Hei!

Kas keegi on minemas?

Dan

mcv 20 / apr / 08:46
Ma mõtlesin hetkeks, aga kuna mul on arvuti juba mõnd aega jupsinud (algul arvasin et jahutus, nüüd mõtlen et graafikakaart), siis ei usu, et mu masin pikemat mängimist hästi kannataks.

Pealegi - saatsin HoNi mänguvanale kirja, et reeglite kohta küsida. Siiani pole vastust saanud...

MailmanMel 20 / apr / 20:02
Oleks see üritus normaalsel ajal siis oleks võib olla isegi läinud, kuigi ma ei tea mida ma mänginud oleksin seal, või oleks korralduse poolega ühinenud, aga toimumis aeg on ikka nii mööda kui üldse olla saab.
Freakin' Volbri ajal LANi teha .... Minu meelest on see halvim aeg pärast aastavahetust ja Jaanipäeva mingi taolise ürituse korraldamiseks.

m1sterX 22 / apr / 21:44
Pole kuulnudki, seega ei lähe :)

mcv 28 / apr / 15:45
Nüüd paistab, et võtan üritusest osa pealtvaatajana. Tähendab siis sedasi, et ma oma lauaarvutit kohale ei vea. Samas mul peaks olema lubatud kasutada teiste inimeste arvuteid, seega kas on mõnd tuttavat tulemas, kelle masinat hoorata?

mcv 1 / mai / 22:27
Ma Mailmaniga juba vestlesin, et natukene lame üritus, sest alumine korrus on pool tühi.

Samas on väga pro ülekanne, http://mmm.elion.ee/digifest.asx livestream peaks olema ka väljaspoole kättesaadav. Mingid intervjuud ja mängu ülekanded etc.

mcv 1 / mai / 23:52
Veidi vaatasin siis seda ka kuidas HoNi mängiti.

Ühes mängus oli näha selge strat ja sünergia (Defiler, Polly, Engi, Soul Reaper, Ophelia) ehk siis all-out push strat, mingi 25minutiks tulid teised baasi tornid maha ja mäng oli 29 minti kokku.

Samas mingis teises mängus olid kõigil ikka suht lampi herod kokku pandud. Loodetavasti õnnestub homme paremini jälgida neid.

mcv 2 / mai / 14:01
Spawn ja Lucifer kohtusid Quake Live võitjate bracketi finaalis, kus Spawn sai kerge võidu. Ise ütles, et ta luckis railiga päris palju ning ma nägin kuidas Lucifer tegi päris palju tehnilist praaki.

Looser bracketi finaalis kohtusid Lucifer ja p2rn4, nägin vaid mängu lõppu - teisel kaardil oli minut enne lõppu seis 8-7 ja p2rn4 suutis piisavalt kiirelt eest ära joosta.

Seega kohtuvad finaalis Spawn ja p2rn4, 3. koht on Luficer

mcv 2 / mai / 14:02
Vaatasin täna veel üht HoNi mängu - üks tiim ikka ei teadnud üldse mida nad teevad. Ehk mingi 28 minutiline pub-stomp.

mcv 2 / mai / 15:18
Uudiseid Quake turniirilt: selgus et p2rn4 mängis kodust ja mitte LANilt. See aga mingitele inimestele, kes talle kaotasid, ei meeldinud.

Seega talle öeldi, et kui 30 minuti pärast kohal pole, siis saab ta 3. koha ja kogu lugu. Selle peale lükkas ta imekiirelt oma kraami kokku ja lendas kohale, isegi monitori ei jõudnud kaasa võtta. Koha peal hakkas keegi veel kobisema ja nüüd ta peab mingi veel varasema mängu ümber mängima.

m1sterX 2 / mai / 15:20
vingujaid on alati

mcv 2 / mai / 16:00
Vaatasin just mingi mängu mille kohta öeldi, et see on HoNi finaal - täielik pub-stomp. Mingi 4-26 skoor 20midagi minutiga ja concede.