UT 3.0 mootori esitlus MailmanMel 20 / apr / 07:01
MailmanMel 20 / apr / 07:01  
Niisiis esitles Epic mõni aeg tagasi oma uut UnrealEngine generation 3'e millele ehitatav mäng peaks esialgsete prognooside kohaselt välja tulema aastal 2006
Peaks mainima, et UT2004 jookseb UT 2.5'l

Asi nägi ikka päris valus välja.
Soovitan kindlasti asi ära vaadata!

Video

feedback
Muudetud 2 korda, viimati 20 / apr / 16:56 MailmanMel poolt.

Sebastian 20 / apr / 09:30  
MA juba nägin seda, imo ikka väga kõva. Muidugi kui mäng ise kannatab selle all et vennad panevad sellist graafikast et IGA tellis kogu mängus on täiuslik nii kujult kui värvilt kui valguse peegelduselt.

P.S. Eriti lahe on see koht kus vend näitab mingit monsterit ja mainib, et ainult selle ühe monsteri renderdamine on sama võimas kui ut1 terve leveli oma siis võtti naerma küll.

Sp33d 20 / apr / 15:05  
njaa... ilus, loomulikult. huvitav, millal kõik endale sellist videokaarti lubada saavad`?

mcv 20 / apr / 19:20  
viimane lause pani ATI küll peris hästi paika kohe.

illu 22 / apr / 08:26  
liiga julm on vähe öeldud
se on nagu nii fakin kuri et jube

mcv 22 / apr / 11:11  
aga mis selle kõige mõte on? sest mitte ainult MPs vaid ka SPs keeratakse ju eamus silmakommist maha, et paremat mängitavaust saada. või olen ma ainus kes nii mõtleb?

MailmanMel 22 / apr / 12:34  
no kõiki singelplayereid üritan ma alati max graafikaga mängida, isegi kui mängitavus kannatab

illu 22 / apr / 20:06  
imo on parem mängitavus siis kui on nauding
ja nauding on siis kui on eyecandy.......

mcv 22 / apr / 20:42  
nagu et noway hakkaks ma mingit quaket mängima nii, et kõik kohad on mingit sodi täis või maxpaynet nii et asi jookseb <20fpsiga

muidugi kui riistvara oleks võiks ju mängida küll mingite high detail seintega, aga pole ju. ja videos ütles ka et ainult see uus gf 6800 vms suudab seda jooksutada.

MailmanMel 22 / apr / 20:44  
no kui ma yldse mängin siis ikka eelkõige eyecandy pärast
Max Payne nagu story pärast ei mängi eriti, aga graafika oli kuidagi moodi rahuldav isegi

D3ndroid 23 / apr / 22:21  
Inimesed jagunevad siinkohal kahte lehte ju. Tegelikult ka rohkemasse.
Mina pean ka silmailu tähtsaks. Aga tean tüüpe, kellel on tähtis et neil oleks ülihea helikvaliteet seljataga kumisemas.
Mõned lasevad igas mängus grrafika minimumi, reso madalale + muud kellad-viled-särgid-värgid maha. Nii ei jää nagu pildist midagi järele. Siis tekib küsimus, et kas mängitakse ainult resulti peale nagu Q3s?
Muidugi, oleneb ju ka mängust tegelikult.

MailmanMel 23 / apr / 23:51  
nyyd sa läksid teise teema peale
siin oli jut single playerist
multiplayer on hoopis teine asi. multiplayeris sa ei saa eriti midagi saavutada kui sa mängid max graafikaga nii, et masin ägiseb ja samas ei näe vastast kuna seinad peegeldavad vastu jne jne

mcv 24 / apr / 16:34  
aga kui ma rikkaks saan siis ostan ma kindlasti endale sellise arvuti, millega saab kõiki mänge, eelkõige ut3 mängida maksimaalsete detailidega.

kuigi kui nüüd päris aus olla, siis selle suht madala kvaliteedilise kaamerapildi pealt, mis kopeeris projektori pilti seinalt, ei olnud nüüd küll mingit super-hüper kvaliteeti, et kas oli seal 2x, 5x või 10x rohkem polügone.