seda teemat ju veel polegi mcv 26 / nov / 22:11
mcv 26 / nov / 22:11  
ehk siis Max Payne 2

esimest osa fännasin tõsiselt - stoori, gameplay ja action ise, kuigi omajagu naudingut jäi masina jõudluse taha kinni. seni üks lemmikmängudest

Max Payne 2 mängimisega oli ikka paras jama: polnud mingi 3-4 nädalat aega et alustada, plaadid olemas aga ei jõua. No ühel päeval siiski sain sellega hakkama. Ja pettuma ei pidanud: asi on jätkuvalt tasemel, hea stoori [kuigi veidike oli ikkagi see teeme-veel-ühe-osa-saame-rohkem-raha maitse küljes] eriti Maxi mõttekäigud iseendaga, gameplay jätkuvalt hea ja actionit kah, uus bullet-time on täitsa soodne. jällegi jäi mul riistvara tõttu mitmest asjast ilma jääda.

mõni asi, mis tundus veider või nii: see rollimängu element: miskised sõprade kaasas vedamine ja karakterivahetus, lisaks veel osad, kus nagu peab "mõistatust" lahendama. Samas seni olen vaid kõige nõrgemaga mänginud ja tglt oli lihtne: teine kord lihtsalt püss kätte ja jooksed vastasest üle.

mis aga häiris on see, et asi oli lühike. või õigemini sai väga kiirelt läbi. kui nüüd end kokkuvõtan siis läheb järgmine raskusaste kah, vaatap mis sealt välja tuleb. aga äärmiselt kõva oleks see kui MP'l oleks MP :P

MailmanMel 27 / nov / 05:36  
nii
first off all, ma mõtlesin teha mingi MP2-e topicu, aga siis jäin mõtlema, et keda huvitab :D :P

asjast

sai asi jutti läbi mängitud
umbes 4-5 paiku öösel alustasin ja 11-12 paiku oli asi läbi tehtud

suht crappy oli kuidagi
story oli natuke nõrk ja lyhike imo
visuaal oli tegelikult päris normaalne ise enesest
Payne pidev whine käis jubedalt närvidele ausalt öeldes (whine all mõtlen neid pidevaid meenutusi jne teksti mida ta pani pidevalt
lisaks oli mäng suht lyhike, umbes siis kui mäng hakkas juba istuma oligi asi juba läbi

yldkokku võttes oli asi suht ajaraisk tegelikult. mingit pinget ei pakkunud see mäng. võib olla oli ka esimesega sama asi, aga esimese puhul oli selline uudsuse moment sees

...

illu 27 / nov / 07:36  
ja mäng oli eaeaea
ma ka myttasin selle mingi 8 tunniga läbi.
oli hea aga mitte liiga hea:) (oleks võinud parem olla)
ja muide mängus sees olles vaadake telekaid(irf igas telekas ja iga kord jookseb erinev serjaal, vaadake mis krdi lollusi seal tehakse:P:P)

mcv 27 / nov / 08:35  
Lords & Ladys on ülikõva. Esimeses osas oli see Address Unkown, mis on Twin Peaksi kloon muideks.

Lyle 27 / nov / 11:52  
imo käib pinda see, et terve mängu "jalutad" läbi nagu vms koguaeg on jumala obvious kuhu minna ja mida teha :/
täpselt sama nagu esimene osa
see mouse2 nupuga mingi värviline värk oli lahe though

rnm:) 27 / nov / 12:57  
irw @ värv
ei oska esimesega võrrelda aga muidu sai peksu kõvasti.
lühike kyll aga lahe on see last man standing jama, kus sa lihtsalt kytad ja kytad:)

illu 27 / nov / 16:33  
keevitamine on äss

MailmanMel 27 / nov / 20:16  
illman cut it out!

illu 27 / nov / 22:24  
mel
ma mõtlesin keevitamise all seda:
mida rein rääkis

et jooksed peale täiega vahetad relva just siis kui hakkab tyhjaks saama siis ei ole reloadi vaja ja muudkui murrad meha maha

ja ei cuti ma midagi välja

muxaxa:)

MailmanMel 27 / nov / 23:31  
k, järgmine kord kommenteeri siis ka natuke

illu 28 / nov / 16:39  
ok

mäng iseenesest oli sitakse hea.
mõned vead siiski ja rohkem bullettime varjante võiks olla. ja ka strafejumpe erinevaid kuidagi yksluine.
aga mulle meeldis ja eseimese osaga võrreldes on se juba midagi enamat:)

peet 28 / nov / 23:28  
jajah, sai see mäng suht alguses läbi tehtud! imo päris huvitav, kui võtta, et ma pole Max Payne 1-e läbi teinud.

To illman, täna mind mängu eest :D

illu 29 / nov / 17:33  
tänk juuu

D3ndroid 29 / nov / 17:37  
Eee... mis selle pela minimum requirements on?

mcv 29 / nov / 22:25  
minu 900 athlon @ 256 sdram ja gf fx5200 jooksutasid seda küll, kuigi üksikutes kohtades, oli fps nii madal, et mõjutas juba aimi :(

MailmanMel 3 / dets / 19:14  
no fps oleneb ikka settingutest :)
kui sa max settingutega myrada siis pole ime, et mõne kohapeal väikeseid probleeme tuleb

mcv 3 / dets / 22:36  
kõik low kusjuures :(

rnm:) 4 / dets / 05:37  
aga muretse endale 1 ja 0 klaviatuur ja pela sellega:P
:)

MailmanMel 4 / dets / 20:50  
emm, et trykkid koodi ainult?

rnm:) 5 / dets / 03:00  
jah:)