Call of Duty RommY 8 / nov / 13:50
RommY 8 / nov / 13:50  
Ei tea millal see Pärnu lettidesse jõuab ?
Muudetud 2 korda, viimati 8 / nov / 14:05 RommY poolt.

MailmanMel 8 / nov / 16:55  
hmm, millega yldse täpsemalt tegu on, pole ise kursis jälle?
mis stiilis see mäng on jne

illu 9 / nov / 01:01  
se on ju täielik saast imo.

MailmanMel 9 / nov / 04:22  
aga mingit infi äkki
ja plz ärge postitage mingeid linke ma tahaks isiklike kommentaare or smth

DracS 9 / nov / 08:54  
Umm just lõpetasin selle pela ära,kusjuurees pean mainima,et kella 3st ööse sain kätte alles,niiet 5 h ja pela lõpuni tehtud;(
Niikui snipe kätte saad siis lihtsalt rushid seal pelas,aim on täpne koopia counterstrikele ja see on paha...
Story oli igatahes kõva ,eriti venelaste poole pealt mängides,kus saadeti massiliselt mehi peale kahurilihaks,ning grupi peale anti ainult yks relv,relvaga vana suri võttis teine vanska relva yles (kui sai):D
Kokkuvõttes suht õnnestunud,kui va see sniper.Graafika poolest on ta kah peris kenakene,ja juba sellepärast et mingi 1ghz 512 ddram ja kasvõi gf4mmx jooksutab lõdvalt 1024 *768 kõik high välja,sest alguses kui neid pilte vaatasin,arvasin et maxiga ei vea mu masin välja,aga need uuemad mootorid mis tehakse läevad aina paremaks:)
Ahjaa yks asi veel AI ikkagi sucks,paneb lausa mõtlema millal suudetakse teha pela kus AI on sama tark kui mängur:P

DracS 9 / nov / 09:02  
Ahjaa ma tean et piraatlus on paha etc blabla,ning ei ole ilus reklaamida,,,,kuid....
Kui ma olin selle ära t6mmand ftpst ja peale panin siis kysis ta cdkeyd,võtsin CD1 pealt esimese cdkey ning pastesin sisse,ja huvi pärast nagu alati proovisin battelneti saada,ning OMG pira cdkeyga ma saan pelada :D
Ma lihtsalt pidin mainima,et wtf embakumba kas neil pole seal peal seda counterit mis vaatab kas tegemist on õige cdkeyga või tõesti mingi lambist oli mul seal readmefailis orikas cdkey pandud:P

MailmanMel 11 / nov / 14:06  
heh, tore tore
blah, võiks ka tegelikult teoorias asja ära proovida, aga ise ma seda kyll eriti tõmbama ei viitsi hakata

KPZ 15 / nov / 08:56  
=)....jaa Call of duty on hea mäng...endal juba läbi tehtud...kolme raskusega....(rohkem ei viitsind)..

Soovitan mängid graafika ka suht norm =)