UT the true and only m1sterX 28 / jaan / 20:39
m1sterX 28 / jaan / 20:39  
Mind siis huvitab selline asi,et kas ja kui palju on siin selliseid inimesi, kes ka nagu UT'd mängivad (siinkohal ei ole mõeldud UT2k3'e) ??

MailmanMel 28 / jaan / 21:56  
well UT oli minu esimene FPS mida mängida said bottide vastu, aga hetkel ei mängi yldse

D3ndroid 28 / jaan / 22:09  
Jep, mina ntx.
Oskan paremini kui CSi. Skilli poolest olen seal Mailmaniga enam-vähem võrdne.

ja olgu öeldud et väga hea teema! Inimesed võiks UTd LANidel rohkem mängida, ausalt, siis mängiks ka nagu segane.
Muudetud 1 korda, viimati 28 / jaan / 22:11 D3ndroid poolt.

sTeaLth 28 / jaan / 22:37  
ut on weird

m1sterX 28 / jaan / 22:43  
q3 on weird

ma lissalt mõtlesin, et elavndax veic ka UT'd, ma siin paar päeva tagasi ja ka eile veic pelasin, mõnus vaheldus CS'ile

samas aga igasti greyzi mõte olex teha plc UT haru kah :)
Q3 võttis end käsile, CS on veic nagu laiali valgund... ja mul igav;)
tegelex UT'ga
Muudetud 1 korda, viimati 28 / jaan / 22:47 m1sterX poolt.

MailmanMel 28 / jaan / 23:16  
Kui tegeleda millegiga siis peaks see olema UT2k3, sest kahjuks on see tulevik.
On yldse keegi kes seda pelab korralikult?

m1sterX 29 / jaan / 00:01  
ei, selles see asi ongi... või vähemalt mina mitte, riistvara tõttu

D3ndroid 29 / jaan / 12:15  
Noh, mul masin veab välja, väga hea mäng! Pelaks nii UTd kui ka UT2K3e. Ja ka CSi ning Renegade'i.

DracS 29 / jaan / 14:32  
riistvara pialt niipalju et sain ta t66le p2-400,256mmb,gf2GTS pial ilusti kõik low detail ja asi jooksis ilusti 85fps nagu valatult niiet riistvara pialt piaks iga mats saama ta tööle :)

MailmanMel 29 / jaan / 15:52  
no UT läheb ikka tööle, aga UT2k3 kyll mitte

D3ndroid 29 / jaan / 16:30  
Mailman? Sul ju GF3 Ti 500. Ja ei lähe tööle?

Veel üks huvitav aspekt. Mul on Athlon XP 1900+, 512 MB PC 2100 266 MHz Kingston, GF4 Ti 4200 ja asi lonkab... Milles viga? Ahjaa, olgu veel öeldud et oman standardjahutust (ja UT 2K3 on beta versioon)

DracS 29 / jaan / 16:36  
mnjah longab ta sellepärast sul.et kindlasti pial antialiasing,vertical sync jne või t6esti beta releasi jama mul igatahes paneb 800*600 kõik maxis ning fps 80-90 kui just ise pela ei tee botidega siis vist langeb päris kindlsati aga meil olemas selleks 700 duron mis viab dedicated varianti alates 3d kuni rpg välja:)
Põhimõtteliselt kui väga tahad saad kõik pelad tööle korraliku fps-iga lihtsalt sul piab olema taipu,ning viitsimist ja foorumitel käima et lugeda kus mida millal keerata tuleb.

MailmanMel 29 / jaan / 18:19  
ROFL
nice going Dendroid :D

Dracula:
riistvara pialt niipalju et sain ta t66le p2-400,256mmb,gf2GTS pial ilusti kõik low detail ja asi jooksis ilusti 85fps nagu valatult niiet riistvara pialt piaks iga mats saama ta tööle :)

MailmanMel:
no UT läheb ikka tööle, aga UT2k3 kyll mitte
ehk siis
no UT läheb ikka || igal matsil || tööle, aga UT2k3 kyll mitte

D3ndroid 29 / jaan / 19:25  
jaa jaa roflmao jne.
Sul omal pole kunagi selliseid probleeme olnud? mh?

m1sterX 30 / jaan / 02:26  
Riistvaraliselt siis... kui sul ikka videokaarti pole siis sa ka pilti ei näe ning seega ei saa öelda et tööle läx :oP mul videokas hakkab kärssama kui fps kuskil yle 45'e on ...

m1sterX 30 / jaan / 15:23  
Ok.. kui keegi viicib mingi õhta siis võtax paar maci kokku ja läex ownix veic koos :) kui ikka omad vennad sees on siis palju lõbusam :)

D3ndroid 30 / jaan / 17:49  
Misterx, mis arvad kui teeks järgmisel PLANC LANil ühe UT serveri. Ma arvan et peale meie oleks kindlasti veel mängijaid. Jonts ntx. UT pelajaid jätkub tegelikult küll, ainult oleks vaja rohkem pealehakkamist.
Kusjuures, kellel masin vähegi välja veab, võiks ka UT2K3e taguda.

Sp33d 30 / jaan / 18:07  
järgmine VP on millal? umbes suvel?? mida me siin planeerime, et mis serve me seal teeme krt... mrx räägib netis pelamisest, mis on reaalne lähiajal, seda võix tõesti teha... a nagu eelmine VP näitas, siis kõik enne algust raskelt planeerisid, et mis servu võix teha jne, kuid mis sellest välja tuli?? plaanipäraselt ei läinud seal miski ma usun, kõik toimub kohapeal emocioonide ajel, mitte siin pool aastat ette planeerides. vot nii.

sTeaLth 30 / jaan / 18:14  
http://planc.parnu.ee/yritused/yritus.php?yritused_id=7

m1sterX 30 / jaan / 23:30  
reaalaeg just jah...netis...

WaSsu:P 31 / jaan / 20:01  
[L]aughing [O]ut [L]oud

Sp33d 1 / veebr / 01:16  
nice going there (Y)