piraatlus = paha-paha mcv 10 / mai / 20:25
mcv 10 / mai / 20:25  
aga siiski tahaks eesti mussi - Singer-Vinger eelkõige. tänan =)

m1sterX 10 / mai / 21:28  
irw... väga hea topicu ja sisu seostus...
5+

aga kahjuks ei ole mul endal sulle midagi pakkuda

cobra 10 / mai / 23:36  
tahaks ka, eesti laule, nagu Mait Maltis, Uno Loop, Marju Länik, Mingi rooside lugu on kellegi esituses jne!

cobra 10 / mai / 23:37  
Singervingerilt on vaid 2 lugu, Massikomunikatsioon ja Persepulk!
Lollakas, tegin 2 postitust, krdi vana pea.....
Muudetud 1 korda, viimati 10 / mai / 23:38 cobra poolt.

Sickboy 11 / mai / 11:30  
Kobra saada mulle meiliga palun see Persepulga laul, oleksin väga tänulik!

cobra 11 / mai / 11:55  
Kustutatud 11 / mai / 11:55 cobra poolt.

cobra 11 / mai / 11:55  
http://www.zone.ee/kfailid2/Singer%20vingeri%20lood!/

Sp33d 11 / mai / 14:30  
piraatlus = paha-paha = 0 ehk piraatlus = 0 selle valemi järgi :D

D3ndroid 11 / mai / 16:27  
jaa, piraatlus on paha asi, eksju.. saad mõnusalt trahvi ja..

cobra 11 / mai / 17:47  
Piraatlus on paha, aga samas kasulik :P

sTeaLth 11 / mai / 17:49  
piraatluse võiks ära legaliseerida

m1sterX 11 / mai / 17:56  
jah

tsiken 11 / mai / 20:40  
prostitiutsiooni ja narkootikumid ka ja alaealiste alkohol ja tubakas võik ka legaalne olla, samas võiks olla seadus mis kohustab igal perekonnal osta koju vähemalt üks tuumapomm ja neeger :)

cobra 11 / mai / 23:24  
Jäta neeger küll sellest mängust välja!
PS! Leidsin hea serveri ka kus on palju eesti muusikat! Singerit ja Vineeri!

MailmanMel 12 / mai / 21:21  
cobra, jaga seda serverit inimestega
eesti muusikat tahaks saada kyll, kuid ausalt öeldes ei teagi kust otsida või DLida

karlek 12 / mai / 23:10  
Piraatlus on igati hea minu arust. Mida nad kõik vinguvad. Eriti totter on arvutipiraatluse taunimine- kindlalt maksaks mingi proge eest, mis jookseb pidevalt kokku, mis ei võimalda vajalikke protseduure ja mille kasutamine on lihtsalt morjendav. Kui paska teha, siis seda ka jagada, mitte kasseerida hingehinda. Näiteks, ütleme nii, ma pohuilt ostaks MS Aknad, kui selle hind oleks mõistuse piires, või vähemalt eestlase ostuvõimsusega tasakaalu viidud. Mingil ameeriklasel on jah see sada doltsi suva, aga mul on 1300 terve kuu üür, onju. Seega kui nad küsivad värgi eest 400, siis mu kolme kuu üür kaob sinna. Värdjad raisk. Nii, et sõitku seenele. Head eesti programmid: mingi liiklusmäng ja mingi sõnastik jms, saab kenasti paari sotiga kätte- loogiline, normaalne.
igasugust juttu a la "Aga seda programmi on poole raskem teha ja vajab tõsist tööd jne" ma ei taha kuulda. Oma viga. Kahju. Nutan.
Mõttetult kalli tarkvara ostmine on samaväärne Nike'i toodete ostmisega: väärtus on kümnendik hinnast ja lisaks saab selle totra märgi kah külge, mis kaugelt näitab ära, et toodetud kuskil kaugel kasutades inimressursi ülimalt ebaeetiliselt.

MailmanMel 13 / mai / 00:01  
no Microsofti eest ma ei taha põhimõtteliselt maksta, sest toode pole kaugeltki oma hinda väärt

cobra 13 / mai / 00:19  
kas see pealkiri polnud mitte, et piraatlus on paha?

ftp://musa:apsihh@decra.dyn.ee
vaadake seda FTP-d kas on siin midagi vajalikku?

D3ndroid 13 / mai / 00:40  
Riiete osas omavad küll Nike'i ja Adidase tooted turuoriginaalid pooleks ja mitte vähe. Mul on omast käest ~3 head näidet tuua.
Hinna ja kvaliteedi suhe ei ole muidugi sama, beat that..

MailmanMel 13 / mai / 00:44  
jalanõude kohapealt on kyll nii, et nimi tagab ka kvaliteedi või siis annab garantii vähemalt

samas
riie on riie, nike või adi t-särgid on täiesti tavalised särgid ainult et peal on väike 2-3cm-ne nike märk ja see märk a la kümnekordistab hinna

mcv 13 / mai / 00:48  
no aga sa ei ostagi ju mitte seda toodet vaid seda lugu, mis tootega kaasas käib.

sotsiaalne staatus, life-style, nimeta seda kuidas tahes, aga ostes teadlikult mingi kindla firma toodet on see suurelt lihtsalt selle nime, kui toote ostmises. kui te nüüd mõistate mind.

MailmanMel 13 / mai / 01:35  
no mitte päris
tootet ostetakse reegline sellepärast, et seda tarbida, kuid tarbimiseks valitakse selline asi mille "nimi" on kõige änksam

m1sterX 13 / mai / 14:54  
no on ka tyype, kes ostavad toote nime pärast, on siis seda vaja või mitte ja siis kelkavad sellega ringi ...

Sickboy 14 / mai / 13:28  
Suured tänud cobra, väga meeldiv oli
Aga kas kellegil ansambel Vanemõde laule on? nt Elu armastan sind?

karlek 18 / mai / 15:36  
Seep see on, et ostetakse nime pärast. Ega ju selles iseenesest miskit halba ei ole, aga lihtsalt see, et ilge kuhi on ka normaalseid tootjaid, kelle toodang küll kuulub samasse hinnaklassi kui Nike'i oma, aga ei kanna seda kukke noolekest enda peal. Siinkohal küll ei reklaami, aga hüvad firmad on näiteks Etnies, Es, Adio, DC jne. Põhimõtteliselt kõik rulakraami tootvad firmad on kunnid.

MailmanMel 24 / mai / 01:47  
kas kellegil seda lugu on mis tv3-es K.A.M.'i reklaami saateks mängib?