plc CA team Lyle 14 / apr / 21:05
Lyle 14 / apr / 21:05  
küsimus tekkis täna õhtul .. kuna meil on klanni nimekirjas mitu mängijat ,kes on olnud inaktiivsed juba mõnda aega
mind paneb muretsema see ,et nad jäävad oma arengus teistest maha märgatavalt
sellepärast palungi öelda kõigil team- i liikmetel , eestlastel , kes on aktiivsed ja kes mitte ja sinna lisada ka keskmine mängu aeg nädalas umbes

lyle - aktiivne , 10-12 h nädalas
nende mängijate asemele saab võtta inimesi ,kes soovivad areneda skillilt rohkem kui nemad. pean silma, s mõnda eesti tegijamat noort ja rootsi ownerit

on oodata pracc sessioone klanniga Accuracy, mille eesmärk on plc teami rahvusvahelisele tasemele tõstmine. me suudame praegu vabalt konkurentsi pakkuda:P:P
seetõttu vajame pidevat tugevat koosseisu , kes hakkaks koos mängima
kes on huvitatud ,andke teada ,kes pole ..see ... võib niisama che -s nalja teha
Muudetud 1 korda, viimati 14 / apr / 21:07 Lyle poolt.

MailmanMel 14 / apr / 21:39  
no aktiivsed inimesed kohalikust rahvast ongi minumeelest Zoltan+mina
sTeaLth vist on ka enda mõttetes active or smth? ;)

uue rahvaga on selline diil, et eestis nagu pole clanless rahvast v.a. mõned yksikud, kuid samas on nende skill mõneti soovitav
publicus võivad mõned omada kyll, aga kui juba natuke kogenuma playeriga 1v1 olukord on siis pöhhh

välismaalastega jälle selline diil, et mõned meil nagu juba on, aga kohati ei taha mängida eriti
uusi tyype tuleks otsida
eelmisel nädalal mingi tyyp tuli pakkuma ennast, aga ma ei jõudnud temaga rääkida eriti ja nyyd on kadunud kuhugi

minu ettepanek on, et ootaks nati
ma ise tahaks kyll nati inactive olla nyyd, vist
pärast 20. maid on suva mis juhtub ja mida teeme, siis olen suht vaba

mcv 14 / apr / 22:29  
ma mängiks küll, aga pole hetkel kuidagi aega leidnud.

teen mafia lõpuni ning mängin emv ära siis vaatap.

sTeaLth 14 / apr / 22:35  
põmst kui ma rohkem aega tlns veedaksin ja kuegi tööle saaks (mingi kamm on sisse tulnd, ei jookse enam, reinstalliga ka mingi püsiv jama) siis mängiks rohkem

probleem on ka selles et nagu klannis ei toimu midagi, mingeid cwsid, pcwsid jms pole nagu ammu näha olnud

MailmanMel 14 / apr / 23:09  
miks sa endale koju yhendust ei pane ffs???
ja nagunii 2 korda rohkem ajast kodus kui tallinnas jne

MailmanMel 15 / apr / 17:36  
tore igatahes, et kõik asjaosalised oma sõna sekka ytlevad :)

m1sterX 15 / apr / 18:09  
Ma olex ka aktiivne kui ma saaxin oma win98 ära installitud :P

äh? 15 / apr / 22:09  
viimasel ajal ma ka mängima hakanud. nii umbes 2-3 11-roundist mängu iga päev. see nädal isegi veel rohkem, kuna q3 mootoriga mängud on ainukesed mille graafikat läbipõlenud gfx kaart persse ei keera.

igatahes, ma olen active, aga keegi ei taha minuga mängida ><

Sp33d 15 / apr / 22:26  
mina tahan

deimos 29 / apr / 14:06  
Ma olen aktiivne 5h päevas aga ma sakin:P

peet 11 / jaan / 00:43  
vana teema aga pohh sellega << kui veel midagi toimub, siis i would be in ja deimos on kah ajaga kõvasti paremaks läinud.

Ma siis eelistaks just CA-d<< meeldib kõige rohkem jne.
Mu 1337 konf on kah suht mul lucki/skilli juurde andnud (seadistatud just CA jaoks).

Ma küll q3-e mänginud alates okt.2003, kuid see-eest pidevalt (igapäev saab paar tundi vähemalt mängitud 7x2=14) << duellides ma momendil sakin, tdm-is kah sakin (üks mäng läks hästi, kuid CA aina paremaks läheb mul)

tsiken 12 / jaan / 07:51  
kui koht üle jääb oleks ka soovind ja noh ku pole võin teile maskotiks ja moraalseks toeks tulla, peksta vastaseid pudelitega jne :)

zerx 12 / jaan / 16:13  
või siis näiteks häirida vastaseid oma mikrofoni käsitlemis oskustega

tsiken 12 / jaan / 20:23  
ärge andke mulle mikrit, minu aju meenutab tikrit

peet 12 / jaan / 22:12  
läbu teise foorumisse!!!!111 mkay? :P
Muudetud 1 korda, viimati 12 / jaan / 22:12 peet poolt.

illu 12 / jaan / 22:17  
ma naq saaks vä?

m1sterX 13 / jaan / 01:07  
paneks siis teise teami ka kokku(juunior) ja hakkaks selle teamiga ka harjutama ? :)

sTeaLth 13 / jaan / 02:53  
mehed mängige rohkem, orgunnige endale tõsiseltvõetav skill mitte ärge kulutage oma aega siin whinimiseks :)
plc klann ootab hea meelega inimese kes aktiivselt (ja hästi) mängiks. aga saate ju ise ka aru et sellie taseme juures nagu teil (mrx, spit, illman, chicken ..) on ei saa pcwsid teha. minge olge iga päev 2 tundi kuskil kvaagi serverites. mängige ca, tdmi ja duelli ja treenige end suveks musklisse!

illu 13 / jaan / 03:04  
irw @ muskel

m1sterX 13 / jaan / 03:53  
eh... ma ei whinigi... mul lihtsalt igav... 2 tundi päris igapäev ei saa... kuid muidu ;)
<<hakkab steroide sööma... kvaagi steroide

tsiken 13 / jaan / 07:58  
nii noliferiks ma pole ka nüüd nõus akkama max 1.5 venitab päevas arvestame laup. ja pühap ja reede välja

tsiken 13 / jaan / 15:02  
aga see maskoti koht oleks olemas?

peet 13 / jaan / 17:33  
stealth, mkay, shall be done, at least i try.
Muudetud 1 korda, viimati 13 / jaan / 17:34 peet poolt.

sTeaLth 13 / jaan / 18:13  
thats the spirit! suvel hakkame GAs teie skilli üle vaatama siis :P oldtimers vs trainees

äh? 13 / jaan / 22:13  
ojeeee

ma olen oldtimers teamis see kes whineb kõige üle (4vs1, grenade spam, camp, sux map, sux map irl (aka vale hiir, klaver, tool, molu, arvuti, laud), lag, aimbot, wallhaxx jne) .. või siis trainees teamis owner

okei?

peet 18 / jaan / 18:33  
irw @ fl3a

T10 5 / veebr / 00:50  
am...GA pannakse kinni kohe..:(

peet 5 / veebr / 18:09  
kust selline inf?

MailmanMel 7 / veebr / 22:14  
hmm, siin on jah viimastel nädalatel kellatud yhelt ja teiselt poolt, et GA kinni minema

peet 7 / veebr / 22:39  
red alert siis ju?

Et nagu siis tuleks mingi muu koht leida? pole vist?

v.a. aip, kus ma pole kunagi käinud ja ei kujuta ette, mis seal on!

illu 9 / veebr / 07:47  
aip on on mängimise mõttes suht perssekukkund, seal ju masinad nii yberaeglased et sa jääd magama ennem kui mängima saad.

Toiz 12 / mai / 20:44  
Ma saaks ka sinna trainees tiimi vä?

peet 13 / mai / 18:42  
Toiz, sul pole nagu mõttet ju (ja vaevalt sa viitsid pärnu tulla) ja mis kõige tähtsam, siis see värk ei saa nagunii teostatud imo <<< no place .

või on kellelgi uudiseid?

illu 15 / mai / 12:48  
minu juures saaks;)

peet 15 / mai / 22:18  
emm? mnjah...

MailmanMel 16 / mai / 19:20  
edasiminek on vist 0 olnud? :P

samas kysimus spitfire'ile ja gangile
mis värk selle ydc-ga on?
kas tegemist on lihtsalt mingi seltskonnaga, kes ühte tagi kannab ja ircus idlevad või mängite ka ikka?

sTeaLth 16 / mai / 20:01  
imo tüübid ikka mängivad. ja arengut olen ka täheldanud veits

peet 16 / mai / 22:34  
no mel, kodukas on tegemisel (üle poole tehtud) ja noh, asi on selles, et kolm tüüpi saab pmst alati kokku, aa neljandat on juba raske leida
trek on suht inactive et peal
T10-l pole q3 peal peale formatti (aga see nüüd väike mure), ta lag ja minu lag on suurem probleem , zerx, noh, lõpetamine << palju kadunud jne.l

ja kui duelle teha (kui ping ok), siis pmst mina ja T10 oleme enam-vähem võrdsed ja teised on juba suht maas.

aga me hakkame jah mingi aeg pcw-sid kah tegema. vaatab :p

Lyle 16 / mai / 23:45  
quaak ammu surnud poisid :)

MailmanMel 17 / mai / 00:06  
no ega päris surnud ei ole veel
sest quake 3 näol on tegemist nii hea asjaga, et seda pelatakse nii kaua kuni mõni samaväärne asi asemele tuleb :)

sTeaLth 17 / mai / 00:39  
eino kuni q4 pole välja tulnud: gl&hf with q3

MailmanMel 17 / mai / 01:08  
quake 4 tuleb siiski eelkõige singelplayer millele loodetavasti (kindlasti) MP ka juurde topitakse

zerx 17 / mai / 07:36  
täna on mul siis see kaua oodatud mate eksam. kui see tehtud saab, siis on põhimõtteliselt päris palju vaba aega, et saaks veic kvaaki pelada. aga mure on mul ühenduses. viimasel ajal on ping perses + connectib tihti sitaks kaua servudesse (~5-10 minti) ja see ei ole hea.

aga jah. tegemist siis meie (ydc) puhul ei ole tavaliste ircu's idle'ritega. püüama ikka mingit skilli ka aretada.

nüüd on suvi ka veel tulemas ja siis jääb mul vist q3 täiesti soiku. vaatame ja näeme. seniks, nagu stl ütles, gl&hf with q3 :)

btw: loodame, et nad q4'ga pange ei pane nagu paljude teiste mängude järgedega.