Eesti ESWC galgar 1 / veebr / 17:08
galgar 1 / veebr / 17:08  
Selline küsimus, kuna Eesti on üks väheseid riike Euroopas, kes ei tegele selle ürituse riigi sisese kvalifikatsiooni korraldamisega, siis tahaks teada, mis võimalused on üldse selle korraldamiseks Eestis. Kas leidub huvilisi ja kes oleksid üldse nõus sellise asjaga tegelema. Auhindu jagatakse üle 200 000 dollari eest.

Linke teema kohta.

http://www.mymym.com/en/news/17792.html
http://www.eswc.com/
 
mcv 1 / veebr / 20:17  
Kui ma õigesti mäletan, siis oli aeg, mil eesti eelvoorud (või vähemalt Balti eelvoorud) toimusid.

Ma pakun, et korraldamisel võib osutuda problemaatiliseks turu (või misiganes teise muutuja) väiksus Eesti puhul. Teiste sõnadega Eestis on ilmselt liiga vähe seda, mis meile oma eelvooru jaoks vajalik oleks.

Kui minu pakkumine osutub vääraks, siis praktilise poole pealt osutuks takistuseks ilmselt see, et puudub hea koht selle asja korraldamiseks - stabiilne mängukoht ju puudub? Või on mõni Tallinnas?
 
galgar 1 / veebr / 22:54  
Õige tähelepanek, küsimuse põhjuseks oligi see, et mõningad inimesed on hakanud huvi tundma ürituse vastu, aga kuna Eestis on sellise asja korraldamine suhteliselt keerukas (eelvoor), võib selle asja juba eos kinni keerata?
Kas mõni lähitulevikus olev lan, ei saaks lihtsalt ESWC qualy sinna sisse visata, nii nagu lätis tehakse seda.

Kas keegi teab kedagi, kelle poole pöörduda üldse selle küsimusega?
Muudetud 1 korda, viimati 1 / veebr / 23:03 galgar poolt.
 
DarkStar 2 / veebr / 00:19  
CS community juhid äkki?
 
mcv 2 / veebr / 08:59  
Sellest lingist tuleb välja, et kunagise ESWC osalemise taga oli MTÜ Eesti Arvutiklubi, seega peaks äkki hoopis remmi poole pöörduma?
http://www.minut.ee/press/04/07/06/1438201.shtml

Siin ka äge link: http://www.youtube.com/watch?v=VTsHV0QgPi0&feature=channel kust selgub et omal ajal oli oluline mees nimega Hannes Kranich.
Muudetud 1 korda, viimati 2 / veebr / 09:03 mcv poolt.
 
MailmanMel 11 / märts / 22:07  
Ma pole aastaid enam asjadega kursis olnud, kuid mingil hetkel oli probleem selles, et puudub litsents Eestis qualifieri korraldamine. See oldi kellegi poolt mingil hetkel venelastele või krt teab kellele maha müüdud ning need ei tahtnud õigusi edasi müüa ja samas puudus ka igasugune soov ise midagi teha.

Iseenesest tahaks isegi minna kunagi mõnele suurele üritusele. Näeks oma silmaga ära ikkagi.

Mis tuletab meelde, et tänavune Quakecon on kõikidele osavõtjatele tasuta, seega kui huvi ...