Steam - abi vaja D3ndroid 29 / okt / 22:50
D3ndroid 29 / okt / 22:50  
Mingi kala on et kui tahan tööle panna, siis: Steam has found the following problem with your game: SteamProcessCall(WaitForAppReadyToLaunch) failed with error 15: Cache Read Failure

The game data cache needs to be flushed in order to run.
Did you wish to do this now?

OK või cancel.

Kui valida OK, annab uuesti sama kirja ette ja kui paned jälle OK, kordub ikka sama asi :(

Vajutades cancel, jätab asja rahule. Niiet HL, CSi, ega muid mode ei saa pelada, kõik on selle kuradi Stiimi all.. >(
On mõnel veel selliseid jamasid olnud?
Oskab keegi aidata?

sTeaLth 29 / okt / 23:42  
there's your problem: You're using steam

DracS 30 / okt / 00:01  
Kui ausalt öelda pole ma sellist probleemi veel kohand:P
Ning ei oska aidata kah kahjuks:(

Sp33d 30 / okt / 00:24  
pole ka midagi taolist näinud.
tip: google.com ;)

D3ndroid 30 / okt / 00:42  
Kes siis Steami kasutavad? Ja kes mitte. Oleks huvitav teada ;-)
Muudetud 1 korda, viimati 30 / okt / 00:44 D3ndroid poolt.

m1sterX 30 / okt / 02:03  
mina ei kasuta

MailmanMel 30 / okt / 02:20  
m1sterX sinul ei vea ju jah masin välja

DracS 30 / okt / 03:21  
Sellem6ttes et jah CS ja Steam on kaks erinevat asja,seda on paljud öelnud:P
Mina kasutan Steami präägast,Csi jätsin maha 3 kuud tagasi:D

illu 30 / okt / 07:47  
tõmba gamelandist failide alt omale steam install cs 1-6 cache filedega
ja installi kogu pask uuesti.
Muudetud 1 korda, viimati 30 / okt / 07:47 illu poolt.

MailmanMel 30 / okt / 08:39  
steam teeb igasuguseid naljakaid asju
Sebatian võib siin täpsemalt valgustada

Sebastian 30 / okt / 09:20  
Just, algus kui "ruukide" whine kuulsin, et steam ei tööta ja etc, mõtlesin c´mon soetage aju või midagi, kodus lasin 20 mintsaga peale ja ainuke tagsilöök oli see, et valve saatis mulle kirja olete xiiter teatege endast viivitamatult ja me karistame teid. Nüüd installisin Steami Meli arvutisse ja jama algas 1) Kui kasutaja kontot vahetada siis lasi Steam mind lihtsalt üle, 2) Hakkas leiutama errorit couldm´t read Stem.dll 3) Iga kord kui restart arvutile küsis uuesti cd.key ja lasi my gamesisse cs uuesti panna, 4) Osadest serveritest viskab lambist välja. Lähed sisse, viskab välja, lähed sisse valid tiimi, viskab välja, lähed sisse mängi raundi paar, visakb välja...Sellest viimasest jamast polegi hetkel lahti saanud aga üritan. Üldiselt on install-unwise-install parim rohi natuke annab käsitsi ka häkkida, aga vähe. Ehg gg Steam, ikka väga mööda asi. Aga mis teha tuleb ikka vahest 1.6 taguda, tuleb ju rootsi ruukidele näidata kuidas see mäng käib, muidu jäävadki astecis cs teamiga BC tegema. mis on iseenesest nii idiootne asi, et nutma ajab, aga veel 1000x korda hullem on, et nad võidavad ka veel kuna terror lihtsalt ei plandi vaid lähevad sinna baasi hüppama. Kokkuvõttes maailm on lihtsalt lolle täis ja ega teha pole midagi kui hakkata ise lolliks või kõva häälega naerda.

D3ndroid 30 / okt / 14:13  
Sebastian, jutt jummala õige! See ongi ilmselt üks niisama fun asi, mida ei saa kohe kuidagimoodi tõsiselt võtta. Vähemalt on nii kõikjal räägitud.
Mida keegi siis nendest uutest relvadest arvab?

MailmanMel 30 / okt / 18:51  
hmm uutest relvadest ei oska veel midagi arvata, sest pole eriti võimalust olnud neid proovida

r66m 30 / okt / 19:21  
Galil on minu arust hea .Famas nii ja naa .Shield f**k off

Sp33d 1 / nov / 18:45  
shield on bannitud niikuinii, ei saa aru, mis mõte oli selle sissetoomine yldse siia mängu. või on eestlased lihcalt mingid imelikud, kes ei talu erinevid asju? ja famas on imo väga mõttetu asi, galil on enamvähem, kui pappi pole, siis võib seda kasutada kyll.

btw, mul on steamiga siiamaani kõik korras, mitte mingeid jamasid pole veel olnud :)

DracS 1 / nov / 22:48  
Famas on yks parimaid relvasi 1.6 :P
Ja ma räägin t6siselt,me oleme nyyd siin harjutanud sellega cw ja pcw jaoks just sellepärast et 90% csoritest ei kasuta seda relva,ning kui esimese roundi pähe saad siis juba teises roundis saad osta seda,ning kui oskad lasta siis on ta nagu M4:)
Ja ma võin öelda et me oleme v6itnud teise roundi pea alati tänu sellele,sest esiteks vastane ei oska seda arvestada (arvab et on veel eco) ning kui ilusti puristad pihta siis on aint 2 kuuli pähe vaja...

Sp33d 3 / nov / 00:34  
hmm.. peab ka siis proovima sellega. minu jaoks kaotas ta oma mõtte seetõttu, et alati, kui ma ta kuskilt maast leidsin, siis oli tal peal mingi burst-mode ning kohe tekkis mingi tige lahing ja ma hakkasin laskma nagu teiste relvadega, aga see jättis mingid imelikud pausid kahe bursti vahele ja yldse oli väga imelik ning ma sain kohe surma tänu sellele :)

DracS 3 / nov / 15:27  
burst on extra täpne,1 burst vasta pead = Dead enemy :)
Aga lihtne valang on ainult abix siis,kui ei ole kindel et pihta saad 3 kuuliga.

Sp33d 4 / nov / 00:52  
nujah, keset tigedat lahingut polnud mahti eriti sihtida, paanikahooga oli pigem tegu vist ja ostnud olen seda relva haruharva. aga eks ma siis proovin mõnikord, kui jälle aega CSi mängida saan...

karlek 7 / dets / 17:54  
minu arust on ka famas suht hea relv oma hinna kohta. burst-tulerežiimiga sain näiteks paar korda AWP vastu. aga lähivõitluses on ikka täbar küll kui burst peal on, seda peab möönma küll.

dYn4Mic 18 / aug / 17:14  
Mina mängin praegu non-steamis, minu arust kyl hetkel parim, server on xservu-põhineb hääletustel, seega on alati kõik osapooled rahul :)

Parim server ;)

DarkStar 18 / aug / 23:36  
See teema on vanem kui Sina.

Samas ei avaldu sinu postitusest, mis server, kus said ja nii edasi.
Kas oled kade?

Ning hääletustel põhinevas süsteemis ei ole kunagi kõik osapooled rahul. Näiteks: "Kas sellist de_aztecit me siis (jälle) tahtsime?".

Mu vastuse põhirõhk on ikkagi faktil, et sa kaevasid üles teema, mis oli 8 kuud vana. See on natuke naljakas. Teema on küll hea. Suur hulk CS-teadlikke indiviide jagavad meiega oma praktilisi teadmisi AK HS spraydest and whatnot :)

Aga ikkagi, kus ja kuidas sa seda non-steam asja mängid? Lingid, failid jne.

Parimat !

illu 20 / aug / 19:54  
non steam = no updates see omakorda = baaaaaaaagid

illu 20 / aug / 19:54  
ehk siis sitt lugu :P

D3ndroid 20 / aug / 20:25  
Pole Steami - pole arvet ;)