis ei süüdista keegi millesgi ja hea on mängida. Pealegi kui keegi sind petturiks nimetab, ometi sa seda ei ole, on see ju tehniliselt võttes kiitus.

Sp33d 26 / mai / 15:51  
ohoo, DracS ka elus :)

pole sind enam yldse näinud online ega kuskil, mõtlesin, et ei tea millega nyyd tegeled :P aga gl@CS

DracS 26 / mai / 21:52  
Kle millal sul üldse malts põllu peal välja surnud on Sp33d?:D

Sp33d 27 / mai / 17:43  
/me ei jaga matsu välja :P

aga mul hull POWER SEES praegu suurest emotsioonide kõikumisest, niiet ma ei tee sellest välja :D:D

Sebastian 27 / mai / 18:34  
Nagu ilmest eesti vana rahvatarkus -- Umbrohi ei hävine oled kuulunud? Seda siin möeldigi. Vähemalt ma arva nii :)

xin Zeran 27 / mai / 21:06  
Legaalne cheat on mingi vanem radeon, nt 8500 või 9100 ja mingi vähe vanemad catalyst peale sokutada, kuni ver.3.4 ja siis loota et hästi palju inimesi sul MSN's edasi-tagasi uimerdavad. Täielik WH. CS's pidi asi täiesti hästi toimima. Ma tean enda kogemustest rääkida, et SOF2's on see täitsa töötav värk. Ainult siis nussis ta mul värvid ära ja ilgelt nuss oli tumedates taustadel rahvast näha.
Muudetud 1 korda, viimati 27 / mai / 21:06 xin Zeran poolt.

illu 28 / mai / 02:23  
se on muudetud imo 1.6 juba ammu

T10 31 / mai / 14:11  
mäletan et kui fx5600 sain siis cs1.5 directiga oli koguaeg WH peal...gliga polnud - jube igav hakkab igatahes nii kui näed kõike.
õnneks see enam ei tööta ja 1.6-s ple kunagi töötanud, a kohalikul lanil sai sellega nalja küll:p

k2w 6 / juuni / 23:42  
MailmanMel kirjutas:
sa pole vist CSi eriti kaua mänginud ma pakun?

tsitaat. mis see siia puutub? :s

MailmanMel 7 / juuni / 00:29  
ee, CS on minumeelest algusest peale selline mäng olnud, kus iga mängija, kes seisvale mehele pihta saab cheateriks tembeldatakse ja niisama flametakse (liialdan natuke)

vähemalt kui mina aktiivselt mängima hakkasin oli selline käitumine juba täiesti tavaline (2001 sügis)

KPZ 2 / veebr / 13:58  
Mina lihtsalt ei tee välja kui keegi sõimab kämperiks siis lihtsalt kirjutan " :D " ja muud midagi ja üldse ei uvita mida teised arvavad

DarkStar 2 / veebr / 19:53  
:D

m1sterX 2 / veebr / 20:31  
:D

sTeaLth 2 / veebr / 20:56  
:D:D

zerx 2 / veebr / 21:30  
kämper rsk

peet 3 / veebr / 22:41  
cheater ka

karlek 4 / veebr / 12:02  
einoh, muidu on täiesti pohui, aga mulle käib pinda siis kui mingid soomlased xiiteriks sõimavad. einoh, midä vittua? oleks siis vähemalt tsiiter või midagi. tra see on nii haiglane.

DracS 3 / märts / 21:15  
karlek ega eestlased paremad pole...
Topin siia paar pisemat näidet.
[url= http://www.zone.ee/dracs/Cheater%20:] [url]http://www.zone.ee/dracs/Cheater%20:(/DracSCheater.JPG?2
[url= http://www.zone.ee/dracs/Cheater%20:] [url]http://www.zone.ee/dracs/Cheater%20:(/KunnOnCheater.JPG?2
[url= http://www.zone.ee/dracs/Cheater%20:] [url]http://www.zone.ee/dracs/Cheater%20:(/KUNNonCHEATER2.JPG?2

go figure

illu 5 / märts / 09:43  
se ongi nii ju
kui keegi natukenegi oab siis ta peab kohe raudselt olema tsiiter.
kui ma olen nädala aega sõjaväes ja siis tulen koju korraks oman kogemata kedagi siis saan bani serverist sest et ma cheadin eksole :P

Alari 5 / märts / 14:18  
Oot, Sa tuled sõjaväest koju ja hakkad CSi mängima? :)

D3ndroid 5 / märts / 18:38  
Ma ei mängiks nädalavahetustel CSi ka siis mitte, kui mulle krabisevat peale kukuks.. :)

illu 5 / märts / 21:49  
erm dendroid
väike noku
mine häbene ennast ja ära jutusta

D3ndroid 6 / märts / 10:27  
Mine sa ka *****

m1sterX 6 / märts / 16:04  
huvitav mis selle viie tärni all on ? :S

D3ndroid 6 / märts / 18:31  
midagi negatiivset arvatavasti..

ah, mul jumala poogen tegelt..
Teemal: "Idikas oled! Ise oled! Pea lõuad!" jne. ei ole mõtet.
Seega ma siia midagi ei kirjuta rohkem.
Keegi võiks selle ila (4 viimast posti) ära kustutada.

sTeaLth 6 / märts / 21:12  
las olla.
hoiatuseks tulevastele põlvedele

karlek 7 / märts / 14:30  
irn