Aliens versus Predator 1/2 D3ndroid 29 / nov / 17:58
D3ndroid 29 / nov / 17:58  
Nonii. Väike eksperiment niiöelda.

Kas keegi on neid mänge ka tõsisemalt pelanud? Ise olen neid mõlemaid näppinud ja päris hullusti hakkas vahepeal huvitama. Mõtlesin et kui leiduks 3+ tüüpi, võiks selle asja järgmisel LANil ette võtta mingi kambaga. Imho on see parim ulmetpuudutav mäng (AVP2) ja Predator1,2 ning Alien (1,2,3) parimad ulmefilmid.
3 püstierinevat tüüpi teevad veel asja eriti vingeks ;) Ega's siis siin muud öelda polegi. Kes on mänginud ja kellele meeldib, andke märku!

DracS 29 / nov / 23:29  
Et nagu tahad kalnni teha vms?
Kui klanni tahad siis on vaja orikad cdkeyd mida ei olnud minu mängul kaasas:p
Aga mingi suuremal lannil ära ei ytleks kyll:)

tsiken 30 / nov / 01:04  
on hea mäng no mängida võib vahest ikka seda

m1sterX 30 / nov / 03:37  
ma olen kunagi ammu esimest pelanud... peab ytlema, et öösel seda mängides tõusis vahest närv päris lakke....

Hea mäng, kuid endal seda pole...

illu 30 / nov / 05:43  
kui juba mängude jagamiseks läks siis
kellel on mulle aega kõrvetada UT2003 plaat ?
:)

sTeaLth 30 / nov / 15:51  
kui ma avp1 mängisin miske 3 aastat tagasi yhel wannabe lanil (4 arvutit oli vist), siis ma ei saand mängust munnigi aru. jumala sürr mäng oli, kogu aeg tapeti är ailme et oleks vastas näinudki. spooky :S

Sp33d 30 / nov / 17:32  
avp1 oli suht lahe isegi, oleks viitsimist/aega, võtaks teise osa ka vb ette...

illu 30 / nov / 19:01  
stelt ajad on muutund ja avp 2 on veel hullem:)

tegelt jah mina oleks in
sest et kui midagi gängiga teha siis ikka lõbusam :)

D3ndroid 30 / nov / 19:35  
tohoh, poleks arvanud et niipaljud seda pelanud on..

siis võiks seda proovida järgmisel lanil :) Olen ise in muidugi ja pelaks AVP2te. Kuid võiks ka 1te pelada, viimane on isegi mõnes aspektis parem! Aga lõviosa siiski AVP2te! Btw, mul on AVP2 plaat, lõikan mõnele, kui vaja..
Ei, Dracula, klanni otseselt ei tahtnud teha, aga mine sa tea.. ;)
Igaljuhul võrgus võiks pelada ja ajada vahepeal mingi eriti suure kamba kokku, jumala fun oleks.
Aga mängust niipalju, et predatorid on üldiselt lahinguväljal peremehed, nende vastu ei saa suht keegi, ainult inimsnaiper. Aga noh, kui kõike kolme võrdeslt saab olema, siis oleks ikka ülikõva.
Muudetud 1 korda, viimati 30 / nov / 19:47 D3ndroid poolt.

illu 1 / dets / 18:36  
peksin selle marine ja predatoriga läbi
alieniga jäi pooleli ja sis uninstallisin selle :+

illu 1 / dets / 18:40  
Kustutatud 3 / dets / 19:13 MailmanMel poolt.