Prostitusioon legaalseks? mcv 11 / mai / 22:58
mcv 11 / mai / 22:58  
Prostitusioon legaalseks?
* Jah
* Ei
* Ükskõik

mcv 11 / mai / 23:03  
Et inspireerituna tsikeni postitusest.

Aga see teema on mul juba pikka aega mõttes olnud. Miks seda pooldan? Sest:
a) maksud riigile
b) sotsiaalne kindlustus töötajatele [pension etc.]
c) kvaliteedi garantii
d) võimalus seda tööstust põranda alt ära välja tuua ja konkreetsed "punaste laternate tänavad" teha
e) kuritegelik rahastamine kaob - maffiale löök

öelge, et ma eksin? sest ausalt nüüd - hind tõuseks küll, aga mina ei läheks eluilmaski kuskile nahktagiga vitaaliku juurde naist ostma kui mul pole mingit garantiid ega midagi.

sTeaLth 11 / mai / 23:10  
"eesti ühiskond pole selleks veel valmis" blalbaablah

mcv 12 / mai / 00:24  
mis mõttes pole valmis? ja kanepi suitsetamiseks on? või töötuseks? see on nõrk argument.

Alari 12 / mai / 00:43  
Ausalt öeldes ma ei näe "konkreetsetes punaste laternate tänavates" midagi postitiivset ja "kuritegelik rahastamine kaob" on pehmelt öeldes naiivne. Legaalse äri varjus illegaalset ajada on palju mugavam kui salaja illegaalset. Kui praegu ei suudeta illegaalseid urkaid kinni panna, siis legaliseerimise puhul on vaja tunduvalt suuremat kompetentsi, et eraldada legaalse äri varjus toimuvad illegaalset tegevust (võrdle - praegu legaalsete massaazisalongide varjus toimuv) jne. See et poes riigiviina müüakse, ei ole kuhugi kaotanud salaviina...

Inimesed, kes praegu seda asja illegaalselt organiseerivad ja alaealisi ja muidu lihtsameelseid süstla otsa ajavad muutuvad kõik üleöö ausaks ja hakkavad oma töötajate tervise eest muretsema, korralikult makse maksma ja ei vaata kuidas oma "kulusid riigile optimeerida"? Haha, hea nali ja püha lihtsameelsus "näed aktiivsed onud tahavad ausalt raha teenida ja maksa maksta aga paha riik ei lase ja ei taha". Ja mtak sellise inimene peakuju, kes "ausaks leivateenimiseks" bordellipidamise valib, ei ole piisavalt hooliv ja eetiline olemiseks isegi ühilduv.
Muudetud 4 korda, viimati 12 / mai / 00:55 Alari poolt.

mcv 12 / mai / 09:54  
minu nägemus on see, et kui suurem osa inimestest otsustab riigiviina kasuks, sest see on konkreetne ja garantiiga ja sedasi. siis legaalsete bordellide puhul peaks ka klientuur kasvama.

postitus #8000 =)
Muudetud 1 korda, viimati 12 / mai / 09:59 mcv poolt.

sTeaLth 12 / mai / 11:02  
Kustutatud 12 / mai / 18:50 sTeaLth poolt.

tsiken 12 / mai / 17:32  
minu arust jumala õige, loomulikult on hea kui saad sellist asja tarbida, teades, et siit ma nüüd suguhaigust ei saa

ega prostituut illegaalsena on raske olla

siis hakkaks ka ajalehtedes mingite restoranide arvustuste asemel olema ka h***amajade arvustused jube kõva oleks
www.ratemyhookers.com

...iba :D

Lyle 12 / mai / 22:44  
Jah!, sest teenuse kvaliteet tõuseb

mingeid sadamalitse ei taha eriti ju keegi süstlad perses

Lyle 12 / mai / 22:45  
võiks olla siis kohe selline netikataloog
vaatad .. oh vot see ja läheb
maksad mobiiliga

karlek 12 / mai / 22:56  
Jeerum, asi on hull. mcv, kuidas sa sellise totruse peale nüüd tulid. Nagu juba ennist nn3 ütles, sihuke asi on ainult ideeline, teoorias ta ei tööta. Mäletan kui siin vingusin keele pärast, siis see oli kah ju vaid idee, tegelikult asi ei tööta. Maffia värk sinu nägemuses ei toida ealeski. Pealegi, nad leiutaksid kohe mingi uue haru, et puuduvad summad hüvitada.

Litsid on niigi rõvedad, akna peale panna oleks suisa jube. No kurat, ega me Amsterdamis ei ela, millest teatavatel põhjustel on kahju (legalize it! hic!), samas prostide peale mõeldes, päris hea meel on.

Need kes tahavad hoora panna, pangu, need, kes ei taha ei pea sellest ka midagi kuulma ega nägema, vähemalt mina näen asja nii.

cobra 13 / mai / 00:26  
Prostituudid võik tasuta ka olla, või siis et 1 kord on tasuta ja 2 kord hakkab maksma :P
Muudetud 1 korda, viimati 13 / mai / 00:28 cobra poolt.

MailmanMel 13 / mai / 00:41  
tegelt võiks kõikide asjadega nii olla, et esimene on tasuta

õlledega võiks nii olla nt - kui uus õlle välja tuleb, siis esimene kast on tasuta
autod võiksid tasuta olla - kui pole veel autot omanud, siis esimese saad tasuta ja kui ära tüdined kunagi, siis pead ostma alles

jne

cobra 13 / mai / 11:00  
esimene maja on tasuta, teiene juba maksab.....esimene õhu hingamine on tasuta, teine juba maksab......

MailmanMel 13 / mai / 12:10  
täpselt, üli tegija olkes elada sellises maailmas

* kui nüüd keegi peaks ütlema, et ilma hingamiseta ei saa jne, siis - hingamine on see kõige hullem asi üldse. Ühe korra proovid ja siis oled elulõpuni sõltuvuses, healjhul paar minutit saad ilma olla ...

hingamine on väga kahjulik teie tervisele tegelikult

cobra 13 / mai / 12:41  
Siit ka üleskutse! Inimesed, ärge minge pahale teele, hingamisest võib saada sõltuvus!

illu 13 / mai / 16:45  
mina ja mu väikemees kui eesti yhiskond oleme selleks sajaga valmis:P