Mis opsysi kasutame? D3ndroid 18 / jaan / 19:35
D3ndroid 18 / jaan / 19:35  
Tere,

mõtlesin et teeks väikse küsitluse stiilis teema. Pane siis kirja oma opsys. Samuti võid lisada, mida enne kasutasid.
Ise kasutan Win7.

mcv 18 / jaan / 21:07  
Kunagi oli Win98SE ja siis WinXP, nüüd on jätkuvalt WinXP.

m1sterX 19 / jaan / 00:47  
enne oli ka 98se, praegu kõikides masinates on xp + ubuntu plaat arvuti kõrval

tahtsin installida win7 aga paistab, et mul on mingi riistvara konflik, sest siiamaani 100% failrate installi ajal

Alari 19 / jaan / 14:29  
xp home

DarkStar 19 / jaan / 17:03  
Kolm masinat, milles jooksevad Mac OS X Leopard, Fedora 11, Windows 7.

karlek 23 / jaan / 12:21  
Momendil xp, tavaliselt buudin ubuntusse. Hetkel peal estobuntu 9.10, kuid mitte kauaks ma arvan.

taikonaut 24 / jaan / 23:32  
Lauakas - Win7 Pro
Läpakas - Win7 HP

D3ndroid 31 / jaan / 17:31  
Muidu huvist. Et kes Win7 kasutavad, siis mis arvamused on? Kas see tohutu Win7 ülistamine on kuidagi õigustatud või ei?

Ise kasutan, aga ei saa siiani aru, mille poolest see nüüd niivõrd hea on, nagu räägitakse. Jama on sellega on olnud parasjagu.

DarkStar 31 / jaan / 20:42  
Win 7 on seni toiminud. Aga, nagu alati, igale ühele meeldivad erinevad asjad. Uue asjaga on alguses ikka natuke võõras ja jama ka. Need asjad lahenevad ehk. Vana riistvara tugi võib probleemne olla. Samas, ma olen kõik toimima saanud.

druid 23 / veebr / 12:46  
Minul on sülearvutil peal Windows 7 (kõigepealt oli beta, siis RC ja nüüd siis lõpuks päris release). Kodus vanemate arvutil on jätkuvalt Win XP, aga seda ainult seepärast, et see ei veaks hästi Vista/7 välja.

Mis Windows 7-sse puutub, siis Vistat hakkasin ma kasutama kohe, kui see välja tuli ja 7-t natuke enne selle välja tulekut (beta ja RC siis). Minu arvamus siiamaani on, et Windows XP << Win Vista < Win 7.

Nightmare 8 / märts / 13:27  
Esimesel oli mingi x os, suht dos, veits teiste käsklustega. 95, isal oli veel mingi vana läppakas 93 või 92 ga, kuidas iganes teda ei kutsutud, siis ME, XP, nüüd 7.

Isiklikult on 7 meeldima hakkanud, ise ei pea mitte midagi tegema, vähemalt minul ei ole ühtegi probleemi tekkinud. Kummaline, varem mäletan et ikka mässamist oli palju, samas vaikselt hakkavad ununema igast baas teadmised windowsist, mis oleks nagu halb.

D3ndroid 9 / märts / 14:31  
Kuidas Win7 ja võrguga on? Isiklikult olen juba mitme inimesega proovinud võrgus n.ö. "kama sheerida".. Win7-ga masinad üksteist näevad, aga läbi võrgu üksteiselt midagi tõmmata ei saa... ainult publicus sai minuteada.
Jah, on olemas ka see homegroup.. siiski sama lugu - ei toimi. Osa inimesi on ka väitnud, et ongi nii ja ole õnnelik. Mis siis kogemused on kellegil? Peangi asju ühest arvutist teise mälupulgaga tõstma koduvõrgus, või läbi msni saatma? Oleks kuidagi ülimalt jabur.. XPga ei mäleta, et oleks selliseid probleeme olnud. Kodus 3-4 arvutit võrgus ja vajadust tõsta asju ümber on olnud küll ja küll.

DarkStar 11 / märts / 07:11  
Ei oska detaile peast panna, aga saab ikka.
Olen saanud Win7->Win7, Win7->XP jne. Win7 homegroupi olen edukalt toimima saanud, ka ilma kasutajanime-paroolita vist. Win7->XP olen vähemalt parooliga saanud, võib-olla ka ilma.

MailmanMel 11 / märts / 22:01  
Nüüd kuis laptop natukene katki on olen kuuaega XP'd kasutanud. Laptopi peal on Vista.
Kiiruse ja mõistlikuse kohapealt ütleks, et XP on umbes 10x parem kui Vista ... kiire, lihtne, ei crashi üldse sisuliselt jne jne. Vista on kohutav saast ikka.

Mainiks ära siis, et XP mida ma hetkel kasutan on väga vigane ja on olnud seda juba aastaid. Isegi aastaid enne kui ma kasutamise 2 aastat tagasi lõpetasin, kuid sellegi poolest teeb igakülgselt Vista'le silmad ette. Startup'il ja shutdownil tuleb küll kõvasti erroreid kinni klõpsida, aga muidu on kõik korras.

Win 7 plaanid olid vahepeal, aga nüüd hakkas TTÜ näkku panema, kuid ma üritan, äkki saab veel midagi.