Jedi Knight: Jedi Academy MailmanMel 9 / okt / 11:26
MailmanMel 9 / okt / 11:26  
tegemist siis järjega mängule Jedi Knight: Jedi Outcast

story: bla, bla, bla oled jedi, bla, bla, bla bad guys, bla, bla bla headus võidab or smth

iseenesest on tegemist päris toreda vidinaga. visuaal jne meeldis mulle millegi pärast palju rohkem, kui Jedi Outcastis. Hea asi on see, et juba alguses on sul lightsaber olemas ...
yks asi muidugi valmistas väikese pettumuse. Pea-paha tapmine oli kuidagi liiga lihtne imo ja sellele järgnenud "action" oli kuidagi mannetu

kokkuvõttes tegemist väga toreda ja mängitava mänguga

...

DracS 9 / okt / 22:56  
Umm pelasin läbi,ning põhim6tteliselt saad ka pahapoole peale yle minna,sest mängus tuleb mitu valikut:P

MailmanMel 11 / okt / 17:54  
tjah, ma nyyd mõtlen, et peaks millalgi asja ka sithi lordina ära mängima

mis muljed sul muidu on asjast, dracs?

DracS 12 / okt / 04:48  
Graafika poolest ypris kena,kuigi AI võiks olla natuge targem (ei jookseks vasta seina kinni jne kui teed teatud asju)
See muidugi lisab asjale funni et alati ei jookse sa lihtsalt jala ringi,vaid on sisse toodud need mopeedid ja stuff + kui oled osav saad neid dinosauruseid kinni pyyda (nime ei mäleta) ja nende peal ratsutades k6mmutada:D
Isiklikult meeldis k6ige rohkem see Matrix efect,kui vastase tapad või teed t6elise kombo criticali siis aegluubis teeb kaamera 360 kraadi jne ,ning combosi on t6esti palju mitte ei ole paar lööki jalaga ja käega,vaid kui tahad ikke seeriat panna siis pea terve klaver peab selge olema:)
Ainuke asi mis mulle ikka siimaani pinda käib on 3d camera;(
1st personit tahax nii väga tänapäeva mängudes näha,sest isiklikult mulle meeldib see rohkem:p

MailmanMel 12 / okt / 21:02  
graafika oli jah päris kena
lightsaberiga 3rd person oli ylikõva minumeelest, märksa parem oli rabeleda
see slowmotion oli väga positiivne asi, aga vähel käis närvidele nati Oli konkreetne juhus mingil kaljuserval -
2 tyypi sadas peale mulle, tapsin yhe ära kiirelt ja siis yritasin kohe teisele järgi minna, aga selle 360 kraadi jooksul läks mul meelest ära millist noolt ma õiges suunas liikumiseks vajutama pean ning ma jooksin kogemata kalju pealt alla

illu 13 / okt / 09:51  
hehhheee @ mailman

Melter 13 / okt / 21:01  
irw .. see kaljuserv oli hea :D