Miks planc nii nott on? karlek 21 / apr / 00:08
karlek 21 / apr / 00:08  
Tere tulemast kirgiköitvasse multimeediamaailma, kus meil on au esitleda funktsionaalset, põnevat ning pidevalt uuenevat saiti www.planc.parnu.ee.

Kindlalt on nii. Ma ei saa lihtsalt aru, miks peaaegu iga kord kui ma saidi oma brauseriaknas avan pean pettumuse osaliseks saama. Alati see sama "pask" kui nüüd tsenseerimatult väljenduda. Miks on mingi CHE MTG turniiri uudis viimaseks uudiseks ca kaks nädalat. See ei ole ju esimens kord. Umbes nagu hästi raske on uudiseid ja värke kirjutada või midagi. Ja sama teema on selle küsitlusega, ei väida raudtõde, aga pakun, et 90% häältest koguneb paari esimes päevaga. Miks see peab siis nädalaid seal muutumatuna püsima. Ometi on ju plancu adminniõigused päris mitmel tegelasel. Ning niipalju kui ma olen aru saanud, siis vähemalt planc üritab olla mingi tegija. Võib-olla ma sain lihtsalt valesti aru. (Siinkohal, loodan, et keegi ei hakka leiutama ja ei kuku seletama, et mis ütleja mina olen, ise ka midagi ei tee. Ei tee jah, aga ma vähemalt ei kujuta ka ette endale.)

Kokkuvõtlikult: tehke midagi ka vahelduseks! Nagu ammu oleks aeg.

karlek 21 / apr / 00:13  
Kusjuures, aeg-ajalt võiks mingeid argumenteerivaid kirjatükke-mõtteavaldusi ka laekuda. Mitte umbes, et vägev ja mõnus ja w00t. Siinkohal tuletan seda eriti meelde Priidule.

MailmanMel 21 / apr / 00:21  
niih ytleks siis ka on alguse sõna

Uudiseid uusi teemasid jne on vähe, MA TEAN seda ja "nutan" sellepärast

olen lugamatu palju kordi teami kanalis öelnud, inimesed minge kirjutage mõni uus teema, sest foorum on SURNUD

samas peaks väga kritiseerima ka communityt, mis ei võta arutlustest jne asjadest osa, sest kahjuks on nii, et enamus inimestest kes igapäev, isegi iga tund systeemis sees käib, EI kirjuta mitte midagi, mitte kunagi :(

xin Zeran 21 / apr / 00:29  
ok, mida selle peale kosta? uudiste koha pealt ei oska ma isiklikult midagi tarka välja pakkuda. ma ei võta maailma gamerite community'st osa nii et ma ei tea mis seal toimub, mida uuemat. päris igat uudist riistvara maailmas ka pole mõtet topicusse panna ja selleks pole mul ka aega ega viitsimist.
ja mida sa nutad nende mtg turniiride kohta? vähemalt midagi toimuvad mingid üritused :P

xin Zeran 21 / apr / 00:33  
ja mis puutub "mina vs foorum" siis olen ma passiivne külastaja

rnm:) 21 / apr / 00:36  
k.

ps. w00t
Muudetud 1 korda, viimati 21 / apr / 00:39 rnm:) poolt.

rnm:) 21 / apr / 00:41  
peale selle ei leia ma et planc oleks koht kus maailma asju arutada vaid lihtsalt spammida ja ila ajada:P

karlek 21 / apr / 00:50  
Priit, sa vana hoo*. Tähendab MTG üritusi võib teha palju tahab, ma niigi nendel ei käi, aga oluline punkt on just see, et kajastataks neid ja teisi asju ka. Millal see che MTG oli, ammu juba. No miks ma pean seda esimesena silmama kui saidi avan? Värskendamise kiirus on metsikult aeglane.
Ila aja kus tahad, aga mitte minu tuusal teemal.

sTeaLth 21 / apr / 02:47  
planc vajab värsket verd oma aktiivsematesse ridadesse. see pole mingi saladus. aga pärnu on nii väike ning siiani pole nagu eriti selliseid inimese esile kerkinud, kuigi tööd on selle nimel tehtud

DracS 21 / apr / 05:38  
Ning ega me ei taha,et sellisest vaiksest foorumist tuleks CHE powwa,whine,lame,roxxpoxx välja:)
Kuid jah tunnistama peab,et väheks on jäänud seda review stuffi,aga samas suvi varsti ees,ning siis ei jõuagi siia arvuti taha:p

DarkStar 21 / apr / 09:30  
CHE või CHE nüüd?

:)

MailmanMel 21 / apr / 15:59  
ma arvan, et CHE ikka

mcv 21 / apr / 16:24  
mida see "nott" üldse tähendab?

rnm:) 21 / apr / 18:21  
aka mcv

karlek 21 / apr / 19:06  
Nott - argikasutuses olev omadussõna, mis iseloomustab subjekti loidust, andetust, rumalust, jõuetust.

karlek 21 / apr / 19:07  
Ja üldsegi Stealth, mis tööd selle nimel tehtud on, et värsket verd pumbata?

sTeaLth 21 / apr / 19:12  
emm.. karlek mõtleb äkki nyyd veits laiemas plaanis ja saab aru mida ma silmas pidasin

tiit. 21 / apr / 19:14  
ega jah
planc pikemat aega juba muutumata ja see on kurb

Lyle 21 / apr / 20:13  
mina ütleks selle peale, et kui tahate midagi teha siis tehke ise :)

minupoolest võiks kõigile vähegi kompetentsetele inimestele uudiste kirjutamise õigused anda,
aga sellega me riskime läbulaks muutumisega kui mõned joobes peaga trash -i kirjutavad

kirjutage minupärast mis teil huvitavat juhtus päeval või kuidas te ameerika autode näitusel käisite ja pange pildid üles ..mida iganes ei pea see olema ju kindlasti arvutimängurlusega seotud sest ... lihtsalt ei juhtu midagi mis põnev lugeda

foorum on mõeldud imo selleks ,et KUI vaja saab infot vahetada ..
mis klassi näitaja see on kui praktilised kõik teemad on tehtud selle jaoks, et äktsionit teha

Lyle 21 / apr / 20:16  
ma juba ammu käisin selle teema välja ,et hakkame plaanima suveks üritusi: teeme planc-u päeva kutsume gamerid kokku istume maha kuskil kämpingus teeme grilli joome õlut teeme suitsu - midagi sellist

Lyle 21 / apr / 20:18  
OT^^ post

Lyle 21 / apr / 20:19  
ja LOOMULIKULT ei tule alaealised kohale eks minu mainitud üritusele ,sest planc EI propageeri alkoholi ega muude meelemürkide tarbimist noorte seas

EDIT: ma juba ammu käisin selle teema välja ,et hakkame plaanima suveks üritusi: teeme planc-u päeva kutsume gamerid kokku istume maha kuskil kämpingus teeme grilli joome limonaadi teeme makarone - midagi sellist

cobra 22 / apr / 10:46  
^^:)) Ülemine post oli parem!

MailmanMel 22 / apr / 12:56  
no sellised plaanid olid ka aasta tagasi ning veel varemgi, aga kahjuks ei toimunud midagi
sellel suvel peaks ikka midagi kindlasti ära tegema

peet 22 / apr / 18:11  
count me in? :)

Sp33d 22 / apr / 20:23  
count me out... sorry, no can do.

MailmanMel 22 / apr / 20:45  
sp33d kas keegi on sind kutsunud? :) <--- evil grin
Muudetud 1 korda, viimati 22 / apr / 20:45 MailmanMel poolt.

Sp33d 23 / apr / 20:48  
põhimõtteliselt küll, jah.
aga vahet ei ole ju, kui nii või naa tulla ei saa :|

MailmanMel 23 / apr / 21:14  
miks nii siis
oled terve suve afe (away from estonia)?

Sp33d 25 / apr / 14:39  
tõsi

m1sterX 27 / apr / 00:36  
I'm half in !!!!

MailmanMel 30 / apr / 14:13  
tulles veel teema juurde tagasi peaks mainima, et terve community on väga kitsa silmaringiga

Ma aeg ajalt olen teinud ESWC, WCG või CPLi temaatilisi uudised ja eelkõige küsitlusi. Sealt on selgelt välja tulnud, et väga suur enamus inimestest ei tea üldse mis toimub ning selle peale, et häbeneda oma ignorantsust tuleb mingi whine minu aadressile.

Tsiteeriks nyyd Sp33di:
"miks ma peaks ootama mingeid üritusi, mis toimuvad eiteakus ja mind ei puuduta???
nii "nolifer" ma ka nüüd pole, et jälgiksin pinevalt oma "iidolite" tegemisi igal võistlusel (ok, tglt ma isegi ei tea kedagi peale heatoni, aga kas see teeb minust siis lolli inimese?). kui vastusevariantides oleks sees ralli, F-1 jms, siis ma saan veel aru... "

nagu wtf?
kui ei oota siis ära oota, aga ära võta siis sõna ka kui sa asjadest midagi ei tea ja pigem häbene, et sul väike silmaring on.

Ma tean suht täpselt mis toimub nii esportsi maailmas kui ka jalgpall, korvpall, hoki, tennis jne jne mainstream tehnika sport jne. samas ka loomulikult maailma poliitika, majandus, teadus jne jne. Ma suht enam-vähem tean laiemalt mängitevate pallimängude maailmameisterid, parimaid klubisid jne, sama ka tehnika spordiga .......

Ma siin 2 nädalat tagasi mõtelsin kirjutada sellest, et Korea starcrafti mängija Nal_rA sai 200000 dollarit selle eest, et meeskonda vahetaks, kuid samas Boxer on veelgi tasustatum.
Samas oleks võinud kirjutada ka sellest, et Eesti quakerlased on ESWC invitelisti lisanimekirjas esimesed...

aga siis meenus mulle, et keegi ju nagunii ei tea või ei tahagi teada mis maailmas toimuvad ning veel hullem hakkavad vinguma.

Sellest on muidugi väga kahju, et noored on väga väga piiratud silmaringiga ...
Ma võiksin vabalt erinevatest asjadest kirjutada, kui ka mingid tagasisided oleks ja rahvas oma asjakohast arvamust avaldaks ning ei vinguks niisama stiilis "mis asja? kus? mis? mida? mind ei huvita. Ma tahan pimedas toanurgas istuda ja yle paari nädala F1-de vaadata, sest kui ma F1de vaatan siis ma olen lahe ja kõik muu mis toimub on täiesti mõttetu.
Muudetud 1 korda, viimati 30 / apr / 14:23 MailmanMel poolt.

Sp33d 30 / apr / 20:33  
No see, et sa pead inimesi, kes ei tea arvutimänguvõistlustemaailmas toimuvast eriti midagi, "väga väga piiratud silmaringiga noorteks", siis mul on sust kahju.

Kaugel välismaal aset leidvad mänguvõistlused jätavad eesti inimesed suht külmaks ning seal toimuvast teadmine on minuarust ikkagi fanattide pärusmaa. Usun, et inimesed, keda peetakse muidu laia silmaringiga isikuteks, ei tea seal toimuvast samuti midagi. Kui Miljonimängus oleks ntx ESWC-ga seonduv küsimus ja mängijaks oleks inimene, kes on näiteks eelnevalt võitnud 500'000 või 250'000 krooni ning on pool elu tegelenud mälumängurlusega (ja keda siis peetakse õigustatult ka laia silmaringiga inimeseks), siis ma ei usu, et ta selle küsimuse vastust teaks.

Ära ole kitsarinnaline, maailmas on väga palju muid huvitavaid valdkondi ja alasid, mille kohta sinu teadmised ei pruugi head olla ja mis sind ei huvitagi, aga ometi leidub inimesi, kes just neid asju peavad tähtsateks. See, et sinu huvid ei kattu teiste omadega, on täiesti normaalne; seetõttu teisi "piiratud silmaringiga noorteks" nimetamine pole aga eriti mõttekas.

PS selle kommentaari kohta veel niipalju, et võibolla tõesti oleks pidanud oma suu selle koha pealt kinni hoidma, aga mulle lihtsalt tundus, et enamus inimesi siin niikuinii ei tea taolistest võistlustest eirti midagi ning ei hoia juba praegu pöidlaid pihus, et mängijatele kaasa elada. F-1, ralli, jalgpalli, tennise jm maailmas väga tuntud aladest teatakse tunduvalt rohkem, niivõrd kuivõrd midagi ikka jälgitakse, telekast või raadiost käib läbi ja seega inimesed on MIDAGIGI kuulnud neist asjadest. Oleks küsitluses olnud taolised vastusevariandid, siis oleks vast märksa mitmekesisemad vastused sulle tulnud. Arvutimängu võistlustest Koreas või kus iganes ei ole ma uudistest küll midagi kuulnud, sama moodi nagu pole eriti midagi kuulda rahvusvahelistest kabevõistlustest vm vähetuntud aladest.

Kokkuvõtteks arvan, et ma ei teinud midagi KOHUTAVALT valesti oma kommentaariga ega"istu pimedas toanurgas, et üle paari nädala F-1-te vaadata". Selline on lihtsalt elu.

sTeaLth 30 / apr / 21:06  
offtopic: speed sai väljendusoskuses ühe töö eest 11 punni 10st kah :)

m1sterX 1 / mai / 01:53  
Kustutatud 1 / mai / 12:07 sTeaLth poolt.

Sp33d 1 / mai / 17:47  
'nuff said ;)

mcv 1 / mai / 18:25  
tglt võiks ju keegi kirjutada küll, sest ma ei viitsi kah mööda miljonit erinevat saiti ringi surfata ja igaltpoolt lugeda kõike.

karlek 1 / mai / 22:58  
Tähendab, melile seekord minu poolt lilled ja pudel šampust. Seda küll, et poiss võttis asja päris karmilt suhu, kuid omad aspektid on sees, mida peaks arvestama. Esiteks ma ei oska nende küsitluste kohta midagi nii väga konkreetset öelda, ma leian, et need võiksid pigem kanda meelelahutuslikku egiidi (v.a juhud kui on tarvis statistikat, näiteks mcv romaaniküsitlus). Uudised võiks aga küll ikka temaatilised olla. Selles mõttes, et ausõna, kui tahaks lugeda mingitest mainstream ja muidu suhteliselt mittekeppivatest spordialadest, näiteks F1-st, siis ma võin ka mingi sportnet.ee lahti võtta.
Muidugi, ega Melil siin ka eriti midagi selles suhtes ruiata ei ole, sest kui vaadata uudiste arhiivi, siis näeme, et tema lisatud on vaid neljandik uudiseid kui niigi palju, tõsi, need on teemakohased, aga ikkagi kuidagi liiga vähe. Olgem ausad, uudis ei ole see, mis peab seedima nädal aega ja siis vaatab kui palju kõmu tekitab ja siis alles vaatab, kas laseme ka oma veergudele üles või mitte. Uudiseid tekib kogu aeg juurde, kajastada võiks ka mõnda vähem tähtsamat. Mina nii fanaatiline arvutik´ummardaja ei ole, et kogu aeg loen riist- ja tarkvarasaite. Aga ometi ju nendes ilmub kogu aeg midagi uut. Miks mitte siis see üles lasta, korralike viidetega loomulikult. Mina loeks kindlasti, mis öelda on, alati olen lugenud. Seega nagu palun pommitage oma kallist lehekülge pidevalt millegi uuega. Oleks põnevam. Masendav on see, et isegi kui ma juba nädal tagasi vingusin, miks planc nii nott on, pole ikka miskit ette võetud, kommenteerima on küll agarad, aga tegutsema?

Lyle 2 / mai / 02:53  
Kustutatud 2 / mai / 03:04 Lyle poolt.

Sp33d 2 / mai / 20:56  
kunagi, kui ma panin üles uudise ntx nVidia driveriuuendustest, käis siit läbi mingi selline jutt, et "mis sa ikka sellest kirjutad, kedagi niikuinii ei koti". siis jäi küll selline mulje, et polegi nagu mõtet midagi uut tarkvara poolt panna siia, rahvas pidavat paremini saama mujalt saitidelt lugeda selle kohta. seega - kas plancu saidil peaks siis enamasti olema uudised, mis eelkõige seostuvad plancu enda tegevusega? ükskõik, mis nurga alt uudiseid siia ka ei panda, keegi ikka whine'ib...

mcv 2 / mai / 22:48  
ah ära häma mees. see uudis omas üht sisukamat ja põhjalikumat arutlust ever!

sTeaLth 2 / mai / 23:37  
ma ise mõtsin ka et spped peksab segast sellega aga kes seda vana asja ikka otsima viitsis hakata. õnneks on meil mcv

Sp33d 3 / mai / 20:22  
umm.. siis on mul luulud vist :D

krt, midagi on valesti meele jäänud ilmselt

karlek 10 / dets / 20:35  
taaskord tuleb meenutada, et ärge unustage uudiseid lisada. kord nädalas ei ole ju palju palutud tegelt, arvestades inimeste hulka, kel adminniõigused on.
kamoon. kus on näiteks talvise võrgupeo kuulutus jms.

rnm:) 11 / dets / 10:42  
kui nott

karlek 11 / dets / 23:41  
täpselt nagu. hakake tööle! nahui, või midagi sellist.

karlek 13 / dets / 13:57  
poisid vajavad lihtsalt veidi turgutamist, siis saab asja nagu nalja. hops ja valmis. tubli töö, Alar!

mcv 17 / dets / 17:15  
minul on vähemalt vabandus. olen väes ja internet on suht-koht võõras asi. nüüd on väike puhkus tulemas ja katsun suti aega tasa teha.

karlek 17 / dets / 19:04  
äärmiselt kohusetundlik avaldus.

karlek 21 / apr / 01:24  
kuulge, mind nüüd huvitab see teema, et miks planc serveriruumi eest nii palju pappi tahab saada. ok, saan aru, et planc.ee maksab natuke, aga kui ma saan pri.ee domeeniga ruumi 500 mb kõigest 39 kulli eest määramatuks ajaks, miks ma peaksin tahtma planc.ee ruumi 100 mb mingi 100 eest aastas?

MailmanMel 21 / apr / 02:22  
umbisikuline teenus ja sõbralik ja isiklik teenus
umbisikuline teenindamine ning sõbralik ja personaalne teenindamine

...

Tsp2 21 / apr / 16:47  
esmaspäeval panna, teispäeval panna kõik me tahame panna,
Aksel tahab panna, Aadu tahab panna - Kõik nad tahavad panna.

mcv 29 / apr / 16:53  
ma võtaks sel teemal sõna ja selgitaks ja teeks kõik. aga ma pean ausalt ütlema, et kogu see serveri kolimine ja uus hinnapoliitika sai tehtud siis kui mina olin ajateenistuses ära ja pole lihtsalt teemaga üle-üldse kursis.

sTeaLth 6 / dets / 17:37  
põhimõtteliselt oli nagu see teema, et toiteplokk suri ära vahepeal, sellest ka päevane downtime. mälu ka poole rohkem nüüd.

Dol Guldur 6 / dets / 19:51  
sellest hoolimata on uptime statistiliselt > 99%

MailmanMel 22 / dets / 17:29  
Kle uptime on meil päris hea üldkokkuvõttes.
Aukud tulevad reeglina sellest, et teenusepakkujal on mingid suured jamad või siis, et meie enda rahvas ei jõua kohe objektile.