Minu internetiühenduse alla.. mcv 17 / veebr / 20:54
mcv 17 / veebr / 20:54  
Et siis seoses ühenduskiiruste tõstmisega sain 1MB peale, kuigi enne seda oli plaan Kodutöö -> Väikekontor. Samas nüüd pole justkui erilist mõtet. kuutasu on 1/3 võrra kallim, aga DS on sama ning võit USis pole nii suur, miskine stat IP oleks lahe, aga jauramist oleks asjaga piisavalt et mitte ette võtta. Pealegi kuna oktoobrist on väeteenistuse teema, siis pole erilist mõtet kah.

xin Zeran 17 / veebr / 21:19  
mul endal kodutöö: ds:1024 us:256
kuna onu elion pidavat enda liinid ka teistele harrastajatele vabaks laskma siis lubad uninet sügisel ka pärnu tulla.
kui ma ei eksi siis oli mingi sarnane paket kaalumisel
us kõigile 800kb/s ds:1mb/s ja iga järgnev mb maksab 230-250 lisa
no kui see hea uudis ei ole siis mina ka ei tea
ainult staatilistest ip'st ei olnud imo juttu, et selliste kiiruste juures võib selle ka ära tellida :)
Muudetud 1 korda, viimati 17 / veebr / 21:20 xin Zeran poolt.

Sp33d 17 / veebr / 21:51  
Starlight'il ka nyyd 1 mbit dl ja 256 kbit ul, siiani ma suht rahul olnud... eks seetõttu, et pea tervel eestil kahekordistati dl kiirust, on mõningaid väikseid probleeme olnud stabiilsusega, aga muidu OK. ping ka isegi natuke paranenud, aga kuna mängida jõuab viimasel ajal väga harva, siis vahet eriti pole. peaasi, et veeb kiiresti jookseks ja vajadusel midagi suuremat ka kärmelt kätte saaks...

DarkStar 18 / veebr / 09:52  
Mina olen ülikooli võrgus, kus minu majakeseni jookseb ruuter.ee andmetel umbes 4 Mbit alla ja 2.5 Mbit üles. Sealhulgas mitte mingit Kazaa / eMule / DC++ liiklust, SoulSeeki kallal töötatakse. Miskist toru ftp-st saab vahel 500KB sekundis.

cobra 18 / veebr / 12:03  
Olen ka kooli võrgus, mul on aga vahest ikka selline kiirus :))
Hull kiirus
Muudetud 1 korda, viimati 18 / veebr / 12:04 cobra poolt.

rnm:) 18 / veebr / 13:43  
kooli võrk omab:)

m1sterX 18 / veebr / 14:23  
mul on yhika võrk, kurjad keeled räägivad, et on 6või 8 mb yles ja alla... toru, pump ja sellised suuremad asjad on kinni pandud, browseriga ei saa yhelegi ftp'le ligi... kazaa töötab liigagi hästi, teised serveripõhised asjad ainult auravad

edit: tuleb välja, et yhendus on 15mbps yles ja alla
Muudetud 1 korda, viimati 18 / veebr / 14:29 m1sterX poolt.

Dol Guldur 18 / veebr / 23:41  
Elioni wireless ühendus (Tammiste telemasti kaudu, kaugus ~3,5km) - üles- ja allalaadimiskanal on ühine(!) (wirelessil on ju nii) - 256 kbit/s.

Lyle 19 / veebr / 23:38  
8mbit üles ja 8mbit alla
torust öösel on suht norm kui tuleb ~280~300kb/sec vms.

Dol Guldur 20 / veebr / 21:58  
lyle: kus sul see ühendus on? kas see on sul enda peale ainult?

Lyle 20 / veebr / 23:46  
http://www.korterelamu.ee

siin :)

mul on nagu terve maja peale ühendus, aga seal väga harva keegi kasutab

xin Zeran 21 / veebr / 12:51  
aaarrgghhhh .. ma tahan ka :'( ;(

MailmanMel 25 / veebr / 14:45  
heh, kui xin lylega yhes majas elaks oleks lyle ping koguaeg 500+ ma pakun