CMR2 uued reeglid! WaSsu:P 27 / apr / 10:47
WaSsu:P 27 / apr / 10:47  
mida arvab plancu raffas CMR2 uutest reeglitest??

http://foorum.lanparty.ee/viewtopic.php?t=52
Muudetud 2 korda, viimati 27 / apr / 10:48 WaSsu:P poolt.

Sp33d 27 / apr / 13:47  
minu arust väga mõnusad reeglid, pooldan täiega . tuleb tunnistada, et omakasu on siinkohal mängus, sest pole ammu mänginud ja nyyd kui veic neil radadel miniga harjutada, siis saan ka steldi jt kõvemate ässadega lahingut pidada :P olex vanad reeglid olnud, siis olex vanade kalade ylekaal olnud suurem... rajad on lahedad, eriti ITA 10 :D

PS Wassu:P, saa aru, et sõit ei käi võitude, vaid aja peale, see on mustvalgelt kirjas reeglites ;) kust sa selle võitudejutu yldse välja lugesid?

sTeaLth 27 / apr / 16:38  
well, see topic on seal jaanuari kuust, seega tekib kysimus kas see käis äkki veebr olnud tartu vp kohta.
enivei ma poleks kyll nii kindel et sellised colini reeglid tulevad, ootan kui lanpartysse reeglid ilmuvad

Sp33d 27 / apr / 17:23  
krt, jälle ma ei vaata kuupäevi :S
nujah, ootab siis uut infot...

WaSsu:P 27 / apr / 17:26  
oops!! kuupäev! doh!Viimased uudised on seal vähemalt selle kuu omad :s eeldatavasti sõidetaxe nende reeglitega Tallinnas :S! mina olen igatahes enam vähem poolt! Üllatus aint sakib :(
tartus olid muidu raja võitude peale ja seal ma sain sele pärast ka pähe! :(
Muudetud 1 korda, viimati 27 / apr / 17:30 WaSsu:P poolt.

Sp33d 28 / apr / 16:57  
Saadetud: 24.04.03 18:06 Pealkiri:

--------------------------------------------------------------------------------

ikka aja peale ja üllatuse peale ma veel mõtlen.. see, mis ma plaanisin, ei ole korralikult teostatav, väga raske kontrollida..
a mingi üllatuse (kasvõi väikse) peaks ikka tegema

kle vaatasin uuesti seda lehekylge, arvestades ylaltoodud post'i, võib ikkagi arvata, et need reeglid on eesoleva Saku Suurhalli VP jaox... gf

WaSsu:P 30 / apr / 21:23  
tegelt suht lahedad! :) eriti autod

WaSsu:P 30 / apr / 21:25  
kas te sellist mängu nagu Revolt teate? Seda võix mängida niizama!

MailmanMel 25 / mai / 02:28  
yldiselt vahet pole mis reeglid on.
ownerid on igas olukorras ownerid :)