landid Superfly 29 / aug / 21:41
Superfly 29 / aug / 21:41  
kuidas saada lande ilma suure paki ostmata

sTeaLth 29 / aug / 22:27  
mul on praktiliselt terve pakk lande, mille mulle sõbrad määdsikuvennad kinkisid :)

zerx 30 / aug / 10:56  
lande saad vahetada ja osta inimestelt, kes tegelevad mtg'ga ning kellel neid ka üle on

stelt, sa ikk tegeled veel määdsikuga :P

mcv 30 / aug / 17:21  
suure paki all mõtled Tournament Packi või siis mänguvalmis Theme Decki? need jah maksavad raha ja neid pole just alati saada kah.

magic.ee müüb tavamaade pakke. enam vähem norm hind vist. mina olen isegi mängitavaid uncommoneid andnud tavamaade eest. teinekord aga on juhtunud, et lahked inimesed [ntz zerc0] andis mulle ~35tk ja sai minult miskine 2-3

zerx 30 / aug / 20:01  
kui inimesel on lande tõesti vaja, mul on neid piisavas koguses üle ja ma ei tee nendega midagi siis olen nõus neid odavalt inimestele, kas vahetama ja/või müüma ( oleneb, mis landi tüüpe vaja on)

D3ndroid 30 / aug / 23:00  
Good. Ma kogun endale igasuguseid basic lande. Kõige rohkem tahaks hästi hoitud basic mountaine ja foresteid (forestite puhul John Avoni OnSlaughti lande). Mountainide puhul kah midagi ilusat, mitte eriti On. omi. Olen nõus andma commoneid ja mõningaid uncommoneid. Ka ostma. Kui ostan, peavad olema heas korras.

Superfly 1 / sept / 15:51  
cool