Üksi kodus olles... mcv 25 / apr / 20:43
mcv 25 / apr / 20:43  
Üksi kodus olles...
* ...lukustan WC ukse
* ...sulgen, kuid ei lukusta WC ust
* ...jätan WC ukse pärani lahti

mcv 25 / apr / 20:46  
iseenesest pole nagu lukustamisel mingit mõtet, sest puudub eesmärk [kedagi pole ju kodus] samas kas on mõtet harjutada endale sisse kaks erinevat olekut? et edaspidi mõelda igakord sellele, kas on võimalus, et keegi samal ajal siseneda püüab või mitte.

teisalt ukse lahti jätmine on ju see vabadus mida saame lubada ainult üksi kodus olles ja Homer Simpson tundis sellest ülimat rahuldust, Graham Hess [Mel Gibson in Signs] tegi seda samuti lahtise uksega.

aga sina?

sTeaLth 25 / apr / 22:59  
kohe kui ma seda polli nägin, polnudk kahtlustki kes selle polli tegi. no ausõna ... :)

MailmanMel 25 / apr / 23:05  
samas siin

mcv 25 / apr / 23:37  
aga hea poll ju =)

või pole te piisavalt vabameelsed, et sellisel teemal arutleda?
mind näiteks huvitab väga kes need 2 inimest olid, kes kolmanda optsiooni võtsid [hetkel siis seis 8 vastanut, 38%, 38% ja 25%]
Muudetud 1 korda, viimati 25 / apr / 23:38 mcv poolt.

illu 25 / apr / 23:56  
kui keegi o kodus ja näeb kuidas sa põit lased siis mis vahet seal on väiksena niikuinii emme/issi vedasid pellerisse sind nii et minu jaoks nagu vahet pole ja isegi siis kui ma panen ukse knni lükkab mu kass selle lahti

ingram 26 / apr / 10:44  
mulle küll see teema meeldib :)
tubli, mats!!

sTeaLth 26 / apr / 12:36  
mäletan, kunagi ants viira juures, siis see tüüp jättis ukse pärani ka siis kui ta polnud üks kodus

edit: ja siis tuleb meelde see kuidas viimase voidi videodes on kaadrid mcvst in action
Muudetud 1 korda, viimati 26 / apr / 12:37 sTeaLth poolt.

rnm:) 26 / apr / 14:23  
pole ust, pole probleemi
nautige loodust

bloodvoice 26 / apr / 18:00  
Kas sellist Plancu me tahtsimegi ? (Jumal hoidku millised teemad)

MailmanMel 26 / apr / 18:02  
suht yhinen Manatark'i arvamusega tegelikult
sellised asjad peaks läbulas olema kui yldse

bloodvoice 26 / apr / 18:22  
(offtopic: Manatark on eestikeelne sõna ja seda pööratakse Manatarga )

Sp33d 26 / apr / 18:42  
kui jutt juba eesti keele peale läks, siis võiks endale selgeks teha, et tegusõnu pööratakse; nimi-, omadus- ja muid sõnu käänatakse.

[edit] ja poll on imo päris lahe. miks ei võiks sellist asja küsida? igatahes originaalsem kui nii mõnedki eelmised... [/edit]
Muudetud 1 korda, viimati 26 / apr / 18:44 Sp33d poolt.

mcv 26 / apr / 19:10  
eino ma küsisin ainult seepärast et mind hakkas see huvitama :D

m1sterX 27 / apr / 00:43  
ei aga mulle meeldib see poll, väga normaalne , ega huumorit peab ka olema...
mul on suhtkoht nii, et kui inimesi on siis ikka kaldun kinni panemast või lihtsalt sulgemast, kui üksi kodus või vähe inimesi, siis läheb uks niipalju kinni , kui ma WCsse tormates käega korra puudutan ja ta kaasa tõmban

D3ndroid 27 / apr / 19:37  
no, üks õige toilet on ikka kamoflaasiga.. kujutage ette, koidula kool pani ka oma peldikutele kamoflaasid peale. Prince Kassadi kätetöö?

sTeaLth 27 / apr / 19:54  
kamoflaas ?

D3ndroid 27 / apr / 21:09  
Noh, uksed pandi ette, häbelike rõõmuks, enne olid lihtsalt avatud boksid wc ruumis.

No on ikka teema küll :((