C&C seeria ja muud strateegiad peet 20 / dets / 22:46
peet 20 / dets / 22:46  
Et huvitaks kui palju siinne rahvas üldse C&C -d ( RA, RA2, Renegade, Generals) mänginud on?

Ise nüüd olen emm ei mäletagi, kas RA või RA2-e mänginud PSX-i peal, läbi ei jõudnud teha, kuna "suht" raskeks läks ja sain endale PC, kuid Generalsi nüüd küll ja küll mänginud (Zero Hourit lähemalt siis).

Ja kui nüüd C &C -d ei mängi, siis milliseid teisi strateegiaid te mängite?
Muudetud 1 korda, viimati 20 / dets / 22:47 peet poolt.

Sp33d 21 / dets / 16:47  
C&C oli kunagi üks lemmikmänge, seda siis playstationi peal, red alerti sai ka natuke tehtud. kuid sellest ajast saati, kui PC omanik olen, pole sedasorti mänge eriti mängida viicinud, ise ka ei tea mix :$

Smoking Wolf 21 / dets / 16:59  
Täpselt samad sõnad nagu sp33d, kunagi psx'i peal sai jubedalt aega kulutatud ning igat moodi läbi tehtud aga pc tekkides polegi vist kordagi mänginud C&C'd

illu 21 / dets / 17:29  
olen nad kõik läbi peksnud
:)

illu 21 / dets / 17:29  
generalsi ainult default varjanti st. ilma lisadeta

D3ndroid 21 / dets / 23:09  
C&C veidi vaadanud, RA olen hullu moodi pelanud, samuti on kõik tema lisapaketid (Aftermatch, Counterstrike) läbi raiutud, RA2 natuke vähem, Renegade on single playeris peaaegu läbi tehtud, kõige rohkem olen C&C seeriast teinud Tiberian Suni, millel samuti kõik lisad läbi mängitud.

MailmanMel 22 / dets / 00:36  
mulle ei lähe sellised C&C, RA jne tyypi strateegiad yldse peale
ma isegi ei taha proovida neid

DracS 22 / dets / 04:09  
No minuarust mis oli,on ja jääb mulle südamelähedaks on "Command Conquer Collectors Edition"
see lasti välja windows supordiga ja 3 cd peal on,ning teise suure asja mis ma ostsin oli "Red Alert Collectors Edition" 4 cd peal:)
Teised karbid olen kas ära visand vms,aga need 2 karpi seisavad siiamaani ilusti riiulil :D

rnm:) 22 / dets / 23:17  
nõustun kõigega

Lord Nikon 23 / dets / 10:44  
Dracula, ega sul seal pole RA:Aftermatch'i?? Olen seda ilgat poolt otsind, aga pole veel leidnud..

D3ndroid 23 / dets / 13:49  
..mul on. Originaal isegi.
Muudetud 1 korda, viimati 23 / dets / 13:49 D3ndroid poolt.

Lord Nikon 23 / dets / 15:46  
Äkki saab lani ajal proovida??

MailmanMel 23 / dets / 17:23  
mina isiklikult tahaks LANi ajal wc3-e proovida kellegi vastu

D3ndroid 23 / dets / 17:29  
Saab põmst küll.
Muudetud 1 korda, viimati 23 / dets / 17:30 D3ndroid poolt.

DracS 23 / dets / 23:32  
Lord yes RA:Allies,Russian,Counterstrike,The Aftermath.
Ning C&C:GDI,NOD,The Covert Operations.
Kui tahad siis tead kust saada:D

D3ndroid 24 / dets / 01:43  
Interesting, Dracs, sul on kah see suur map või, kus mingine 8 plaati sees? Enam-vähem see stuff, mis mul seal mapi vahel on, loetlesid üles (Tib. demo jäi puudu).

DracS 24 / dets / 03:31  
Mkm eraldi ostetud rootsist,siis kui eestis polnud veel olemaski sellist asja nagu pelapood kust osta,rääkimata tellimisest:P
Mõlemad on eraldi,ning karbid on sellised hästi hästi suured ala NR50 kingad võid sinna sisse panna:P
Aga kuna siin tuletati meelde seda pela,siis v6tsin välja ja installisin C&C95 ära,ning mul jooksis ta pidevalt kokku 10 min maks ,ning siis must pilt;(
Patchisin ära kah aga ei aidand,äkki keegi tark oskab soovitada midagi!!!
See compatibility mode vms sai kah ära proovitud...

DracS 24 / dets / 03:33  
Ahjaa ise muidu otsin sellist seeriat nagu HOMM3 ja Armageddons Blade.
Ülejäänd olemas,aga neid kahte pole kuskilt v6tta.

m1sterX 24 / dets / 04:21  
mull on mingi HOMM3 aga shadow of deathiga

Dol Guldur 24 / dets / 08:32  
Mul ka samad 7 plaati (RA & C&C), mis Dracsil. Jummala tegijad mängud!

Dol Guldur 24 / dets / 08:34  
Niipalju kui mina olen proovind siis, C&C ja RA WinXP peal jooksevad halvasti ja võrgus mängida üldse ei saa (kasutab IPX protokolli). Win9x peab olema ikka sellejaoks.

D3ndroid 24 / dets / 17:08  
Jällegi, Dracs, mul on olemas. Originaal isegi, ses mõttes et mingi sold out software, aga ikkagi poest ostetud :) Armageddon's Blade on ka olemas, aga koopiana. Kui tahad, võid burnida omale. Üldiselt soovitan, HOMM3: AB on mu isiklik lemmik PCl.

DracS 25 / dets / 09:36  
mmmm AB on lisapakett mis vajab Homm3 installitult,ning jah AB on parim,sellepärast taga ajangi seda:)
Võta vple kaasa siis,mbay saan läbi astuda ja koopia teha:]

Sebastian 25 / dets / 16:13  
Te ikka teate et Herosest on versioon 3.5 ka väljas, Proovige seda lõpuni mängida graafilised mõistatused ja puha.

D3ndroid 25 / dets / 23:30  
Graafilised mõistatused?

Ja Dracula, sa Heroes 3e mingi hot seadis või nii ei viitsi lanil? Niisama nalja viluks, small mapi või midagi. Või on veel tahtjaid? Üle 3 ei ole mingit mõtet.
Lahe kui leidub ikka AB austajaid kah ;)
Muudetud 1 korda, viimati 25 / dets / 23:31 D3ndroid poolt.

Sp33d 27 / dets / 23:07  
njaa, mul ka kuskil nurgas ilmselt AB vedelemas, kunagi kindlasti ka läbi tehtud... aga praegu kyll enam vist ei viitsiks