eurovision song contest 2004 tsiken 3 / mai / 15:44
tsiken 3 / mai / 15:44  
Nonii, kuulasin just datanetist tõmmatud plaadi ära ja mõtlesin et küsin kas keegi on veel kuuland ja mis arvas. Lausa mingi paar lugu olid kuulatavad, aga muidu pop kräpp nagu alati. Et kui keegi viitsib kuulata siis tahaks teie lemmikuid teada (seega siis lugusid mida te suutsite kauem kuulata kui 20 sekundit:D)
Endale meeldisid:
*Küprosel olid selline mõnus rahustav lugu kena naislauljaga (lisa andreas - stronger every minute (cyprus))
*Saksamaa lugu algas ka huvitavalt (väga eric clapton:P) (max - can't wait until tonight (ger))
*väga palju safri duolikke trummikäike oli ja huvitavad lõunamaised elemendid olid ka sees
*eesti laulus meeldis mulle ainult trummikäik, aga laul oli iseenesest väga jama ja teistega seal kokku ei sobind
*linas and simona - what happened to your love (lithuania) - soe muusika, duett armastusest ja scratchimine - tuus :P
*Türgi laul oli nagu nii pohhuistlikult tehtud et see oli nagu vist kõige kunnim (athena - for real (turkey))
*aga üleüldiselt olid uimased lood mida enam kunagi näha ka ei taha ega kuulda ka

nii et go go TURKEY

mcv 3 / mai / 17:41  
aga mina enam ei leia seda :(

Sebastian 5 / mai / 05:26  
Kusjuures telest tuli mingi 14 maa laulud ja taseme kohta ütleks, et ma jõudsin vist 3 looni kui oli ära unustanud et ma tegelikult telekat vaatan. TV hea pool on see et näed pilti ka juurde ses mõttes, et kui oleks šveitsi lugu niisama kuulanud oleks öelnud et pask aga kui seda gaylordi kõrvale vaatasin siis tekkis selline homofoobia laine et otsustasin erovisioonile boikotti kuulutada ja kogu selle aja mis saade telekas tuleb sveiti suvalistele inimestele helistada ja neile 4 keeles öelda et nad jube gay rahvas.

p.s sveitsi vastu pole mul üldiselt midagi, et kellad ja pangad and stuff, kui selline mulje jäi.

karlek 24 / mai / 01:02  
ära leiuta kättemaksu helistades lambiinimestele ja lastes neile teksti, et nad on geid.